1

@Shvedu na co komu ten Aguero?

1

Pamiętam jak asystent koemana był tu przedstawiany jako "ekspert od stałych fragmentów gry"

0

@mint a jak by byl to kosztowałby 50+50 a nie 5+20 Plus minus

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli będą pytać sędziów komu kibicują? Czy co będą robić?

0

@Cule007 a kto to jest pedrinho? Mało ważne. Chodzi o to ze gdyby pedri był Brazylijczykiem( wtedy byłby pedrinho) to nie zapłacilibyśmy za niego 5 tylko 50 mln rok temu

1

@normasubiektywna wtedy zrobil to ktoś z Barcelony.koumana nie było wtedy w klubie, on nie miał z tym nic wspólnego. Powiedział że wg niego to brak szacunku co robi psg j tyle. To ze Barca cos kiedys robila nie znaczy ze on nie może swojego zdania powiedzieć. Te różne zagrywki Barcy nie były fajne ale teraz mówimy o psg i ich wypowiedziach( trener, pilkarze) i jak najbardziej trener ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie. Inaczej by wyglądała sprawa gdyby to on był odpowiedzialny np za sprawę z dunczykiem.

5

@Zykrol jak go kupowaliśmy to nie byl

0

@Jcobvq wijnaldum za Pjanica na którym można by coś zarobic jeszcze

0

Nicea może go wykupić ale pytanie czy będzie ich stać na to bo podobno we francuskich klubach nie jest kolorowo pod względem kasy a jak wiadomo czasy nie są lekkie

5

@don'T.R.I.P.e ja tam jestem optymistą:)

2

Ciut inna sytuacja bo prezes Lyonu otwarcie mowil ze 5mln zaakceptuje byle tylko coś zarobic a tu nikt nie mowi ze chce się pozbyć Messiego a nawet chcą żeby został. Pozatym zaraz mamy mecz z psg.

1

@Tomaszek13 tez tak myślę. Więcej zapłacą za niego niz za Umtitiego ktory i tak mowil ze nie ma zamiaru odchodzić. Zostalby Pique, Araujo, Garcia i Umtiti. W rezerwie są jeszcze rezerwy.

0

to akurat zz omija jednych piłkarzy kosztem innych którzy potem odchodzą i okazuje się że graja całkiem dobrze. To ze sie obraza na piłkarzy bo "cos tam powiedzial" po czym nie daje im grac(patrz isco), to zz sie uparł na hazard ( Perez go nie chcial) i to zz wystawia ciągle tych samych piłkarzy, odegarda, jovica chcial, potem nie dawal im grac itp. Kadrę tez sam sobie skomponował mówiąc na każdym kroku ze druzyna jest kompletna, powysyłał na wypożyczenia a teraz każdy widzi jak jest. Teraz zz patrzy w kierunku szkółki jak juz faktycznie nie ma innych wyjsc. Moim zdaniem to zz spieprzył najwięcej w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BrzydkiAS Barcelona jest w takiej sytuacji finansowej ze nie ma z czego jej wydoic

0

@R_da_Souza_Faria kolka lat temu tez by go nie dogonil a pozatym chlop schudl kilka kilo wiec nie powinien być wolniejszy

0

Emerson z Destem niech się biją o skład a Roberto do pomocy. Wtedy moglby odejść Pjanic(napewno chcialby wiecej grac niż gra obecnie) do tego Wijnaldum za darmo i fajnie mogłoby to wygladac

1

@Lucassito chyba się jednak nadają skoro graja w Barcelonie

0

@4Fabregas4 jak coś pokaze to go sprzedamy ewentualnie. On tylko rokował w rezerwach toulouse. W Barcelonie, schalke i teraz w benfice nikogo do siebie nie przekonał wiec o czymś to swiadczy

0

@kaamil1910 pewnie o asyste ostatnia chodzi

0

@4Fabregas4 po czym wnosisz skoro nic niepokazal jeszcze? W 2 drużynie Toulouse wyroznial się tylko jakieś 2 lata temu, pozatym kupa

0

@Pablos99 jakby zszedł Mingueza to kto wie czy bramkarz na 2:1 by padła. Roberto jest juz zdrowy wiec z psg on napeeno zagra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

To juz tą piątkę na Depaya mogl wyłożyć, albo pożyczyć chociaz

8

@FutbolToMagia to raczej media zauwazyly na półmetku ze Koeman z nimi rozmawia

2

@lj89 w Madrycie niech się Atalanta martwią bo to napewno nie będzie spacerek dla nich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mzr16 nadal nie rozumiem Twojego punktu widzenia. Messi zarabia bardzo dużo wiec powiedział bym ze dobrze mu to ojciec załatwił. Myślisz że przy profesjonalnym agencie miałby jeszcze wyższy kontrakt?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?