0

No ale Denisa do coutinho nie ma co porównywać pozatym jak tak powiedział że Denis ma zastąpić iniesty to chyba nie wzioles tego na powaznie:d

0

Jak to nic nie słychać, podobno blisko Minie do ewertonu

0

Jakiś czas temu valverde powiedział że iniesty ma zastąpić coutinho i Alenia więc lewe skrzydło robisie wolne.

9

Przecież jest napisane że manu zaprosili cała ich drużynę i ratownikow

0

A thiago też by mógł się sprawdzić ale to nie jest typowy ofensywny gracz tylko rozgrywajacy

0

Bernardo to ofensywny pomocnik i takiego nam brakuje jak Cou będzie na lewym skrzydle, defensywy busi, wyżej arthur/rakieta/Roberto a obok kogoś z tej trójki mógłby grać Alenia ale jest bardzo młody jeszcze więc widział bym tam kogoś bardziej kreatywnego niż Rabiot na którego pozycji może grać ktoś z wyżej wymienionej trójki. Już bym o niebo wolał Pjanica.

0

Niby spoko ale za mało kreatywności w tej pomocy, wszyscy tacy podobni profilowe do siebie oprócz młodego alenii, kogoś bardziej kreatywnego i wyszkolonego technicznie bym widział zamiast Rabiota np Bernardo silve:d

3

Ten Rabiot taki super jest? Rakieta i Roberto moim zdaniem grają podobnie do Rabiot i moim zdaniem jest on zbędny, ktoś bardziej ofensywny i mniej 'sztywny', by się przydał, ofensywny pomocnik.

1

Znowu Twoje głupie marudzenie

2

Arthur=rozgrywajacy=xavi

0

A mi się marzy Bernardo Silva

0

Eriksen czy pjanic owszem, ale fekir, Rabiot chyba niezbyt

5

Kurwa jasnowidz się znalazl

4

A skoro będzie kopnął piłkę w lidze hiszpańskiej w wieku 21 lat to może jest za dobry na francuska? To że nie pojechał na mundial nie znaczy że jest słaby, Sane też nie pojechał a jest kozakiem. Może dobrze mu było w Brazylii, może dopiero teraz jest gotowy na transfer a może za rok będzie zjada thiago z Bayernu? A może sprowadza jednego i drugiego. Dużo pytań można zadawać a odpowiedź dostaniemy z czasem, po co martwić się na zapas skoro nie masz pojęcia jak on będzie wyglądał w Barcelonie?

0

A fekir czy martial miał by pierwszy skład? Nie sądzę. Już lepiej kupić de jonga i poczekać aż się rozwinie, przynajmniej zaklepac go.

0

Tylko po co nam ten William?

0

Z mbappe było by dokładnie tak samo

0

No co ty gadasz, nad głową jak nad wszystkim innym da się pracować!!!

0

Moim zdaniem poziom prezentują podobny z tym że ciągle mi się wyda je ze Dembele ma jakieś blokady w głowie i jak sobie z tym poradzi wtedy stwierdzi y kto jest lepszy.

0

Paulinho daje rade nawet a jak trochę odpocznę to w przyszłym sezonie może być jeszcze lepiej gdyż w tamtym sezonie grał podobno bez odpoczynku ależ drugiej strony 30 lat, 50 mln i fakt że jakoś wielce nie pasuje w 100% do naszego stylu uważam że lepiej sprzedać.

0

Hahahaha hahaha Tyś to jest dobry synek:d

1

Lepszy niż Gomes i Denis to nadal żaden poziom jak na barce

9

O co Ci chodzi czlowieku

1

Człowieku ty chyba jakaś depresję masz

0

Jak są dobrzy to nie widzę w tym żadnego problemu, a to że nic jeszcze nie wygrali(o cokolwiek ci chodziło) to nie znaczy że nie mają potencjału.

7

Nie do rósł bo obserwuje bramkarza z Francji? Ty chyba nie dorosłes.

0

A wszyscy narzekają że pjanic za stary jest a to tylko rok roznicy

0

A co to ma do rzeczy? Jak tak będzie szło to będzie trzeba cały zespół odstrzelic za parę lat i nie będzie nikogo na zastepstwo

1

Jak za 3 lata zaczniemy się martwić to może być już za późno gdyż właśnie za 3 lata wybiry

4

Jeszcze się 9kienko nie zaczęło a ty masz jakieś głupie przeczucia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?