0

0

MOIM zdaniem Abidal wie co mówi na temat zarządu i próbuje wszystkim w jakiś sposób to wytłumaczyć bo przecież nie wejdzie przed mikrofon i nie zacznie obrażać zarządu, próbuje to jakoś przekazać spokojnie, że w Barcelonie nie jest dobrze. Abidal chciał grać, ale oczywiście nieszczęsny zarząd musiał dodać swoje 5 groszy. Przypominam Wam, że Abidal był bardzo zdziwiony ich decyzją z "dnia na dzień". I nadal dziwią mnie Wasze komentarze typu, że robi z siebie "coraz większą ofiarę". M A S A K R A ;/. Takie jest MOJE zdanie. Zapraszam do minusowania. Niech robi karierę w Monaco, którą bardzo ładnie rozpoczął.

0

Teraz widzę, że szukamy transferów z Brazylii zamiast z Hiszpanii najlepszej szkółki na świecie. Nie mówię, że źle robią, ale Hiszpania to Hiszpania, a Barcelona jest w Hiszpanii i z tego słynie, że większość piłkarzy wywodzi się albo z Hiszpanii albo ze szkółki :)

0

Człowieku weź sobie wejdź w inne tematy to zobaczysz co ludzie wypisują ... I nie spinaj się jeśli możesz, ok ?

0

Ludzie co Wam odbija ? Co się z Wami dzieje !? Jak Wy w ogóle możecie pisać, że Messi nie jest potrzebny Barcelonie !? ON JEST SERCEM BARCELONY.... Wszystko by jej oddał, tam się wszystkiego nauczył, tam mu pomogli z chorobą, wyłożyli na niego kupę kasy. Opanujcie się to już nawet nie jest ani trochę śmieszne. Co z tego, że jest Neymar, Pedro, Villa, Xavi czy Iniesta ? Czy coś to zmienia ? Messi był, jest i będzie :/ Trochę mi wstyd za Was.

0

Ale on ma w chuj marzeń :).

0

POPROSZĘ O BANA DLA TEGO PACJENTA :)

0

Jedyny godny zastępca Xavi'iego. Tyle w temacie :)

0

ZMNIEJSZYĆ MU PENSJE !! NIECH DO GRY SIĘ WEŹMIE A NIE DO ZAJEBI****HOTELI SIE WYBIERA ;/. CO SIĘ DZIEJE Z BARCELONĄ !?

0

Ciekawe co czuje Wenta, w końcu grał w Barcelonie :)

0

Stawiam bardziej na Abidala za Adriano.

0

Adriano* przepraszam najmocniej

0

masa 11 - Adriana na 100% nie zagra bo ma problemy :)

0

Bardzo jestem zawiedziony grą Barcelony, szczerze mówiąc mnie zawiodła. Grali oschle, wolno i zdecydowanie za mało strzałów na bramkę, może mi się wydaje ale to była gra tylko na posiadanie piłki żadnych prostopadłych ani nic konkretnego pod koniec meczu Xavi zaczął coś grywać prostopadłego i górnego. Po prostu Barcelona myślę, że nie tylko mnie zawiodła swoją wczorajszą grę :) Pozdrawiam.

0

NIE MAJĄ PRAWA SPRZEDAĆ VILLI, JAK GO SPRZEDADZĄ, TO TO BĘDZIE NAJWIĘKSZY FAIL TEGO WIEKU PRZEZ ZARZĄD BARCELONY....

0

REAL SIĘ PLUJE HAHA

0

@nocul
Pusty jesteś, on to napisał, że jakby go sprzedali to byłby głupi pomysł...

0

DOBRA ŻARTUJE ZIOMKI HAHA

0

@Wilga Bernno
Kibice chcą Galatasaray jako rywala Barçy w 1/8 Ligi Mistrzów. ZACZNIJCIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ...

0

@wachaFCB
Głupi jesteś ? Wiesz co piszesz? TU JEST NAPISANE, ŻE KIBICIE GALATASARAY ZAGŁOSOWALI !!!

0

Gdzieś czytałem, że 3 dni odpoczynku ma.

0

Pinto mistrz :)

0

Nice :)

0

@Piosek
Nie pierdol. Te forum jest przeznaczone całej Barcelonie, a że Messi cały czas coś nowego robi to bardzo dobrze. O chuj Ci chodzi ? :)

0

Pozdro for Kowal

0

zobaczcie post @Avada Kedavra, 170mln za 6 lat współpracy z najlepszym klubem. Czyli jednak Rosell nie zaszalał i nie przesadził. Zrobił to co uważa za słuszne, a kase trzeba mieć.

0

wyjebane mam na tą koze, kurde ludzie co jest z wami nie tak ? rozumiem, że tradcyja itd ale może rosell właśnie wykminił tak, że podpisał ten kontrakt bo kasy brakuje, ale przecież też potem może wypisać się z tej umowy. nie kazdy klub ma tyle kasy co real, city, utd, psg itd itd. teraz minusowac :) dziekuje, z czegos trzeba zyc i sie rozwijac.

0

Czyżby Pinto zagrał dzisiaj z Celitc'iem ? :)

0

Fajnie by było gdyby tak było. I gdyby Barca B wygrała ; ]

0

Aybarca o to że pewnie prosił go żeby nie wkładał dużo sił w ten mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?