Kamień z serca... Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili napłynęły mi łzy do oczu, ale później sobie pomyślałem, że to pewnie plotka no i całe szczęście to była zwykła dziennikarska plota! Puyol nigdzie się nie wybiera!
Najlepszy technik i drybler w historii, jak się oglądało jego sztuczki, które wykonywał w trakcie MECZÓW (nie tylko na treningach) to pysk sam się uśmiechał i ręce składały się do oklasków, nie ma co... Najbardziej z jego sztuczek to mi chyba utkwił flip flap, firmowe zagranie Roniego.
Barcelona powroci... Piekne slowa do oprawienia w przyslowiowa ramke. Ja w te slowa nie to ze wierze, ja to wiem. A jezeli ktos mysli ze ta Barcelona zapomniala juz jak sie gra w pilke to sie w przyszlym sezonie srogo przeliczy! Takze uszy do gory drodzy Culè! Niechaj zamilcza wokolo stadiony, my czescia jej sily, fani Barcelony!
Kamień z serca... Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili napłynęły mi łzy do oczu, ale później sobie pomyślałem, że to pewnie plotka no i całe szczęście to była zwykła dziennikarska plota! Puyol nigdzie się nie wybiera!
karci0
Nieźle wykminiłeś hehe, plus dla Ciebie. A co do meczu, cieszy jak cholera bramka Villi i jestem wręcz przekonany, że w meczu ze Spartakiem od pierwszych minut zobaczymy na boisku nasze ulubiene MVP:)
Komentarze
0
Naciskać to sobie mogą przyciski na padzie jak grają w fife karwasz twasz! Łapy precz od Thiago... Chuligani!
0
Kamień z serca... Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili napłynęły mi łzy do oczu, ale później sobie pomyślałem, że to pewnie plotka no i całe szczęście to była zwykła dziennikarska plota! Puyol nigdzie się nie wybiera!
0
A więc Bartra jest szykowany na Bayern
0
Najlepszy technik i drybler w historii, jak się oglądało jego sztuczki, które wykonywał w trakcie MECZÓW (nie tylko na treningach) to pysk sam się uśmiechał i ręce składały się do oklasków, nie ma co... Najbardziej z jego sztuczek to mi chyba utkwił flip flap, firmowe zagranie Roniego.
0
gruhaFCB
Na Polstat Sport News bodajże w środę
0
Jak Sanchez jest wyceniany na 50 mln Ź to na ile wyceniony bylby Pedro:)? 90!?
0
na piątym zdjęciu dobre ujęcie;-) na miniaturze wygląda jakby Pep trzymał taką wielka piłkę na karku;0
0
Barcelona powroci... Piekne slowa do oprawienia w przyslowiowa ramke. Ja w te slowa nie to ze wierze, ja to wiem. A jezeli ktos mysli ze ta Barcelona zapomniala juz jak sie gra w pilke to sie w przyszlym sezonie srogo przeliczy! Takze uszy do gory drodzy Culè! Niechaj zamilcza wokolo stadiony, my czescia jej sily, fani Barcelony!
0
Kamień z serca... Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili napłynęły mi łzy do oczu, ale później sobie pomyślałem, że to pewnie plotka no i całe szczęście to była zwykła dziennikarska plota! Puyol nigdzie się nie wybiera!
0
karci0
Nieźle wykminiłeś hehe, plus dla Ciebie. A co do meczu, cieszy jak cholera bramka Villi i jestem wręcz przekonany, że w meczu ze Spartakiem od pierwszych minut zobaczymy na boisku nasze ulubiene MVP:)