rpw
Dołączył/a: sierpień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla znających hiszpański:
http://www.elpais.com/articulo/deportes/Israel/desmiente/conexiones/terrorismo/esponsor/qatari/Barca/elpepudep/20101220elpepudep_5/Tes
Bardzo ciekawe zestawienie słów Barca i terrorismo. Tego nam było trzeba.:(((
0
Obecna informacja tylko przelewa czarę goryczy. A ta czara wypełniła się w momencie podjęcia decyzji o współpracy z Qatar Foundation. I ta decyzja była tragiczna i fatalna i od niej zaczynają się wszystkie kłopoty.
Nie wiem jak zarząd Barcelony mógł wogóle zdecydować o sprzedaży miejsca na koszulkach piłkarzy! To jest złamanie wieloletniej tradycji i odejście od jednego z ważnych elementów tożsamości Barcelony.
A na deser tego wszystkiego zostajemy uwikłani w takie gówno. Z punktu widzenia naszego wizerunku nie jest nawet aż tak ważne, czy te zarzuty są na pewno prawdziwe. Ważne są już same wątpliwości i wciągnięcie klubu w dyskusję na takim poziomie.
Raz jeszcze powtarzam - najgorsza i najgłupsza była pierwotna decyzja dopuszczająca reklamy na koszulkach FCB. I gdyby wybory były dziś, głosowałbym przeciwko Rosselowi.
0
Czy Rosell naprawdę użył słowa "brnąć" - "musimy razem brnąć naprzód"?
Osobiście wolałbym nie brnąć, a po prostu iść. Słowo brnąć brzmi negatywnie i fatalnie. Może się wydawać, że to drobiazg, ale IMO bardzo istotny w swej wymowie.
Chyba, że to kwestia tłumaczenia?
0
Jak już kiedyś pisałem, błąd goni błąd. Po co było go kupować za tyle $ + Eto? A jak już go kupiliśmy, po co go zwalniać po jednym sezonie?
Teraz będzie taka moda, że będziemy kupować gwiazdy za duży szmal, a po jednym sezonie je sprzedawać za mały, bo nam sie zmienił humor?
Ibra też nieźle daje. Wyszedł z Interu, a po roku wróci do Milanu. Wiem wiem, to tylko praca i idzie się tam gdzie lepiej płacą. A jednak mam jakieś takie dziwne uczucie....
Jakkolwiek jest to błąd Pepa (zakładam, że to on decydował). IMO należało się lepiej dogadać z Eto i wogóle nie robić takiego ruchu.
0
Niestety popełniliśmy błąd - albo wtedy kiedy go kupowaliśmy. Albo teraz.
Jesteśmy 10 mln w plecy, nie licząc kosztów jego wynagrodzenia.
Natomiast argument o długach klubu, nie jest przekonujący. Otrzymaliśmy 15 mln, co tak naprawdę niewiele zmienia.
0
IMO całkowicie niepotrzebne oświadczenie.
Właściwie nie wiadomo co chciano dzięki niemu uzyskać. Podkreślić raz jeszcze, że Arsenal nie chciał sprzedać Cesca? Przecież to było oczywiste od początku i trudno się zresztą dziwić. To tak jakby nas zapytać czy chcemy sprzedać Messiego.
Także jak dla mnie kolejny zły ruch obecnego Zarządu.
0
Do zulugula:
W sensie technicznym, czekałem 3 tygodnie od wpłaty.
Wczoraj przyszła karta.:)
0
Witam wszystkich.:) To mój pierwszy post na fcbarca.com ale czytam Was już od jakiegoś czasu.
Dzisiaj mój wielki dzień - zostałem socio.:))
Co do Cesca - IMO ta decyzja jest słuszna i dla niego i dla nas. Dla nas, to jedna gwiazda za dużo. Starajmy się dobrze bilansować skład, i zadbajmy o to, żeby byli w nim ludzie do pracy.
Dla niego, bo zostając w Arsenalu, będzie kluczowym zawodnikiem, który zawsze wychodzi w pierwszej jedenastce. Dzięki temu ma pewność gry, a co za tym idzie szanse na dalszy rozwój.
Cesc to świetny gracz ale na razie lepiej niech gra w Arsenalu.:)