1

Nie łap za słówka tylko rusz głową i pomyśl o co mogło chodzić koledzr

1

Ja jestem zadowolony

0

Co się czepiasz wiadomo oco chodzi

0

Lepiej oddać go athletico:p

1

Rabiot raczej nie jest do 1 skladu

1

Rozwiń swoją mysl

0

Ja nic do Denisa nie mam ale odkąd do nas trafil nie pokazał nic szczególnego a Alenia jest młody i perspektywiczni, trzeba dać mu szansę, Denis swoją miał i jej nie wykorzystał. Lepiej dla niego jak odejdzie gdzieś gdzie będzie grał pierwsze skrzypce bo tutaj kariery nie zrobi chyba że szczytem jego ambicji sportowych jest siedzenie na lawce/trybunach najlepszego klubu na świecie ale konsekwencją tego może być zablokowanie rozwoju kogoś kto jeszcze szansy nie dostał a ma ogromny potencjał.

0

Denis jest słaby więc stawiając na niego nic nie tracimy nawet jak nie da rady. Pozatym jak nie damy mu szansy to się nie dowiemy

0

Pozatym w zeszłym sezonie cała nasza pomoc prezentowała się nie najlepiej a na ich tle Denis i tak wypadal blado.

0

Nie wiem kto go trzyma na siłę ślę tak to wygląda, chłop nic nie pokazuje swoją grą a dalej jest uważany za niewiadomo jaki talent. Spójrz na jego statystyki, lepiej te minuty oddać oddać Alenii.

0

No to tym bardziej nie rozumiem sensu trzymania go u nas na sile

0

A gdyby on nie był wychowankiem miałbyś takie samo zdanie?

1

A ja myślę że gdyby był taki dobry to by dostawał swoje szwnse

0

Tak napisałem. Oriol może za 2 lata wyskoczy do 1 drużyny a za 2 lata de jong może być kozakiem u nas. A Rabiot nie jest dobrym pomyslem

0

De jong też mógłby zmieniać Rakitica a w dodatku uważam że ma dużo większy potencjał od Rabiota, pozatym jest młodszy a zanim oriol wyskoczy do 1 drużyny de jong mógłby być gwiazda, poza tym rakitic jest coraz starszy. Najlepiej było by dać szansę naszym młodym, dejonga zaklepac na przyszły rok (w tym czasie będziemy widzieć jak rozwijają się nasze perełki) a Rabiota olać.

0

To dla Rabiota też nie ma miejsca w takim razie bo też zablokuje rozwój oriola albo alenii.

0

Nie koniecznie bo de jong grywa też wyżej w pomocy

2

Dokładnie, kolejny przereklamowany wieżowiec który poprostu nie pasuje do nas.

2

Oprócz kilku goli nic nie wnosi więcej do gry. Abel ruiz rośnie nam na kozak ale jeszcze trochę za wczosnie dla niego.

1

Dokładnie. To że wszyscy kibicowali Chorwacji nie znaczy że karnego nie było. Był i to bez dwoch zdan, ewidentny ruch ręki a pozatym gdyby nie ta ręką piłka trafiła by pod nogi francuza(pagby o ile się n8e mylę)

0

Dembele jeszcze nie dostał tyle szans co Pogba

0

No właśnie, w Barcy po siedzi trochę na ławce (Rakitica i busquetsa nie przeskocz) i znowu będzie albo podwyżka albo odchodzę.

1

Na jedno by wyszło gdybyśmy przesuneli s. Roberto do pomocy a kupili kogoś do obrony. Jak dla mnie ten cały Rabiot nie jest aż taki dobry żeby grać pierwsze skrzypce kiedyś u nas, jedynie to że kontrakt mu się kończy i byłby w miarę tani jest jakimś plusem ale poza tym po co on nam?

0

Proszę Cie człowieku, Pogba? Najbardziej przereklamowany zawodnik...

1

A może lepiej w de jonga zainwestować? On moim zdaniem może być jeszcze większym kozakiem.

0

Martial byłby idealny

0

Lepiej żeby siedział na ławce?

0

Willian jest spoko graczem (poza wiekiem) i napewno wniósł by coś pozytywnego aleprawe skrzydło mamy akurat dobrze obsadzone

0

A nie jest czasem tak se może zarządzać transferu (transfer costam) jak zostało mu 2 lata kontraktu?

0

No i po co tego Denisa trzymać? Niech idzie gdzieś gdzie pogra sobie bo tutaj kariery nie zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?