MOIM zdaniem Abidal wie co mówi na temat zarządu i próbuje wszystkim w jakiś sposób to wytłumaczyć bo przecież nie wejdzie przed mikrofon i nie zacznie obrażać zarządu, próbuje to jakoś przekazać spokojnie, że w Barcelonie nie jest dobrze. Abidal chciał grać, ale oczywiście nieszczęsny zarząd musiał dodać swoje 5 groszy. Przypominam Wam, że Abidal był bardzo zdziwiony ich decyzją z "dnia na dzień". I nadal dziwią mnie Wasze komentarze typu, że robi z siebie "coraz większą ofiarę". M A S A K R A ;/. Takie jest MOJE zdanie. Zapraszam do minusowania. Niech robi karierę w Monaco, którą bardzo ładnie rozpoczął.
Teraz widzę, że szukamy transferów z Brazylii zamiast z Hiszpanii najlepszej szkółki na świecie. Nie mówię, że źle robią, ale Hiszpania to Hiszpania, a Barcelona jest w Hiszpanii i z tego słynie, że większość piłkarzy wywodzi się albo z Hiszpanii albo ze szkółki :)
Ludzie co Wam odbija ? Co się z Wami dzieje !? Jak Wy w ogóle możecie pisać, że Messi nie jest potrzebny Barcelonie !? ON JEST SERCEM BARCELONY.... Wszystko by jej oddał, tam się wszystkiego nauczył, tam mu pomogli z chorobą, wyłożyli na niego kupę kasy. Opanujcie się to już nawet nie jest ani trochę śmieszne. Co z tego, że jest Neymar, Pedro, Villa, Xavi czy Iniesta ? Czy coś to zmienia ? Messi był, jest i będzie :/ Trochę mi wstyd za Was.
Komentarze
0
0
MOIM zdaniem Abidal wie co mówi na temat zarządu i próbuje wszystkim w jakiś sposób to wytłumaczyć bo przecież nie wejdzie przed mikrofon i nie zacznie obrażać zarządu, próbuje to jakoś przekazać spokojnie, że w Barcelonie nie jest dobrze. Abidal chciał grać, ale oczywiście nieszczęsny zarząd musiał dodać swoje 5 groszy. Przypominam Wam, że Abidal był bardzo zdziwiony ich decyzją z "dnia na dzień". I nadal dziwią mnie Wasze komentarze typu, że robi z siebie "coraz większą ofiarę". M A S A K R A ;/. Takie jest MOJE zdanie. Zapraszam do minusowania. Niech robi karierę w Monaco, którą bardzo ładnie rozpoczął.
0
Teraz widzę, że szukamy transferów z Brazylii zamiast z Hiszpanii najlepszej szkółki na świecie. Nie mówię, że źle robią, ale Hiszpania to Hiszpania, a Barcelona jest w Hiszpanii i z tego słynie, że większość piłkarzy wywodzi się albo z Hiszpanii albo ze szkółki :)
0
Człowieku weź sobie wejdź w inne tematy to zobaczysz co ludzie wypisują ... I nie spinaj się jeśli możesz, ok ?
0
Ludzie co Wam odbija ? Co się z Wami dzieje !? Jak Wy w ogóle możecie pisać, że Messi nie jest potrzebny Barcelonie !? ON JEST SERCEM BARCELONY.... Wszystko by jej oddał, tam się wszystkiego nauczył, tam mu pomogli z chorobą, wyłożyli na niego kupę kasy. Opanujcie się to już nawet nie jest ani trochę śmieszne. Co z tego, że jest Neymar, Pedro, Villa, Xavi czy Iniesta ? Czy coś to zmienia ? Messi był, jest i będzie :/ Trochę mi wstyd za Was.
0
Jeśli pep go nie chciał to coś musiało być podejrzanego
0
Będzie 2:2 : )
0
ehhh... szkoda że akurat teraz ale co tam będzie dobrze... damy rade
0
nie powiem, podoba mi się ta taktyka
0
Jedyny godny zastępca Xavi'iego. Tyle w temacie :)