0

Oczywiście zaakceptuję to gdy Pep przejdzie do Interu ale moim zdaniem nie zrobi tego. zapewne codziennie o tym myśli czy przejść czy nie przejść, ale trzeba wierzyć w to że nie przejdzie i tak dzięki niemu i jego piłkarzom mamy tyle trofeów :)

0

No to jest prawda. Valdes stracił formę ; /

0

@Obiektywna A może on własnie tego chce ? -.- ehhh

0

@RealMadrytRządzi

Hehe masz mózg ? ;> Czemu fan Barcelony nie mógłby oglądać meczu Real'u ? Może kogoś ciekawi jaki będzie wynik itp ...

0

Nie, nieee Bale w ogóle nie pasuje więc nawet nie ma sensu takie coś ... ;o

0

nie powiem, podoba mi się ta taktyka

0

Będzie 2:2 : )

0

Ronaldo 1 zszedł :D

0

@Krzysiek

Po 1 ma 3pkt nad Barcą bo skąd możesz wiedzieć że real wygra next mecz ?

0

On to wgl powinien grac w 1 składzie i tyle Wam powiem ; ]

0

Eee tam po co łatwi niech się uczą właśnie od lepszych : D

0

ehhh... szkoda że akurat teraz ale co tam będzie dobrze... damy rade

0

Eee tam Hulk w barsie ... czy ja wiem ;>

0

Pięknie zagrał

0

Trzeba trzymać kciuki :D

0

Czekamy .. :)

0

Trzymam kciuki za Was chłopaki :*:*:*:*:*

0

Jeśli pep go nie chciał to coś musiało być podejrzanego

0

Kurde mać nawet mnie nie wkurzajcie ... Niech ZAGRAJĄ swoim SKŁADEM składem i jeszcze raz swoim składem tym składem którym wygrywają wszystko !!

0

do pl@stka

pozbycie się ETO było bardzo złe !

0

Pobije pobije :) jeśli się postara rzecz jasna ;]

0

ta...

0

Żeby się nie okazało że nie dojdzie ...

0

Jeśli nie wypuszczą 1 składu przegrają na 100% :)

0

Spokojnie pobije pobije :) tylko żeby grał tak samo jak teraz :)

0

Nie bądźcie jeszcze tacy pewni ..

0

Nie ma mowy nawet żeby zagrali w Barcelonie jedyne co to daje im 1 % na 100%

0

Tak jest Zanetti to jest to co rzadko spotykamy ...

0

cules83

Skąd wiesz że nie zagra ?

0

Stary skład był najlepszy ... ale może przydadzą się do czegoś nowi ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?