ryoka
Dołączył/a: sierpień 2011
Lublin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś sobie poradzą
0
Szczerze tak to tanio za niego wzięli ale dobrze że będzie w barsie
0
Również myślę że wnętrze świetne, doskonałe itp ale hymn nie za bardzo przypadł mi do gustu
0
Ale bym się śmiał jakby nie puścili Fabregasa
0
Dwoma Słowami to Messi królem ...
0
Dwoma Słowami to Messi królem ...
0
powinien dalej w barsie być :D