jak dla mnie to Xavi powinien mieć z 8 , chociaż że grał tylko kilka minut ale to co on zrobił na koniec meczu to było genialne :3 a co do messiego to nie człowiek tylko anioł !!! < 33
jak dla mnie to Xavi powinien mieć z 8 , chociaż że grał tylko kilka minut ale to co on zrobił na koniec meczu to było genialne :3 a co do messiego to nie człowiek tylko anioł !!! < 33
Komentarze
0
czekamy !! wracaj juz ; ))
0
ale chyba Xavi już wyzdrowiał ?!
0
jak dla mnie to Xavi powinien mieć z 8 , chociaż że grał tylko kilka minut ale to co on zrobił na koniec meczu to było genialne :3 a co do messiego to nie człowiek tylko anioł !!! < 33
0
Messi dopiero się rozkręca ; ))
0
Barcelona bez Guardioli to jak pizza bez sera !
0
Barcelona bez Guardioli to jak pizza bez sera !
0
Messi dopiero się rozkręca ; ))
0
jak dla mnie to Xavi powinien mieć z 8 , chociaż że grał tylko kilka minut ale to co on zrobił na koniec meczu to było genialne :3 a co do messiego to nie człowiek tylko anioł !!! < 33
0
ale chyba Xavi już wyzdrowiał ?!
0
czekamy !! wracaj juz ; ))