1 stycznia 2011, 00:09
0
pierwszy w 2011 najleszego ;PP
27 grudnia 2010, 19:50
witek17 Przestań już grać w tego FM, bo ceny masz z kosmosu ;D
30 października 2010, 23:24
4 - 0 goooool messi
31 sierpnia 2010, 14:39
no nie a miałem nadzieje że go sprzedadzą;/
30 czerwca 2009, 21:01
mam nadzieje że będzie grał w barcy =] niewiem czy zauważyliście ale jest podobny do kosowskiego ;]
7 listopada 2009, 20:49
jeszcze jeden !! jeszcze jeden !! jeszcze jeden !! jeszcze jeden !! jeszcze jeden !! ale nie więcej 4-1 bo tak obstawiłem =] ale jak będzie więcej to się nie obrażę =]
28 czerwca 2009, 12:50
tyle kasy też bym się złapał za głowe jak villa =]
21 lutego 2010, 17:10
*neo115 nie ma w słowniku trzysetnego lepiej sobie sprawdź
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
pierwszy w 2011 najleszego ;PP
0
witek17
Przestań już grać w tego FM, bo ceny masz z kosmosu ;D
0
4 - 0 goooool messi
0
4 - 0 goooool messi
0
no nie a miałem nadzieje że go sprzedadzą;/
0
mam nadzieje że będzie grał w barcy =]
niewiem czy zauważyliście ale jest podobny do kosowskiego ;]
0
jeszcze jeden !! jeszcze jeden !! jeszcze jeden !! jeszcze jeden !! jeszcze jeden !! ale nie więcej 4-1
bo tak obstawiłem =]
ale jak będzie więcej to się nie obrażę =]
0
no nie a miałem nadzieje że go sprzedadzą;/
0
tyle kasy też bym się złapał za głowe jak villa =]
0
*neo115
nie ma w słowniku trzysetnego lepiej sobie sprawdź