0

@rademenes co racja, to racja.. w sumie bylem za sprowadzeniem Cou i myslalem, ze nie bedzie mial problemu, zeby wbic sie do zespolu.. ale rzeczywistosc wyjasnila :)

0

@rademenes nie odbierz mnie źle.. każdy ma swoje zdanie.. wolałbyś pozostanie Coutinho czy Dembele?

0

@sebisek potrzebowalibysmy mniej ofensywnego obroncy (jak to brzmi :D). Wszyscy wiemy, ze Alba daje więcej w przodzie niz z tylu ;)

13

Wszyscy mowia o MSN :) a ja chcialbym zobaczyc wspolprace Neya z Coutinho :) mysle, ze Cou moglby sie troche odblokowac..

1

Do nie widzenia!

0

Tak doszlo do skutku, znajoma zdjecia na snapchacie wysylala :D Ale nie wiem nic o live ;)

2

Jesli drzales przy Valdesie to co robiles jak Pinto gral? :D

0

Witam wszystkich,
Wie ktos moze gdzie kupie bilety na mecz na Anfield do strefy kibicow Barcy? Z gory dziekuje za pomoc.

0

nie jest to srednia ocen z wszystkich meczy?

0

Moim zdaniem to nie jego pomysly.. pewnie ma ludzi od budowania swojego wizerunku. Chociaz moim zdaniem slabo to wyglada.

A co do transferu, to mysle, ze gdyby nie bylo tematu, to ktos z Barcy by poinformowal, ze Griezmann nie przychodzi. A w tym wypadku obie strony milcza - chyba, ze cos przegapilem?

0

http://sopcasthd.tv tu ja ogarnialem.. ale musisz kupic subskrypcje na miesiac..

0

Pazdan wczoraj jeden z gorszych meczy w reprezentacji zagrał.

0

i chyba holenderska :) Jak Niedzielan w Nec gral :)

0

Zostal w hotelu na kibelku :)

1

Mam ten Cuatro i jesli program nie klamie to mecz tam powinien byc. Dzieki Panowie :)

1

Chodzilo mi bardziej o pokoj hotelowy, bo moja coreczka pojdzie spac :)

0

Witam, jestem na wakacjach w Katalonii. Chcialbym obejrzec dzis mecz towarzyski reprezentacji Hiszpanii. Wie ktos czy jest szansa obejrzec to w ogolnie dostepnej tv? Jesli tak to jaki kanal?

0

Neymar pierwszy sezon tez mial slabszy.. choc nie ma co porownywac

0

Ogarnij sobie polska Tv :)

4

Populacja kibicow Barcy spadla o 50% :)

0

On powinien widziec, ze nie bylo to podanie od zawodnika City. Poza tym nie wydaje mi sie, ze tam byl spalony :)

3

Mogłem się domyślić! :)

0

Są już kalendarze na kwiecień? :)

3

Bylem we wrzesniu. Mozesz wejsc do szatni gosci, przejsc tunelem, usiasc na lawce rezerwowych, zobaczyc boisko z wysokosci trybun i stanowisk komentatorskich. Oprocz tego oczywiscie muzeum, ktore robi nieziemskie wrazenie.. Jest jeszcze opcja zrobienia zdjecia przy pucharze LM z widokiem na cale Nou Camp (oczywiscie zdjecia platne - bodajze 20 euro z mala ksiazeczka pamiatkowa). Nie ominiesz masywnego sklepiku klubowego - co dla fana Barcy jest jak wyjscie do wesolego miasteczka :) Mam nadzieje, ze pomoglem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?