sacherski
Dołączył/a: wrzesień 2017
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rademenes co racja, to racja.. w sumie bylem za sprowadzeniem Cou i myslalem, ze nie bedzie mial problemu, zeby wbic sie do zespolu.. ale rzeczywistosc wyjasnila :)
0
@rademenes nie odbierz mnie źle.. każdy ma swoje zdanie.. wolałbyś pozostanie Coutinho czy Dembele?
0
@sebisek potrzebowalibysmy mniej ofensywnego obroncy (jak to brzmi :D). Wszyscy wiemy, ze Alba daje więcej w przodzie niz z tylu ;)
13
Wszyscy mowia o MSN :) a ja chcialbym zobaczyc wspolprace Neya z Coutinho :) mysle, ze Cou moglby sie troche odblokowac..
1
Do nie widzenia!
0
Tak doszlo do skutku, znajoma zdjecia na snapchacie wysylala :D Ale nie wiem nic o live ;)
2
Jesli drzales przy Valdesie to co robiles jak Pinto gral? :D
0
Witam wszystkich,
Wie ktos moze gdzie kupie bilety na mecz na Anfield do strefy kibicow Barcy? Z gory dziekuje za pomoc.
0
nie jest to srednia ocen z wszystkich meczy?
0
Moim zdaniem to nie jego pomysly.. pewnie ma ludzi od budowania swojego wizerunku. Chociaz moim zdaniem slabo to wyglada.
A co do transferu, to mysle, ze gdyby nie bylo tematu, to ktos z Barcy by poinformowal, ze Griezmann nie przychodzi. A w tym wypadku obie strony milcza - chyba, ze cos przegapilem?
0
http://sopcasthd.tv tu ja ogarnialem.. ale musisz kupic subskrypcje na miesiac..
0
Pazdan wczoraj jeden z gorszych meczy w reprezentacji zagrał.
0
i chyba holenderska :) Jak Niedzielan w Nec gral :)
0
Zostal w hotelu na kibelku :)
1
Mam ten Cuatro i jesli program nie klamie to mecz tam powinien byc. Dzieki Panowie :)
1
Chodzilo mi bardziej o pokoj hotelowy, bo moja coreczka pojdzie spac :)
0
Witam, jestem na wakacjach w Katalonii. Chcialbym obejrzec dzis mecz towarzyski reprezentacji Hiszpanii. Wie ktos czy jest szansa obejrzec to w ogolnie dostepnej tv? Jesli tak to jaki kanal?
0
Neymar pierwszy sezon tez mial slabszy.. choc nie ma co porownywac
0
Ogarnij sobie polska Tv :)
4
Populacja kibicow Barcy spadla o 50% :)
0
On powinien widziec, ze nie bylo to podanie od zawodnika City. Poza tym nie wydaje mi sie, ze tam byl spalony :)
3
Mogłem się domyślić! :)
0
Są już kalendarze na kwiecień? :)
3
Bylem we wrzesniu. Mozesz wejsc do szatni gosci, przejsc tunelem, usiasc na lawce rezerwowych, zobaczyc boisko z wysokosci trybun i stanowisk komentatorskich. Oprocz tego oczywiscie muzeum, ktore robi nieziemskie wrazenie.. Jest jeszcze opcja zrobienia zdjecia przy pucharze LM z widokiem na cale Nou Camp (oczywiscie zdjecia platne - bodajze 20 euro z mala ksiazeczka pamiatkowa). Nie ominiesz masywnego sklepiku klubowego - co dla fana Barcy jest jak wyjscie do wesolego miasteczka :) Mam nadzieje, ze pomoglem.