Szkoda mi Bojana, bo siedzi na ławie kosztem Ibry, a na dzień dzisiejszy to Bojan ma więcej do zaoferowania. Zlatan jest przereklamowany i tyle. Co z tego, że czasem strzeli bramke jak cały czas daje ciała. Zamiast ściągac za grube miliony $$ znane nazwiska, postawiłbym na wychowanków, którzy mają świetną technike i wszystkie cechy które powinien posiadac "gwiazdor"
Nie będe po nim płakał....wg mnie nie pasuje do projektu Barcelony. A drugą kwestią jest kupno napastnika np. Rooneya ? Po co komu ten rudzielec ? mamy tylu świetnych wychowanków typu "Pedro". Mam nadzieje, że zarząd nie popełni błędu.
Szkoda mi Bojana, bo siedzi na ławie kosztem Ibry, a na dzień dzisiejszy to Bojan ma więcej do zaoferowania. Zlatan jest przereklamowany i tyle. Co z tego, że czasem strzeli bramke jak cały czas daje ciała. Zamiast ściągac za grube miliony $$ znane nazwiska, postawiłbym na wychowanków, którzy mają świetną technike i wszystkie cechy które powinien posiadac "gwiazdor"
Komentarze
0
Szkoda mi Bojana, bo siedzi na ławie kosztem Ibry, a na dzień dzisiejszy to Bojan ma więcej do zaoferowania. Zlatan jest przereklamowany i tyle. Co z tego, że czasem strzeli bramke jak cały czas daje ciała. Zamiast ściągac za grube miliony $$ znane nazwiska, postawiłbym na wychowanków, którzy mają świetną technike i wszystkie cechy które powinien posiadac "gwiazdor"
0
Dwa nietrafione transfery....Zlatan i Czygry...
0
Zlatan jest kapryśny, zwalnia gre. Brakuje mi Eto'o i jego humorków.
0
Nie lubię gościa...
0
Nie będe po nim płakał....wg mnie nie pasuje do projektu Barcelony. A drugą kwestią jest kupno napastnika np. Rooneya ? Po co komu ten rudzielec ? mamy tylu świetnych wychowanków typu "Pedro". Mam nadzieje, że zarząd nie popełni błędu.
0
Zlatan jest kapryśny, zwalnia gre. Brakuje mi Eto'o i jego humorków.
0
Dwa nietrafione transfery....Zlatan i Czygry...
0
Szkoda mi Bojana, bo siedzi na ławie kosztem Ibry, a na dzień dzisiejszy to Bojan ma więcej do zaoferowania. Zlatan jest przereklamowany i tyle. Co z tego, że czasem strzeli bramke jak cały czas daje ciała. Zamiast ściągac za grube miliony $$ znane nazwiska, postawiłbym na wychowanków, którzy mają świetną technike i wszystkie cechy które powinien posiadac "gwiazdor"
0
dokładnie.......Ale użytkownik "Looky" troche za nerwowo
0
Ja stawiam na Bayern ;)