rutek71
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokladnie, taki delofeu, cuenca i inni w ajaxie przebili by sie pewnoe do 1 skladu ale w Barcy jest inny poziom takze ciezko jest porownywac ze soba szkolki.
0
Poprostu vermalen jest przed nin i moze on wlasnie zagra
0
Semedo, roberto to tez obroncy a na lewej stronie sobie nie radza takze to ze malcom jest napastnikiem to zaden argument ze poradzi sobie na 9. Ostatnio dwa razy widzialem go sam na sam z bramkarzem i dwa razy sie pomylil wiec poki co nie widze go w roli suareza, choc nie jestem nieomylny. Pozdrawiam
0
Trzyma kciuki za luisa:d
1
Skad w ogole ten pomysl z malcomem na 9? Moze pique dac na 9 odrazu bo ma zapedy do przodu?
0
Wlasnie ze jest, jak malo kto
0
Jak dobrze posprzedaja, ti kasa na kazda pizycje sie znajdzie
1
Tylko jak cou wroci do formy z poczatku sezonu to stracimy, a predzej czy pozniej wroci
1
Co z tego skoro by tu nie pasowal
2
I z takimi wynagrodzeniami
2
Ale glupoty piszesz
0
I znowu bedzie trzeba szukac zmiennika dla jovica, mysle ze to nie przejdzie
1
Zaraz znowu moze byc 9
0
Ten trener to sam sobie pod gorke robi, trzy kontuzje w zespile i nie ma kro grac bo polowa skladu jest nieuzywana i bezuzyteczna. Jakby taki vinicius gral u nas to by gral w barcy b a w realu odwaznie do 1 skladu go cisna a u nas wszyscy siedza na lawce bo trener ma jakies lęki w glowie chyba.
0
U nich gra jeszcze joao philipe, ten sam wiek i tez mega talent a cena jeszcze nie tak wysoka wiec moze w niego zainwestowac lepiej:)
0
Belotti juz sie skonczyl, jeden sezon mial bardzo dobry a teraz nic nadzwyczajnego nie pokazuje
0
I emersona od niedawna
2
On gra na prawej stronie z tego co mi wiadomo a potrzebujemy lewego obroncy
0
Tez tak moze byc
0
Bi tylko jeden pilkarz odpowiada za wyniki... Slaby argument
0
A jak jakis czas temu holandia wygrala z francja to de ligt kasowal mbappe w kazdej akcji praktycznie a tu go niby emeryt objezdzal jak chcial. Nie ocenia sie pilkarzy po jednym meczu tym bardziej ze w glowie teraz ma transfer pewnie
1
Wygrac wygraja, pytanie czy awans uda sie wywalczyc
0
Do zalataniq dziury na pol roku byl sprowadzany. Przed nim jest jeszxze verma pewnie wiec duzo to on raczej nie pogra sobie
1
Kontrakt mu sie konczy to i tak nikt wiecej by nie dal nawet jak wystrzeli
0
Sevilla na wyjazdach gra kupe
2
Tylko za 2 lata Pepa moze juz tam nie byc a Barca to ciagle bedzie abqrca:)
13
Zjadalby go gdyby byli w zespole tyle samo bo denis juz tu jest x czasu i nic nadzwyczajnego nie pokazal a malcom nawet nie mial okazji zeby sie zaprezentowac wiec nie wiem czy tak go zjada
0
Jakby przyszedl l9zano to zapewne malcom musialby odejsc
0
Moim zdaniem coutinho nie gra zle tylko nie nadaza jego kolega z lewej strony i przez to nie moze w pelni rozwinac skrzydel
0
Wague chyba moze na lewej grac takze powinien wejsc za mirande