sacherski
Dołączył/a: wrzesień 2017
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano nie wiem czy sam organizujesz wesele i slub. Za wszystko z reguly placisz po imprezie (sala, kwiaciarnia, orkiestra/dj). W naszym przypadku, zaplacilismy wszystko z prezentow, a pieniadze, ktore mielismy nazbierane na ta okazje po prostu zostawilismy na koncie.
0
@joloskyy chyba mu chodzi o to, że Lloris nie miał kontaktu z linią do momentu oddania strzału.
0
@Volk teraz wydaje sie wiecej :)
1
@Edoss lokomotiv, psg i juve :)
3
@Danny Gaucho myslalem, ze cos ze mna nie tak :D
2
@Barwindg Jak masz zone, to pojecie 'swoje pieniadze' nie istnieje w slowniku :)
0
@marcin000019 chciał nabic.
0
@jakubkuba07 The Quote of the Day :) Gosc raz dziennie wrzuca krotkie nagranie motywacyjne :) p po angielsku :)
1
@culedawid wszystko przed Toba :P
1
@Kaperan1357 napewno byl jak Pep trenowal Barce B :) wtedy byl poproszony, zeby chlopaki odpuscili, bo Ci z pierwszej druzyny nie daja rady :)
23
@Azi wazne, ze zdrowa :) najstarsza juz oglada mecze ze mna i ma swoja koszulke :) dumny z nich jestem :)
172
Piekny poranek. Rodzina Blaugrany powiekszyla sie :) 3 coreczka :)
0
@ProMILs fajna teoria. Ale tak sobie mysle, ktory z trenerow pasujacych do Barcy mial by tyle jaj, zeby stawiac na La Masie zanim jeszcze zaczal prace? I komu Valverde by sie podporzadkowal? Ostatni raz cos podobnego mialo miejsce jak Rijkarda zmienial Pep...
0
@Dayan016 Pep.. chociaz wiem, ze to niemozliwe..
0
@D44H a wd40 albo ocet?
0
@RobiS rozpal drzewnym, a pozniej brykiet, zeby sie dluzej zar trzymal :)
0
@D44H pasta do zebow?
0
@Szicek10 dwa posty nizej masz, ze w Paryżu:)
0
@Jojko bylo widac, ze spedzil troche czasu w Barcelonie. Duzo grania na jeden kontakt co moglo sie podobac, bral gre na siebie. Napewno jeszcze kilka razy bede chcial zobaczyc jak mu tam idzie..
0
@Transu96 Dokladnie. Jesli ktos czytal ksiazke o Guardioli, to jest tam fragment, ze klub nie byl pewny co do Rijkarda i mimo problemow wewnetrznych (Ronaldinho, Deco i Eto) nie chcieli zwalniac go przed zakonczeniem sezonu. Byli w stanie poswiecic caly sezon, zeby tylko nie ukazywac problemow na zewnatrz. Czytalem tutaj wczesniej jak ktos szukal analogii między poczatkiem obecnego sezonu i pierwszego sezonu Guardioli. Owszem, oba mecze przegrane 0:1, lecz gra zespolu budowanego przez Pepa wygladala swietnie, pilkarze byli zawiedzeni, bo wiedzieli, ze od dluzszego czasu to byl ich najlepszy mecz. Mysle, ze Valverde zostanie do konca sezonu i ewentualnie wtedy odejdzie. Poza tym nie ma obecnie na rynku zadnego trenera, ktory idealnie wpisalby sie w filozofie Barcy.. Xavi?
1
@busquets5 wiem, wiem. Tylko, ze kazdego dnia wstawia takie posty.. Tak mi sie skojarzylo.. pewnie to nic :)
0
Nie wiem czy ktos juz wczesniej to zauwazyl i wspomnial czy nie, ale mysle, ze warto zaznaczyc. Kilka dni temu czytalem gdzies tutaj, ze Nike moze byc istotne w kwestii przyjscia Neymara. Przed chwila przegladalem instagrama i na instastory Neymar dodal post gdzie slucha muzyki i wskazuje znak Nike. Myslicie, ze moze to cos znaczyc? :)
2
@katalonia15 7 lub 8 pierwszy mecz i 10 drugi.
0
@SzahMatt tyle, ze on chce wrocic.. wiec w teorii Barca dyktuje warunki.
0
@Fake69 dlaczego? Przyjdzie za darmo, a za rok czy dwa, gdy bedzie lepsza sytuacja budzetowa, to kupimy kogos na jego miejsce.
0
@botek223 ja jestem z okolic :P ale mieszkam w uk :) a co do kwaśnicy - to warto spróbować:)
4
@Krzysiek872 przeczytałem do 'zaczol' i stwierdziłem, że to nie ma sensu. Ale komentarze musiałem sprawdzić :D
1
@dudek89 tez obejrzalem skrot, wiec moze to nie oddaje wszystkiego z meczu.. ale Lewy zjada Benzeme na sniadanie.. oby tam gral jak najlduzej :)
0
@Geble Piekne wspomnienie :) ogladalem ten mecz na Ukrainie i cieszylem sie jak dziecko... a nie czekaj.. bylem dzieckiem :D
2
@mart gratulacje :) ja mam jeszcze miesiac czekania... tez bedzie Alicja :)