rutek71
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shvedu na co komu ten Aguero?
1
Pamiętam jak asystent koemana był tu przedstawiany jako "ekspert od stałych fragmentów gry"
0
@mint a jak by byl to kosztowałby 50+50 a nie 5+20 Plus minus
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czyli będą pytać sędziów komu kibicują? Czy co będą robić?
0
@Cule007 a kto to jest pedrinho? Mało ważne. Chodzi o to ze gdyby pedri był Brazylijczykiem( wtedy byłby pedrinho) to nie zapłacilibyśmy za niego 5 tylko 50 mln rok temu
1
@normasubiektywna wtedy zrobil to ktoś z Barcelony.koumana nie było wtedy w klubie, on nie miał z tym nic wspólnego. Powiedział że wg niego to brak szacunku co robi psg j tyle. To ze Barca cos kiedys robila nie znaczy ze on nie może swojego zdania powiedzieć. Te różne zagrywki Barcy nie były fajne ale teraz mówimy o psg i ich wypowiedziach( trener, pilkarze) i jak najbardziej trener ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie. Inaczej by wyglądała sprawa gdyby to on był odpowiedzialny np za sprawę z dunczykiem.
5
@Zykrol jak go kupowaliśmy to nie byl
0
@Jcobvq wijnaldum za Pjanica na którym można by coś zarobic jeszcze
0
Nicea może go wykupić ale pytanie czy będzie ich stać na to bo podobno we francuskich klubach nie jest kolorowo pod względem kasy a jak wiadomo czasy nie są lekkie
5
@don'T.R.I.P.e ja tam jestem optymistą:)
2
Ciut inna sytuacja bo prezes Lyonu otwarcie mowil ze 5mln zaakceptuje byle tylko coś zarobic a tu nikt nie mowi ze chce się pozbyć Messiego a nawet chcą żeby został. Pozatym zaraz mamy mecz z psg.
1
@Tomaszek13 tez tak myślę. Więcej zapłacą za niego niz za Umtitiego ktory i tak mowil ze nie ma zamiaru odchodzić. Zostalby Pique, Araujo, Garcia i Umtiti. W rezerwie są jeszcze rezerwy.
0
to akurat zz omija jednych piłkarzy kosztem innych którzy potem odchodzą i okazuje się że graja całkiem dobrze. To ze sie obraza na piłkarzy bo "cos tam powiedzial" po czym nie daje im grac(patrz isco), to zz sie uparł na hazard ( Perez go nie chcial) i to zz wystawia ciągle tych samych piłkarzy, odegarda, jovica chcial, potem nie dawal im grac itp. Kadrę tez sam sobie skomponował mówiąc na każdym kroku ze druzyna jest kompletna, powysyłał na wypożyczenia a teraz każdy widzi jak jest. Teraz zz patrzy w kierunku szkółki jak juz faktycznie nie ma innych wyjsc. Moim zdaniem to zz spieprzył najwięcej w tym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BrzydkiAS Barcelona jest w takiej sytuacji finansowej ze nie ma z czego jej wydoic
0
@R_da_Souza_Faria kolka lat temu tez by go nie dogonil a pozatym chlop schudl kilka kilo wiec nie powinien być wolniejszy
0
Emerson z Destem niech się biją o skład a Roberto do pomocy. Wtedy moglby odejść Pjanic(napewno chcialby wiecej grac niż gra obecnie) do tego Wijnaldum za darmo i fajnie mogłoby to wygladac
1
@Lucassito chyba się jednak nadają skoro graja w Barcelonie
0
@4Fabregas4 jak coś pokaze to go sprzedamy ewentualnie. On tylko rokował w rezerwach toulouse. W Barcelonie, schalke i teraz w benfice nikogo do siebie nie przekonał wiec o czymś to swiadczy
0
@kaamil1910 pewnie o asyste ostatnia chodzi
0
@4Fabregas4 po czym wnosisz skoro nic niepokazal jeszcze? W 2 drużynie Toulouse wyroznial się tylko jakieś 2 lata temu, pozatym kupa
0
@Pablos99 jakby zszedł Mingueza to kto wie czy bramkarz na 2:1 by padła. Roberto jest juz zdrowy wiec z psg on napeeno zagra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
To juz tą piątkę na Depaya mogl wyłożyć, albo pożyczyć chociaz
8
@FutbolToMagia to raczej media zauwazyly na półmetku ze Koeman z nimi rozmawia
2
@lj89 w Madrycie niech się Atalanta martwią bo to napewno nie będzie spacerek dla nich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mzr16 nadal nie rozumiem Twojego punktu widzenia. Messi zarabia bardzo dużo wiec powiedział bym ze dobrze mu to ojciec załatwił. Myślisz że przy profesjonalnym agencie miałby jeszcze wyższy kontrakt?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika