O sobie

  • Zainteresowania sport, podróże, kino
  • Ulubiony zawodnik Ter Stegen
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 4453
  • Liczba komentarzy 106
  • Polecenia 75

Komentarze

0

kartki zostały wykasowane Panowie po 1/4 finału, bo trzeba zebrać 3 żółtka żeby pauzować, tzn. jakby ney dostal kartke w 1/2 rewanzu i w finale to nie zagra w 1 meczu fazy grupowej w nowym sezonie

0

Ta nagroda straciła sens od kąd wybierają ją trenerzy i kapitanowie...

0

Bo Masche zagra jako środkowy pomocnik a nie defensywny!

0

MASCHE GRA W ŚRODKU POMOCY Z XAVIM

0

genialny napastnik, nie zdziwię się jak go ktoś łyknie latem, kolumbia ma genialnych piłkarzy to jest ich czas

Zobacz wszystkie

11

to jest masakra, już mam po dziurki w ryjku tych ich transferów

5

jesteś jednym z tych co gwizdali na Mathieu?

5

zestaw gimnazjalisty :)

5

to byl najlepszy bezbramkowy remis jaki osatnio widzialem, nudy to byly ruskich granie a padly 2 bramki, wyjdz z bebna

4

ogarnij się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?