ryoka
Dołączył/a: sierpień 2011
Lublin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście zaakceptuję to gdy Pep przejdzie do Interu ale moim zdaniem nie zrobi tego. zapewne codziennie o tym myśli czy przejść czy nie przejść, ale trzeba wierzyć w to że nie przejdzie i tak dzięki niemu i jego piłkarzom mamy tyle trofeów :)
0
No to jest prawda. Valdes stracił formę ; /
0
@Obiektywna A może on własnie tego chce ? -.- ehhh
0
@RealMadrytRządzi
Hehe masz mózg ? ;> Czemu fan Barcelony nie mógłby oglądać meczu Real'u ? Może kogoś ciekawi jaki będzie wynik itp ...
0
Nie, nieee Bale w ogóle nie pasuje więc nawet nie ma sensu takie coś ... ;o
0
nie powiem, podoba mi się ta taktyka
0
Będzie 2:2 : )
0
Ronaldo 1 zszedł :D
0
@Krzysiek
Po 1 ma 3pkt nad Barcą bo skąd możesz wiedzieć że real wygra next mecz ?
0
On to wgl powinien grac w 1 składzie i tyle Wam powiem ; ]
0
Eee tam po co łatwi niech się uczą właśnie od lepszych : D
0
ehhh... szkoda że akurat teraz ale co tam będzie dobrze... damy rade
0
Eee tam Hulk w barsie ... czy ja wiem ;>
0
Pięknie zagrał
0
Trzeba trzymać kciuki :D
0
Czekamy .. :)
0
Trzymam kciuki za Was chłopaki :*:*:*:*:*
0
Jeśli pep go nie chciał to coś musiało być podejrzanego
0
Kurde mać nawet mnie nie wkurzajcie ... Niech ZAGRAJĄ swoim SKŁADEM składem i jeszcze raz swoim składem tym składem którym wygrywają wszystko !!
0
do pl@stka
pozbycie się ETO było bardzo złe !
0
Pobije pobije :) jeśli się postara rzecz jasna ;]
0
ta...
0
Żeby się nie okazało że nie dojdzie ...
0
Jeśli nie wypuszczą 1 składu przegrają na 100% :)
0
Spokojnie pobije pobije :) tylko żeby grał tak samo jak teraz :)
0
Nie bądźcie jeszcze tacy pewni ..
0
Nie ma mowy nawet żeby zagrali w Barcelonie jedyne co to daje im 1 % na 100%
0
Tak jest Zanetti to jest to co rzadko spotykamy ...
0
cules83
Skąd wiesz że nie zagra ?
0
Stary skład był najlepszy ... ale może przydadzą się do czegoś nowi ....