salat2110
Dołączył/a: styczeń 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naciskać to sobie mogą przyciski na padzie jak grają w fife karwasz twasz! Łapy precz od Thiago... Chuligani!
0
Kamień z serca... Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili napłynęły mi łzy do oczu, ale później sobie pomyślałem, że to pewnie plotka no i całe szczęście to była zwykła dziennikarska plota! Puyol nigdzie się nie wybiera!
0
A więc Bartra jest szykowany na Bayern
0
Najlepszy technik i drybler w historii, jak się oglądało jego sztuczki, które wykonywał w trakcie MECZÓW (nie tylko na treningach) to pysk sam się uśmiechał i ręce składały się do oklasków, nie ma co... Najbardziej z jego sztuczek to mi chyba utkwił flip flap, firmowe zagranie Roniego.
0
gruhaFCB
Na Polstat Sport News bodajże w środę
0
1899barca
Zgadzam się z Tobą
0
Baniafcbarcelona
Zgadzam síę z Tobą, jeszcze do tego oczywiście bramkarz, np. De Gea lub ter Stegen
0
A w nastepnym roku Leo strzeli 110goli i okaże się w 669r.p.n.e. Egipcjanin Muamar el Kutafon napompowanym worem bizona strzelił 119 bramek...
0
karci0
Nieźle wykminiłeś hehe, plus dla Ciebie. A co do meczu, cieszy jak cholera bramka Villi i jestem wręcz przekonany, że w meczu ze Spartakiem od pierwszych minut zobaczymy na boisku nasze ulubiene MVP:)
0
Zdzidek
A najlepiej żeby pRZeszedł:) Witamy Jordi!
0
Barcelona powroci... Piekne slowa do oprawienia w przyslowiowa ramke. Ja w te slowa nie to ze wierze, ja to wiem. A jezeli ktos mysli ze ta Barcelona zapomniala juz jak sie gra w pilke to sie w przyszlym sezonie srogo przeliczy! Takze uszy do gory drodzy Culè! Niechaj zamilcza wokolo stadiony, my czescia jej sily, fani Barcelony!
0
na piątym zdjęciu dobre ujęcie;-) na miniaturze wygląda jakby Pep trzymał taką wielka piłkę na karku;0
0
siwak12
jak to na onecie... bzdurnymi newsami zwiększają sobie poczytność portalu...
0
niwrad
na http://www.fcbarcelona.cat/ zawsze możesz znaleźć galerie, nie tylko te z treningu;) pod tytułem "Galeries de fotos"
0
Wszystkiego najlepszego drodzy Cules! Życzę również aby nadchodzący Nowy Rok 2012 był równie obfity w sukcesy jak ten który już nam się kończy. Wesołych Świąt!
0
sorry, że nie w temacie
http://stadiony.net/aktualnosci/2011/09/barcelona_camp_nou_jednak_najwieksze_na_swiecie
http://stadiony.net/projekty/esp/camp_nou
0
tabaluga56
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/galeries/futbol/temporada11-12/08/entrenaments/20_08/galeria.html
0
Paradoksalnie dobrze, że tylko tydzień ;( i oby się nie przedłużyło...
0
Jak Sanchez jest wyceniany na 50 mln Ź to na ile wyceniony bylby Pedro:)? 90!?