0

@galix22 brak faulu Llorente na Olmo - nie wiem

Eric dostał czerwoną bo Sorloth wychodziłby na sam na sam i Garcia był ostatnim obrońcą (teoretycznie nadbiegał jeszcze Kounde ale był trochę "za" Sorlothem więc sędziowie uznali, że by nie zdążył). Tzw. DOGSO (Denying an Obvious Goal-Scoring Opportunity). W sumie to to samo co z Cubarsim tydzień temu.
Natomiast czy kontakt Erica z Norwegiem był na tyle mocny żeby odgwizdać wykroczenie czy Sorloth cwaniacko się położył i zagrał pod faul? Nie chcę oceniać bez obejrzenia kolejnej powtórki.

0

@Pin0chet taktyka sama w sobie nie jest zła. Problemem jest to, że Flick uparcie chce grać taktyką do której nie ma optymalnych wykonawców. Jest to dobry trener ale nigdy nie będzie wybitny bo nie potrafi dostosować się do warunków.

0

@seeba żarty żartami ale uważam, że jest to sensowna opcja do rozważenia. Jeśli Flick chce klasyczną dziewiątkę to adios Lewy i wziąłbym pod uwagę Norwega. Atlético zapłaciło za niego 32mln jak się nie mylę a Transfermarkt wycenia chłopa teraz na 20mln. Gdyby udało się dopiąć taką operację w około 25mln, czy nawet 30, to wolałbym wydać ten hajs na Norwega niż Rashforda.

0

@marcin9185 któryś z bocznych obrońców, albo Maldini żeby już wszyscy ŚO mieli chociaż po jednej.
A jak dobrze pójdzie to i Martin i obaj boczni, w różnych fazach LM

0

@noface właśnie też się zastanawiam jakim cudem przy 15 faulach nie obejrzeli żadnego kartonika

0

@Litman może i niegłupie by to było. Kasę byśmy za niego dostali pewnie dużo mniejszą niż rok temu więc czemu nie. Tak na podbicie wartości.

0

@Michal1975 po 3ciej się zeruje

6

Czy powinienem grać więcej? Tak.
Czy będzie grać więcej w końcówce sezonu? Nie sądzę. A przynajmniej nie za Yamala.

Skoro wypada nam teraz Raphinia, to może spróbować go na lewym skrzydle?


0

@RC28 chyba raczej wypuścić za darmo i jeszcze przez 2 lata wypłacać w ratach zaległą pensję

0

W lecie 2026 za pieniądze: nie
W lecie 2027 za darmo: tak

0

Wojtas to teraz jak kiedyś Pinto

2

@nosiu95 jak Yamal na 10 to co z Ferminem? Moim zdaniem akurat z niego zrezygnować to byłby błąd w takich meczach. Gość jest trochę jak pitbull spuszczony ze smyczy. Lamine nie pracuje aż tak w pressingu i defensywie.
Yamalowi brak po prostu dobrego partnera na prawej obronie.

0

@sh4rQu Nie, Araújo nie nadaje się na PO u nas. Zero współpracy z Yamalem. Może na zespoły z 2 połowy tabeli w LL ale na LM nie. Tylko niestety nie bardzo mamy wybór na ten moment.

0

@zbyglu może Sorloth?

1

@maciach udało się przejść w miarę suchą stopą więc jest nieźle. Rewanż u siebie więc myślę, że gramy dalej.

2

Wypompowali się z Atlético w CdR. Z Athletikiem grali asekuracyjnie, na przetrwanie. Tak żeby jakoś te 3pkt wywieźć, możliwie niskim kosztem. Tutaj w sumie podobnie. Jakieś wnioski po Atlético jednak zostały chyba wyciągnięte. Wydaje się, że ogarnęli, że to dwumecz i jak znowu dostaniesz ostro w dupe w pierwszej konfrontacji to potem ciężko odwrócić losy.
Rewanż u siebie więc myślę, że przejdziemy dalej. Ale dalej niż ćwierćfinał to jakoś tego nie widzę.

0

@BORO_12 niestety czy Cancelo, czy Balde czy nasz "Maldini" to nie za bardzo widzę różnicę w tym przypadku, i tak każdego będzie objeżdżał

0

@KobeFR też tak sądzę. Do tego Araújo na zmianę za ktoregokolwiek

0

"jesteśmy skazani na cierpienie..." no z tym trenerem u steru to zdecydowanie. Myślę, że era Lucho w Atlético powinna dobiec końca. Powinni wziąć trenera bardziej ofensywnego, bo mają skład żeby bić się aktywnie o najwyższe cele

0

@Ramon_Villaverde tak, Levante też może wydawać na pensje 17mln PLN

0

@torondirn tak, z tym że Anglik na 9. Raphinia będzie potrzebny też w defensywie jeśli ma grać Cancelo

0

Granie z rekinem na 9 nie ma moim zdaniem sensu. Kąsać nie kąsa więc i uwagi obrońców nie absorbuje w takim stopniu aby robiło to jakoś więcej miejsca dla innych. Jesteśmy 4 w plecy więc teraz go big or go home. Spróbowałbym z Olmo jako fałszywą 9. Przynajmniej jest to ruch którego Atlético się nie będzie spodziewać.

0

Też dałbym Rashforda w wyjściowej 11 jako 9tka. A druga opcja w zależności od rywala Olmo jako fałszywa 9

0

Ciekawe w jakim miejscu by się teraz znajdował, gdyby te 3 lata temu trafił do Rakowa (o ile temat takiego transferu kiedykolwiek miał miejsce)

1

"Z nim momentami gramy w 10"

fake bo nie momentami a zazwyczaj

0

@Recha_0684 samych "dobitek" nie powinno być wcale. Karny jak z konkursu 11tek i koniec. Nie byłoby żadnego dylematu z jakimkolwiek wbieganiem

0

@MG2023 "test oka" mówi co innego
Statystyki nie grają, a zwłaszcza xG

0

@BARCA1899Messi chodzi raczej o to, że taki szyk zdania implikuie, że PSG wprowadziło taktykę "dać rozgrywać Araujo" po tym jak otrzymał czerwoną kartkę. A nie mógł rozgrywać nie znajdując się na boisku.

0

@Coveta w tej edycji ciężko. Chyba, że zostanie na kolejny sezon to jest szansa

0

"wymagania mają być bardzo wysokie. Tak wysokie, że Nico Schlotterbeck ma ich nie spełniać"
Czyt. nie chce przyjść, grać za frytki. I to bez keczupu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?