0

@Jeydy pjanic bedzie od przyszlego sezonu, on potrafi podawac

1

@tomasthc jezeli jest na to gotowy to jak najbardziej:)

0

@tomasthc w sensie ze valverde trzeba wymienic na mlodszego? :p

4

@FCBpipsiuuu to ze ma swoje zdanie na dany temat nie znaczy ze jest glupszy

0

@monsterrize kto go skresla?

0

@hazo428 a dlaczego?

0

Winny jest ten kto zatrudnil walverde. Chlop czuje sie na silach, wierzy ze moze osiagnac sukces to gra swoje. Nie pasuje tu poprostu swoim stylem gry, pilkarze sie w tym nie odnajduja do konca bo gramy ultra defensywnie dlatego tak to wyglada jakby wszyscy obnizyli loty a mlodzi tez maja trudno sie przebic bo ucza sie czegos innego na nizszych szczeblach niz taktyki valverde.

0

@Kluivert_9 a co gdyby wybral trybuny? Tu trzeba myslec! , zeby samemu sobie nie zaszkodzic. Pozatym decyzja należala do niego czy nam sie to podoba czy nie.

0

@miszcz777 moze tez byc dobry ale nie pasujacy do koncepcji trenera- i juz sobie nie pogra za duzo.

1

@FC1899Barca zacznijmy od tego ze bernardeschi jest skrzydlowym wiec ciezko ich porownywac

3

@monsterrize jak masz wazny kontrakt to masz prawo nie chciec odejsc. Gorsze zachowanie jest jak dany pilkarz ma wazna umowe a oni probuja go wkrecic w wymiane z innym pilkarzem. To jest dopiero chore! Wysrarczy ze ktorys nie lubi psg i tyle,, nie chodzi tu o zadna dume. Bardziej klub zachowuje sie jak pijawka bo sami podpisali z nimi kontrakty i to jest ich wina a nie pilkarzy ktorzy nie chca odejsc. Dziwne masz myslenie

1

@Yoshi94 moze dlatego ze teraz graja calkowicie innym stylem niz zawsze, dziwne ze w innych klubach pilkarze po 30tce trzymaja poziom a u nas wszyscy graja ponizej mozliwosci i oczekiwan. Ciekawe kto jest winny

10

@BarcaSupporter dokladnie. Moze i jest dobrym trenerem ale nie pasuje do naszego stylu. Zabija swoim stylem to czego ucza sie mlodzi na nizszych szczeblach i przez to jeszcze trudniej im wejsc do pierwszej druzyny bo ucza sie czegos innego.

0

@Salwik92 co do neymara nie mozna ufac pismakom ale w kwestji demvele juz sie ufa? Podwojne standardy widze

0

@sevs o jakis puchar moga powalczyc:d

0

@kuffs no czytalem wlasnie, kupic dybale i wystawic do pomocy hahaha smiech na sali:d

0

@Fanas7 to ze moze nic nie znaczy. U nas nie mawyzej ustawionych pomocnikow zauwaz tylko same drewniaki. Taka taktyka. Pozatym napastnicy wiecej kosztuja

0

@Fanas7 na srodku pomocy powinni grac pomocnicy a nie atakujacy przesuwani na inne pozycje!!!!

0

@kuffs przeciez o dybale rozchodzi sie w kwestji wymiany za neymara a nie transferu do barcy

0

@szopen779 bo cos tam powiedzial kiedys? Prosze Cie, dostanie dobra oferte to bedzie ze to nie on mowil. Pozatym podobno juz raz oferowali go barcelonie jak gral w monaco jeszcze ale my wolelismy dembele.

0

@martin86 koniec koncow to on rzadzi i ma ostatnie zdanie wiec nawet jesli messi mial na to wplyw to to i tak jego wina ze pozwolil sobie wejsc na glowe.

1

@peetwithbarca tu jest jeszcze kolejny problem moim zdaniem bo valverde stawia na ultra defensywny futbol a filozofia barcelony mowi cos innego. Co z tym idzie gracze typu alenia, puiq mimoze maja potencjal ciezko maja odnalezc sie w taktyce valverde gdyz 1, szkolili sie w innym systemie gry, 2, nasz trener woli bardziej fizycznych graczy typu rakitic i napewno nie jest to dobre dla naszej szkolki bo nawet jezeli on chce dawac im szanse, oni poprostu nie pasuja do jego filozofii. To samo tyczy sie arthura ktory niby jest skrojony pod barce, ale nie pod barce valverde. Wydaje mi sie ze cou tez odnalazl by sie gdybysmy go wsadzili np za inieste do druzyny pepa ale w tak defensywnym stylu ten pilkarz sie dusil. W dodatku gral na skrzydle. Moim zdaniem powinni zrobic tak ze skoro chca trzymac valverde to powinni mu dac wolna reke i niech pokaze co warte sa jego pomysly bo przy takim systemie gdzie battek kupije pilkarzy z 'dna' barcy a valverde gra swoje defensywne gierkinigdy nie bedzie dobrze. To musi byc kolektyw gdzie grac powinien najmniejszy szczegol a nie jak nie idzie to coraz drozszych pilkarzy kupuja, nie wazne czy pasuja do zespolu czy nie i probuja polegac na tych indywidualnosciach ktorzy i tak albo graja na nie swoich pozycjach albo charuja pod messiego. Moje zdanie

1

@Misiekam jak oni podobno z leverkusen ws havertza sie dogaduja na przyszly rok za 100mln a to tez jest dziesiatka. Takze cou jest pewnie tylko zapchajdziura na rok za 8,5mln a w przuszlym roku mamy spowrotem cou. Z drugiej strony gdybysmy zmienili trenera to moze bylby innym pilkarzem.

2

@michalch9 dziwne by bylo gdyby planowal przyjsc tylko na 1.5 roku

1

@MiGzi a jak bayern go nie kupi bo bedzie gral piach to wroci do nas a za neymara z czego zaplacimy?

0

@johny11 przy zmianie trenera moglibysmy to zobaczyc

0

@johny11 nie o to chodzi, ty i tak nie zrozumiesz

0

@prezes757 no moze i tak ale nie o to chodzi. Tu trzeba zespol zbudowac a nie polegac na indywidualnosciach

0

@johny11 nie chce mi sie z toba pisac

5

@cyron1 przeciez on jest prawy napastnik/skrzydlowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?