0

Naciskać to sobie mogą przyciski na padzie jak grają w fife karwasz twasz! Łapy precz od Thiago... Chuligani!

0

Kamień z serca... Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili napłynęły mi łzy do oczu, ale później sobie pomyślałem, że to pewnie plotka no i całe szczęście to była zwykła dziennikarska plota! Puyol nigdzie się nie wybiera!

0

A więc Bartra jest szykowany na Bayern

0

Najlepszy technik i drybler w historii, jak się oglądało jego sztuczki, które wykonywał w trakcie MECZÓW (nie tylko na treningach) to pysk sam się uśmiechał i ręce składały się do oklasków, nie ma co... Najbardziej z jego sztuczek to mi chyba utkwił flip flap, firmowe zagranie Roniego.

0

gruhaFCB
Na Polstat Sport News bodajże w środę

0

1899barca
Zgadzam się z Tobą

0

Baniafcbarcelona
Zgadzam síę z Tobą, jeszcze do tego oczywiście bramkarz, np. De Gea lub ter Stegen

0

A w nastepnym roku Leo strzeli 110goli i okaże się w 669r.p.n.e. Egipcjanin Muamar el Kutafon napompowanym worem bizona strzelił 119 bramek...

0

karci0
Nieźle wykminiłeś hehe, plus dla Ciebie. A co do meczu, cieszy jak cholera bramka Villi i jestem wręcz przekonany, że w meczu ze Spartakiem od pierwszych minut zobaczymy na boisku nasze ulubiene MVP:)

0

Zdzidek
A najlepiej żeby pRZeszedł:) Witamy Jordi!

0

Barcelona powroci... Piekne slowa do oprawienia w przyslowiowa ramke. Ja w te slowa nie to ze wierze, ja to wiem. A jezeli ktos mysli ze ta Barcelona zapomniala juz jak sie gra w pilke to sie w przyszlym sezonie srogo przeliczy! Takze uszy do gory drodzy Culè! Niechaj zamilcza wokolo stadiony, my czescia jej sily, fani Barcelony!

0

na piątym zdjęciu dobre ujęcie;-) na miniaturze wygląda jakby Pep trzymał taką wielka piłkę na karku;0

0

siwak12
jak to na onecie... bzdurnymi newsami zwiększają sobie poczytność portalu...

0

niwrad
na http://www.fcbarcelona.cat/ zawsze możesz znaleźć galerie, nie tylko te z treningu;) pod tytułem "Galeries de fotos"

0

Wszystkiego najlepszego drodzy Cules! Życzę również aby nadchodzący Nowy Rok 2012 był równie obfity w sukcesy jak ten który już nam się kończy. Wesołych Świąt!

0

Paradoksalnie dobrze, że tylko tydzień ;( i oby się nie przedłużyło...

0

Jak Sanchez jest wyceniany na 50 mln Ź to na ile wyceniony bylby Pedro:)? 90!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?