rutek71
Dołączył/a: listopad 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z drogiej strony moglo byc 2-2
0
Moze od teraz nie bedzie juz brakowalo, moze wlasnie Murillo takim bedzie:)
2
Podobno w przyszlym roju klauzula za neymara spada do 160mln wiec wszystko jest mozliwe
0
Moze zapytali, a sevilla odmowila. Kto wie
7
Przeciez to dwie rozne pozycje
0
Pytanie tylko na jak dlugo? Ciagla praca bez przerwy meczy i kazdy znosi to inaczej a to ze valverde nie powiedzial jeszcze ze zostaje dla mnie swiadczy o tym ze sie wacha wiec nie byl bym taki pewien jego pozostania
0
I w takich meczach valverde postawi na swoj ulubiony sklad co by ofraniczyc do m8nimum m9zliwosc straty punktow w trudnym okresie. Nie ludzil vym sie z rotacjami niestety
0
To ze psg chce kase za n8ego jest oczywiste i w ogole nie dziwi. To czy ktos za niego zaplaci jest tylko i wlacznie jego sprawa i decyzja a n8e psg
0
Jak zawodnik chce gdzies odejsc i konczy mu sie kontrakt to co ma do gadania sprzedajacy klub?
0
A wtedy matka w ogole by szalala gdtby syn pierwszego skladu nue mial
1
Dokladnie, niech siedzi na trybunach pol roku skoeo sam decyzji nie ootrafi podjac
2
I Ronaldinho:d a odnosnie obroncow Militao z porto tez sie zapowiada niczego sobie
0
A co, Tobie mam wierzyc? Matka zdecyduje za niego gdzie chce grac al jej syn
1
De jong tez moze grac na kazdej pozycji i co najwazniejsze ma swoj rozum i potrafi z niego korzystac, Rabiot robi to xo mu mama powie a jednwgo takiego juz tutaj mielismy
0
Gddyby mecze reprezentacji byly co tydzien to napewno mialby zastoje jak w manu
0
Ja bym widzial tego z sevilli, wczesniej co zrobil z girona bylo niesamowite, uwazam ze pasowal by do Barcy ze swoja ofensywna gra
0
Problem jest taki ze nikt n8e wie na jakim poziomie dembele bedzie za 2 lata, moze bedzie zjadal neymara
0
Widocznie gosc jest bardziej ambitny od Ciebie i nie boi sie rywalizacji ze starymi wyjadaczami tym bardziej ze oni juz mlodsi nie beda i nawet jezeli dzisiaj graja wszystko nie ma gwarancji ze de jong tego nie zmieni swoim przyjsciem
0
Dlatego szukaja kogos kto na skrzydle tez bedzie dawal rade i poszerzy mozliwosci trenera
1
Moze kupmy teraz rabiota i wymienmy na de jonga latem:dd
1
A moze Rabiot przyjdzie zima za 10 a latem odejdzie za wiecejxd
9
Jest wazny i dobry ale jest tez do zastapienia
0
No ale Barcelona wygra w tym sezonie:)
0
Luka jovic ma wielka przyszlosc przed soba
0
Nie wiem gdzies Ty to jego blyszczenie widzial
2
Nie gra bo to za wysokue progi dla niego, nie ma co sie oszukiwac, niech gosc odejdzie gdzies gdzie bedzie gral bo zniszczy sobie kariere siedzeniem na trybunach.
0
No ale jak wsztscy dostali nowe umowy a on jego umowie nie bylo tematu to nie ma sie fo dziwic ze sie denerwuje
0
Nie ma to jak optymizm
0
To nie ma znaczenia, u suebie sa mocni
0
Bo on jedzie z nastawieniem zeby tylko nie przegrac a powinien jechac zeby wygrac, dopiero jak dostajemy bramke to on reaguje a tak to 0-0 mu wystarcza a powinnismy grac zawsze o 3 pkt a nie zero ryzyka i zmiany w koncowce tylko.