rufio20
Dołączył/a: czerwiec 2010
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świetny artykuł ktoś mnie rozumie w końcu. Moim zdaniem Pedri i De Jong zagrali dobre zawody nie winiłbym ich za ten mecz. Radzili sobie we dwójkę w środku pola. Fermin pokazał już kilkukrotnie, że widząc bramkę ma klapki na oczach i myślo bardziej o strzeleniu bramki niż o lepiej ustawionych kolegach.
0
@jacob345 też się zastanawiam skąd ta niechęć do Felixa
3
Jak dla mnie niezbędny piłkarz. Pomimo kłopotów Barcelony nigdy nie wspominał o odejściu. Xavi ustawił go bardzo głęboko przez, co nie może dać tyle w ofensywie co pokazywał że potrafi. Pierwszy do wyjściowej 11 w każdym meczu.
0
Jak resztę zdobędziemy to przeżyjemy ????
1
Ktoś się orientuje czy będzie powtórka w późniejszych godzinach w tv ??
0
Dajcie spokój messiemu on ma w głowie że w każdej chwili może urodzić się dziecko najważniejsze że ściągał obrońców bartra mimo wszystko na plus typowy środkowy nie jakiś wynalazek typu adriano świetny mecz songa musimy go wykorzystywać może nie jest wychowankiem jak sergio może mniej genialny z tyłu ale jak ma pozwolenie potrafi siać spustoszenie z przodu jak yaya za dobrych czasów strasznie brak mi fabregasa po 5 świetnych asystach w tym 3 wykorzystanych w ostatnim meczu aż dziw bierze liczą się końcówki zespół jest madrzejszy potrafimy je wykorzystać:)
0
ibra09 myślę że messi z villa na boku a szansa na środku dla bojana ewentualnie zamiennie villa z bojanem :) visca el barca
0
ZiziRm 11-1 pewnie masz 12 lat i nie wiesz dlaczego był taki wynik polityka ;/ ale jedyne co wam zostało to wspomnienia:) visca le barca
0
ZiziRm masz rację Bóg jest jeden i ten Twój wpuścił 6 bramek w GD :) powodzenia w nadchodzącym sezonie może się uda zająć realowi 2 miejsce :) ale z takim słabym klubem to pozostaje Ci jedynie denerwować ludzi na stronie barcelony :) Pewnie u was na forum nic się nie dzieje po wczorajszej wygranej z jedną z najlepszych drużyn na świecie jak im tam ? bo chyba słabo znam się na piłce ;P visca el Barca