0

Z drogiej strony moglo byc 2-2

0

Moze od teraz nie bedzie juz brakowalo, moze wlasnie Murillo takim bedzie:)

2

Podobno w przyszlym roju klauzula za neymara spada do 160mln wiec wszystko jest mozliwe

0

Moze zapytali, a sevilla odmowila. Kto wie

7

Przeciez to dwie rozne pozycje

0

Pytanie tylko na jak dlugo? Ciagla praca bez przerwy meczy i kazdy znosi to inaczej a to ze valverde nie powiedzial jeszcze ze zostaje dla mnie swiadczy o tym ze sie wacha wiec nie byl bym taki pewien jego pozostania

0

I w takich meczach valverde postawi na swoj ulubiony sklad co by ofraniczyc do m8nimum m9zliwosc straty punktow w trudnym okresie. Nie ludzil vym sie z rotacjami niestety

0

To ze psg chce kase za n8ego jest oczywiste i w ogole nie dziwi. To czy ktos za niego zaplaci jest tylko i wlacznie jego sprawa i decyzja a n8e psg

0

Jak zawodnik chce gdzies odejsc i konczy mu sie kontrakt to co ma do gadania sprzedajacy klub?

0

A wtedy matka w ogole by szalala gdtby syn pierwszego skladu nue mial

1

Dokladnie, niech siedzi na trybunach pol roku skoeo sam decyzji nie ootrafi podjac

2

I Ronaldinho:d a odnosnie obroncow Militao z porto tez sie zapowiada niczego sobie

0

A co, Tobie mam wierzyc? Matka zdecyduje za niego gdzie chce grac al jej syn

1

De jong tez moze grac na kazdej pozycji i co najwazniejsze ma swoj rozum i potrafi z niego korzystac, Rabiot robi to xo mu mama powie a jednwgo takiego juz tutaj mielismy

0

Gddyby mecze reprezentacji byly co tydzien to napewno mialby zastoje jak w manu

0

Ja bym widzial tego z sevilli, wczesniej co zrobil z girona bylo niesamowite, uwazam ze pasowal by do Barcy ze swoja ofensywna gra

0

Problem jest taki ze nikt n8e wie na jakim poziomie dembele bedzie za 2 lata, moze bedzie zjadal neymara

0

Widocznie gosc jest bardziej ambitny od Ciebie i nie boi sie rywalizacji ze starymi wyjadaczami tym bardziej ze oni juz mlodsi nie beda i nawet jezeli dzisiaj graja wszystko nie ma gwarancji ze de jong tego nie zmieni swoim przyjsciem

0

Dlatego szukaja kogos kto na skrzydle tez bedzie dawal rade i poszerzy mozliwosci trenera

1

Moze kupmy teraz rabiota i wymienmy na de jonga latem:dd

1

A moze Rabiot przyjdzie zima za 10 a latem odejdzie za wiecejxd

9

Jest wazny i dobry ale jest tez do zastapienia

0

No ale Barcelona wygra w tym sezonie:)

0

Luka jovic ma wielka przyszlosc przed soba

0

Nie wiem gdzies Ty to jego blyszczenie widzial

2

Nie gra bo to za wysokue progi dla niego, nie ma co sie oszukiwac, niech gosc odejdzie gdzies gdzie bedzie gral bo zniszczy sobie kariere siedzeniem na trybunach.

0

No ale jak wsztscy dostali nowe umowy a on jego umowie nie bylo tematu to nie ma sie fo dziwic ze sie denerwuje

0

Nie ma to jak optymizm

0

To nie ma znaczenia, u suebie sa mocni

0

Bo on jedzie z nastawieniem zeby tylko nie przegrac a powinien jechac zeby wygrac, dopiero jak dostajemy bramke to on reaguje a tak to 0-0 mu wystarcza a powinnismy grac zawsze o 3 pkt a nie zero ryzyka i zmiany w koncowce tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?