1

Dokladnie, taki delofeu, cuenca i inni w ajaxie przebili by sie pewnoe do 1 skladu ale w Barcy jest inny poziom takze ciezko jest porownywac ze soba szkolki.

0

Poprostu vermalen jest przed nin i moze on wlasnie zagra

0

Semedo, roberto to tez obroncy a na lewej stronie sobie nie radza takze to ze malcom jest napastnikiem to zaden argument ze poradzi sobie na 9. Ostatnio dwa razy widzialem go sam na sam z bramkarzem i dwa razy sie pomylil wiec poki co nie widze go w roli suareza, choc nie jestem nieomylny. Pozdrawiam

0

Trzyma kciuki za luisa:d

1

Skad w ogole ten pomysl z malcomem na 9? Moze pique dac na 9 odrazu bo ma zapedy do przodu?

0

Wlasnie ze jest, jak malo kto

0

Jak dobrze posprzedaja, ti kasa na kazda pizycje sie znajdzie

1

Tylko jak cou wroci do formy z poczatku sezonu to stracimy, a predzej czy pozniej wroci

1

Co z tego skoro by tu nie pasowal

2

I z takimi wynagrodzeniami

2

Ale glupoty piszesz

0

I znowu bedzie trzeba szukac zmiennika dla jovica, mysle ze to nie przejdzie

1

Zaraz znowu moze byc 9

0

Ten trener to sam sobie pod gorke robi, trzy kontuzje w zespile i nie ma kro grac bo polowa skladu jest nieuzywana i bezuzyteczna. Jakby taki vinicius gral u nas to by gral w barcy b a w realu odwaznie do 1 skladu go cisna a u nas wszyscy siedza na lawce bo trener ma jakies lęki w glowie chyba.

0

U nich gra jeszcze joao philipe, ten sam wiek i tez mega talent a cena jeszcze nie tak wysoka wiec moze w niego zainwestowac lepiej:)

0

Belotti juz sie skonczyl, jeden sezon mial bardzo dobry a teraz nic nadzwyczajnego nie pokazuje

0

I emersona od niedawna

2

On gra na prawej stronie z tego co mi wiadomo a potrzebujemy lewego obroncy

0

Tez tak moze byc

0

Bi tylko jeden pilkarz odpowiada za wyniki... Slaby argument

0

A jak jakis czas temu holandia wygrala z francja to de ligt kasowal mbappe w kazdej akcji praktycznie a tu go niby emeryt objezdzal jak chcial. Nie ocenia sie pilkarzy po jednym meczu tym bardziej ze w glowie teraz ma transfer pewnie

1

Wygrac wygraja, pytanie czy awans uda sie wywalczyc

0

Do zalataniq dziury na pol roku byl sprowadzany. Przed nim jest jeszxze verma pewnie wiec duzo to on raczej nie pogra sobie

1

Kontrakt mu sie konczy to i tak nikt wiecej by nie dal nawet jak wystrzeli

0

Sevilla na wyjazdach gra kupe

2

Tylko za 2 lata Pepa moze juz tam nie byc a Barca to ciagle bedzie abqrca:)

13

Zjadalby go gdyby byli w zespole tyle samo bo denis juz tu jest x czasu i nic nadzwyczajnego nie pokazal a malcom nawet nie mial okazji zeby sie zaprezentowac wiec nie wiem czy tak go zjada

0

Jakby przyszedl l9zano to zapewne malcom musialby odejsc

0

Moim zdaniem coutinho nie gra zle tylko nie nadaza jego kolega z lewej strony i przez to nie moze w pelni rozwinac skrzydel

0

Wague chyba moze na lewej grac takze powinien wejsc za mirande

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?