O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Szkoda mi Bojana, bo siedzi na ławie kosztem Ibry, a na dzień dzisiejszy to Bojan ma więcej do zaoferowania. Zlatan jest przereklamowany i tyle. Co z tego, że czasem strzeli bramke jak cały czas daje ciała. Zamiast ściągac za grube miliony $$ znane nazwiska, postawiłbym na wychowanków, którzy mają świetną technike i wszystkie cechy które powinien posiadac "gwiazdor"

0

Dwa nietrafione transfery....Zlatan i Czygry...

0

Zlatan jest kapryśny, zwalnia gre. Brakuje mi Eto'o i jego humorków.

0

Nie lubię gościa...

0

Nie będe po nim płakał....wg mnie nie pasuje do projektu Barcelony. A drugą kwestią jest kupno napastnika np. Rooneya ? Po co komu ten rudzielec ? mamy tylu świetnych wychowanków typu "Pedro". Mam nadzieje, że zarząd nie popełni błędu.

Zobacz wszystkie

0

Zlatan jest kapryśny, zwalnia gre. Brakuje mi Eto'o i jego humorków.

0

Dwa nietrafione transfery....Zlatan i Czygry...

0

Szkoda mi Bojana, bo siedzi na ławie kosztem Ibry, a na dzień dzisiejszy to Bojan ma więcej do zaoferowania. Zlatan jest przereklamowany i tyle. Co z tego, że czasem strzeli bramke jak cały czas daje ciała. Zamiast ściągac za grube miliony $$ znane nazwiska, postawiłbym na wychowanków, którzy mają świetną technike i wszystkie cechy które powinien posiadac "gwiazdor"

0

dokładnie.......Ale użytkownik "Looky" troche za nerwowo

0

Ja stawiam na Bayern ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?