ryperowsky
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pomorze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda mi Bojana, bo siedzi na ławie kosztem Ibry, a na dzień dzisiejszy to Bojan ma więcej do zaoferowania. Zlatan jest przereklamowany i tyle. Co z tego, że czasem strzeli bramke jak cały czas daje ciała. Zamiast ściągac za grube miliony $$ znane nazwiska, postawiłbym na wychowanków, którzy mają świetną technike i wszystkie cechy które powinien posiadac "gwiazdor"
0
Dwa nietrafione transfery....Zlatan i Czygry...
0
Zlatan jest kapryśny, zwalnia gre. Brakuje mi Eto'o i jego humorków.
0
Nie lubię gościa...
0
Nie będe po nim płakał....wg mnie nie pasuje do projektu Barcelony. A drugą kwestią jest kupno napastnika np. Rooneya ? Po co komu ten rudzielec ? mamy tylu świetnych wychowanków typu "Pedro". Mam nadzieje, że zarząd nie popełni błędu.
0
Szkoda że mecze dopiero w styczniu..
0
No to będzie spacerek ;) najmniej wymagający rywal na którego mogliśmy trafić.
0
Ja stawiam na Bayern ;)
0
dokładnie.......Ale użytkownik "Looky" troche za nerwowo