O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5857
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 7

Komentarze

3

Świetny artykuł ktoś mnie rozumie w końcu. Moim zdaniem Pedri i De Jong zagrali dobre zawody nie winiłbym ich za ten mecz. Radzili sobie we dwójkę w środku pola. Fermin pokazał już kilkukrotnie, że widząc bramkę ma klapki na oczach i myślo bardziej o strzeleniu bramki niż o lepiej ustawionych kolegach.

0

@jacob345 też się zastanawiam skąd ta niechęć do Felixa

3

Jak dla mnie niezbędny piłkarz. Pomimo kłopotów Barcelony nigdy nie wspominał o odejściu. Xavi ustawił go bardzo głęboko przez, co nie może dać tyle w ofensywie co pokazywał że potrafi. Pierwszy do wyjściowej 11 w każdym meczu.

0

Jak resztę zdobędziemy to przeżyjemy ????

1

Ktoś się orientuje czy będzie powtórka w późniejszych godzinach w tv ??

Zobacz wszystkie

3

Świetny artykuł ktoś mnie rozumie w końcu. Moim zdaniem Pedri i De Jong zagrali dobre zawody nie winiłbym ich za ten mecz. Radzili sobie we dwójkę w środku pola. Fermin pokazał już kilkukrotnie, że widząc bramkę ma klapki na oczach i myślo bardziej o strzeleniu bramki niż o lepiej ustawionych kolegach.

3

Jak dla mnie niezbędny piłkarz. Pomimo kłopotów Barcelony nigdy nie wspominał o odejściu. Xavi ustawił go bardzo głęboko przez, co nie może dać tyle w ofensywie co pokazywał że potrafi. Pierwszy do wyjściowej 11 w każdym meczu.

1

Ktoś się orientuje czy będzie powtórka w późniejszych godzinach w tv ??

0

Jak resztę zdobędziemy to przeżyjemy ????

0

@jacob345 też się zastanawiam skąd ta niechęć do Felixa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?