ruude
Dołączył/a: luty 2012
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czekamy !! wracaj juz ; ))
0
ale chyba Xavi już wyzdrowiał ?!
0
jak dla mnie to Xavi powinien mieć z 8 , chociaż że grał tylko kilka minut ale to co on zrobił na koniec meczu to było genialne :3 a co do messiego to nie człowiek tylko anioł !!! < 33
0
Messi dopiero się rozkręca ; ))
0
Barcelona bez Guardioli to jak pizza bez sera !
0
nie no on nie może odejść ! najlepszy drużyna na świecie to powinien być też najlepszy trener na świecie !! ej nooo ...