0

@LuisSalvano nie wiem czy sam organizujesz wesele i slub. Za wszystko z reguly placisz po imprezie (sala, kwiaciarnia, orkiestra/dj). W naszym przypadku, zaplacilismy wszystko z prezentow, a pieniadze, ktore mielismy nazbierane na ta okazje po prostu zostawilismy na koncie.

0

@joloskyy chyba mu chodzi o to, że Lloris nie miał kontaktu z linią do momentu oddania strzału.

0

@Volk teraz wydaje sie wiecej :)

1

@Edoss lokomotiv, psg i juve :)

3

@Danny Gaucho myslalem, ze cos ze mna nie tak :D

2

@Barwindg Jak masz zone, to pojecie 'swoje pieniadze' nie istnieje w slowniku :)

0

@marcin000019 chciał nabic.

0

@jakubkuba07 The Quote of the Day :) Gosc raz dziennie wrzuca krotkie nagranie motywacyjne :) p po angielsku :)

1

@culedawid wszystko przed Toba :P

1

@Kaperan1357 napewno byl jak Pep trenowal Barce B :) wtedy byl poproszony, zeby chlopaki odpuscili, bo Ci z pierwszej druzyny nie daja rady :)

23

@Azi wazne, ze zdrowa :) najstarsza juz oglada mecze ze mna i ma swoja koszulke :) dumny z nich jestem :)

172

Piekny poranek. Rodzina Blaugrany powiekszyla sie :) 3 coreczka :)

0

@ProMILs fajna teoria. Ale tak sobie mysle, ktory z trenerow pasujacych do Barcy mial by tyle jaj, zeby stawiac na La Masie zanim jeszcze zaczal prace? I komu Valverde by sie podporzadkowal? Ostatni raz cos podobnego mialo miejsce jak Rijkarda zmienial Pep...

0

@Dayan016 Pep.. chociaz wiem, ze to niemozliwe..

0

@D44H a wd40 albo ocet?

0

@RobiS rozpal drzewnym, a pozniej brykiet, zeby sie dluzej zar trzymal :)

0

@D44H pasta do zebow?

0

@Szicek10 dwa posty nizej masz, ze w Paryżu:)

0

@Jojko bylo widac, ze spedzil troche czasu w Barcelonie. Duzo grania na jeden kontakt co moglo sie podobac, bral gre na siebie. Napewno jeszcze kilka razy bede chcial zobaczyc jak mu tam idzie..

0

@Transu96 Dokladnie. Jesli ktos czytal ksiazke o Guardioli, to jest tam fragment, ze klub nie byl pewny co do Rijkarda i mimo problemow wewnetrznych (Ronaldinho, Deco i Eto) nie chcieli zwalniac go przed zakonczeniem sezonu. Byli w stanie poswiecic caly sezon, zeby tylko nie ukazywac problemow na zewnatrz. Czytalem tutaj wczesniej jak ktos szukal analogii między poczatkiem obecnego sezonu i pierwszego sezonu Guardioli. Owszem, oba mecze przegrane 0:1, lecz gra zespolu budowanego przez Pepa wygladala swietnie, pilkarze byli zawiedzeni, bo wiedzieli, ze od dluzszego czasu to byl ich najlepszy mecz. Mysle, ze Valverde zostanie do konca sezonu i ewentualnie wtedy odejdzie. Poza tym nie ma obecnie na rynku zadnego trenera, ktory idealnie wpisalby sie w filozofie Barcy.. Xavi?

1

@busquets5 wiem, wiem. Tylko, ze kazdego dnia wstawia takie posty.. Tak mi sie skojarzylo.. pewnie to nic :)

0

Nie wiem czy ktos juz wczesniej to zauwazyl i wspomnial czy nie, ale mysle, ze warto zaznaczyc. Kilka dni temu czytalem gdzies tutaj, ze Nike moze byc istotne w kwestii przyjscia Neymara. Przed chwila przegladalem instagrama i na instastory Neymar dodal post gdzie slucha muzyki i wskazuje znak Nike. Myslicie, ze moze to cos znaczyc? :)

2

@katalonia15 7 lub 8 pierwszy mecz i 10 drugi.

0

@SzahMatt tyle, ze on chce wrocic.. wiec w teorii Barca dyktuje warunki.

0

@Fake69 dlaczego? Przyjdzie za darmo, a za rok czy dwa, gdy bedzie lepsza sytuacja budzetowa, to kupimy kogos na jego miejsce.

0

@botek223 ja jestem z okolic :P ale mieszkam w uk :) a co do kwaśnicy - to warto spróbować:)

4

@Krzysiek872 przeczytałem do 'zaczol' i stwierdziłem, że to nie ma sensu. Ale komentarze musiałem sprawdzić :D

1

@dudek89 tez obejrzalem skrot, wiec moze to nie oddaje wszystkiego z meczu.. ale Lewy zjada Benzeme na sniadanie.. oby tam gral jak najlduzej :)

0

@Geble Piekne wspomnienie :) ogladalem ten mecz na Ukrainie i cieszylem sie jak dziecko... a nie czekaj.. bylem dzieckiem :D

2

@mart gratulacje :) ja mam jeszcze miesiac czekania... tez bedzie Alicja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?