rpjpozniak
Dołączył/a: kwiecień 2014
Ropczyce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kartki zostały wykasowane Panowie po 1/4 finału, bo trzeba zebrać 3 żółtka żeby pauzować, tzn. jakby ney dostal kartke w 1/2 rewanzu i w finale to nie zagra w 1 meczu fazy grupowej w nowym sezonie
0
Ta nagroda straciła sens od kąd wybierają ją trenerzy i kapitanowie...
0
Bo Masche zagra jako środkowy pomocnik a nie defensywny!
0
MASCHE GRA W ŚRODKU POMOCY Z XAVIM
0
genialny napastnik, nie zdziwię się jak go ktoś łyknie latem, kolumbia ma genialnych piłkarzy to jest ich czas
2
BVB ostatnie miejsce w lidze ... masakra
0
w tym sezonie wybacz ale szału nie robi, ma gola więcej (tylko)
0
zmiany cfc, drogba35lat, schurle slabszy od pedro, remy? kim on qurwa jest?
0
ten chłopak powinien od 2015 roku łapać w 1 składzie a bravo na PK
0
Iker za wygraną LM!
0
FIFA ogłosiła nazwiska pięciu bramkarzy, którzy zebrali najwięcej głosów przy wybieraniu Jedenastki Roku FIFPro. Na liście znaleźli się Iker Casillas, Manuel Neuer, Claudio Bravo, Thibaut Courtois oraz Gianlugi Buffon, a wyboru dokonało tysiące zawodników z całego świata. Zwycięzcę i cały skład poznamy na styczniowej gali w Zurychu. Jeśli chodzi o kandydatów do linii obrony, Federacja ogłosi ich nazwiska 26 listopada, pomocników 28 listopada, a atakujących 1 grudnia.
To pierwsze nominacje do skróconych list dla Bravo i Courtois. Rok temu wygrał Neuer. Z kolei Iker triumfował w latach 2008-2012. W latach 2006 i 2007 najlepszym bramkarzem ogłaszano Buffona. Co ciekawe, Włoch jest też jedynym golkiperem, który dostaje się na skróconą listę od momentu powstania Najlepszej Jedenastki FIFPro w 2005 roku.
0
Danilo PO, OPP/Ś Reus, OŚ a Humels, PŚ Koke
1
popieram :) i tak powinno być jak mieliśmy Zlatana, przez Messiego oddaliśmy za grosze najlepszego snajpera ŚWIATA!
2
ludzie najlepiej by było żeby dwóch wysłał z powrotem do rezerw i byłby spokój na co oni teraz na tej ławce potzrebni? jest pedro i rafinha. I co z tego ze wejda na te koncowki meczy. Lepiej zeby w rezerwach grali w 1 skladzie. teraz jak wrocil suarez to nie ma sensu sadzac ich na lawce!
0
zajebisty skład - popieram!
0
ona straciła swój urok od kąd połączyli dwa plebiscyty w jeden! kiedys jak osobno sie tom odbywalo to byli nagradzani Ci co zasłuzyli postawa za ubiegly rok, i mundial decydowal najbardziej!
0
Bravo
Alves Bartra Pique Mathieu
Masche
Rakitic Iniesta
Neymar Alba
Messi
0
Oficjalnie: Valdés będzie trenował z Manchesterem United
0
Są mózgami swoich zespołów, łącznikami między liniami obrony i ataku. Kreują grę, a także uczestniczą w destrukcji. Ich dobra postawa nie przeszła niezauważona – Gabi, Luka Modrić i Sergio Busquets zostali nominowani do zdobycia nagrody dla najlepszego pomocnika Ligi za sezon 2013/2014. Ostateczny zwycięzca zostanie wybrany na gali, która odbędzie się 27 października... Busi? Śmiechu warte.
0
4 plus 2 ciołku :)
0
a Domari z Izraela 7 :D
4
bo gra tą chorą taktyką, w cfc gra miód!
0
beton z Cb to fakt :)
0
wolne transfery to też transfery!
0
bo jest cienki jak bolek
0
Kake akurat zniszczyły kontuzje
0
tak, to też jest transfer "in"
0
22 to jest ciulowa godzina, bylem na camp nou na meczu o tej godzinie, porazka
0
dziwie sie tym ktorzy glosuja na juve a nie atletico... roma tez bez szalu z ruskimi...
0
ale to nie znaczy że może być w każdej lidze zarejestrowany. w anglii wolne transfery można przeprowadzać bodajże do końca października lub września. a w hiszpanii dopiero w grudniu można rejestrować nowych graczy