rrradziowy
Dołączył/a: sierpień 2025
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"wymagania mają być bardzo wysokie. Tak wysokie, że Nico Schlotterbeck ma ich nie spełniać"
Czyt. nie chce przyjść, grać za frytki. I to bez keczupu.
0
Powinno być "Tomaszewski grzmi..."
Stary pierdziel...
2
@Pawlak1992 mój ulubiony piłkarz z tamtej reprezentacji
0
@MrJanKo spoko ale myślę, że Cancelo nie wyjdzie w pierwszym. I raczej zacznie Ferran bo Robert grail w niedzielę
0
Dałbym Wojtka ale pewnie zagra Joan
Dalej:
Eric, Cubarsi, Martin, Balde
Casado, Pedri
Roony, Olmo, Rash
Ferran
Z ławki: Araujo, Cancelo, Bernal, + ktoś z młodych typu Dro albo Jofre
Schodzą oczywiście Pedri, Eric, Cubarsi
14
Pomysł Jebasa z FFP sam w sobie nie jest zły. Powiedziałbym nawet, że jest to słuszna idea. Problem z nim jest taki, że żadna inna liga z Top5 nie wprowadza takich ograniczeń więc każdy finansowo nam odjeżdża.
0
Ej a może mi też kontrakt dadzą. Nie będę wybredny, wystarczy mi 10% tego co bierze Duńczyk
0
1. Pedri
2. Rapha
3. Lamine
4. Eric
Bez Pedriego nie ma grania
0
@kejdzi pewnie dlatego, że styl Barcy zazwyczej nie polega na wrzutka w pope karne i strzałach głową, więc i graczy miała wyszkolonych i skupionych na innych aspektach. A za czasów Luuka De Jonga to jakiekolwiek 2 bramki w jednym meczu w LM to był rarytas
0
@maciach żaden zespół z LL nie jest obecnie w europejskim TOPie, ani nawet blisko. I to jest najbardziej niepokojące
0
Kolejny przykład dlaczego Flick jest bardzo dobrym trenerem ale nie wybitnym. Nie umie w rotacje. Plan gry który nakreślił dla zespołu jest super, efektowny i efektywny jeśli wykonany dobrze. Przykład mieliśmy w tamtym sezonie. Problem jest taki, że ma jeden plan, skrojony pod wyjsciową 11tkę i nie chce, bądź nie potrafi dostosować go pod aktualnie dostępnych graczy. Więc jedzie, wyjsciową 11 aż do zajechania a innych wpuszcza albo na ogony po 5 minut albo gdy ktoś wypadnie przez kontuzje.
0
No i nam Hansi zlaporciał i pojawił się w nim legendarny optymizm.
0
Moim zdaniem sytuacja Balde-Forbs bardzo podobna do tej Szczęśny-Vermant.
Forbes "dokłada" nogę do Balde aby był kontakt i próbuje wymusić jedenastkę - faulu nie ma.
Szczęsny "dokłada" nogę do Vermanta aby był kontakt po swojej pomyłce - tym razem nagle jest faul.
Brak konsekwencji u sędziego.
1
@4Fabregas4 też wydaje mi się, że to Wojtek "dołożył" nogę tak aby był kontakt w momencie jak ogarnął, że odwalił głupa i nie udała mu się "kiwka".
4
Może przestańmy po prostu wystawiać obrońców w 11tce. Skoro i tak nie bronią to grajmy 5 napastników, 5 pomocników i bramkarz. Ależ będzie wtedy futbol ofensywny i DNA. A ile miejsca w ffp wygenerujemy jak pooddajemy za darmo wszystkich defensorów.
0
@Guillegavira w klubie panuje optymizm
1
Ja dałbym: Szczena - Eric, Araújo, Cuba, Balde - Casado, Frenkie, Fermin - Rash, Ferran, Roony
A około 60min jak bedzie przewaga 2-3 bramek to wpuszczał Dro, Bernala, Martina, Lewego i Olmo lub ewentualnie Esparta
Ale znając życie pewnie wyjdą z Kounde na PO, Garcią zamiast Araújo i Yamalem w 11. A z ławki Lewy, Olmo i Martin ale dopiero w 75-80 min
3
• Garcia ogromny +
• Inigo ogromny -
• Rashford trochę kot w worku ale powiedzmy że mały + bo przynajmniej tanio i nie mamy obowiązku wykupu
• Roony też mały + mała kwota, małe ryzyko a może być spoko zmiennikiem dla Yamala w meczach ze słabszymi rywalami. Nawet jak nie będzie z niego super gwiazdy to będzie można kiedyś sprzedać go drożej
I niby wydawałoby się, że plusów jest trochę więcej niż minusów ale teraz dokładamy do tego całe zamieszanie z rejestracją które jest gigantycznym minusem.
Ostatecznie oceniam okno dostatecznie ???? ale niewiele brakowało żeby było dopuszczająco
1
@adrianrtf akurat nasza defensywa, a zwłaszcza jej środek, naprawdę wygląda na ten moment fatalnie na boisku
1
@mkl87 zapominasz, że jest jeszcze taki kocur jak Steven Gerrard Aston Martin
A tak serio, jak sprzedadzą jeszcze Duńczyka to szanse na LM będą nikłe
2
Fort to tak długo się zastanawia, że zaraz skończy mu się okienko i jedyny jego transfer to będzie transfer na trybuny.
0
Za 50, 60 70 mln to nie, ale jak ktoś serio by chciał zapłacić 80-100 mln, to mimo całej szczerej sympatii do Fermina trzeba by było go sprzedać. Lepiej jakby odszedł Olmo (a jeszcze lepiej jakby wcale nie przychodził) lub FDJ ale po nich się jakoś nikt nie zgłasza. Taki hajs by nam rozwiązał problemy z rejestracjami i moglibyśmy pomyśleć o wzmocnieniu defensywy w zimie lub nowej 9tce latem 2026.
1
Coś mi się wydaje, że u Fatiego sportowe ambicje się już wyczerpały. Talentu przecież ot tak nie stracił, bo nawet jak ten raz czy dwa zagrał u Flicka to parę fajniejszych zagrań pokazał. Wygląda na to, że zrobił się z niego leń i nie widać u niego takiego zaangażowania na treningach jak u kolegów, więc żaden trener na niego nie chce stawiać.
Chłop sam sobie robi na swojej karierze FATIality takim podejściem.