Kogo ten Ronaldo proboje oszukac, chyba samego siebie, Pewnie ze Cris ma kompleks Messiego, ma na jego punkcie obsesje, a sam sobie zaprzecza mowiac ze okrzyki na czesc Messiego go nie denerwują, bo wcale tak nie jest. Lepiej niech sie zajmie graniem, wykorzystywaniem setek.
W sumie jak tu ktoś juz dzisiaj powiedzial, że jakby Pep miał zostac to nie było by tej całej konferencji i tej szopki. Jakby miał zostac to raczej podpisałby konrakt, foteczka na głowniej i jedziemy dalej. A tak jest konferencja, jakies słowo wyjasnienia, i do widzenia :P
Tak sobie przemyslalem.
Komentarze
0
a tak poza tym to nie wiecie kto będzie komentował mecz na jedynce?
0
FCBpipsiuuu
On jest zajebisty
0
Wiecie moze czy i gdzie mozna kupic taką koszulkę co ma na sobie Alba na wyżej zamieszczonym zdjęciu?
0
Kogo ten Ronaldo proboje oszukac, chyba samego siebie, Pewnie ze Cris ma kompleks Messiego, ma na jego punkcie obsesje, a sam sobie zaprzecza mowiac ze okrzyki na czesc Messiego go nie denerwują, bo wcale tak nie jest. Lepiej niech sie zajmie graniem, wykorzystywaniem setek.
0
To wielki cios dla niego, jak i reprezentacji Hiszpanii... Życzę mu jak najlepiej.
No ale Puyol długo juz nie pogra, max 2 sezony.
0
Fabs, Xavi, Puyol - co grają :D
0
To wielki cios dla niego, jak i reprezentacji Hiszpanii... Życzę mu jak najlepiej.
No ale Puyol długo juz nie pogra, max 2 sezony.
0
Anims Abidal
0
No Barbarzyńcy ja Wam powiem :D
0
W sumie jak tu ktoś juz dzisiaj powiedzial, że jakby Pep miał zostac to nie było by tej całej konferencji i tej szopki. Jakby miał zostac to raczej podpisałby konrakt, foteczka na głowniej i jedziemy dalej. A tak jest konferencja, jakies słowo wyjasnienia, i do widzenia :P
Tak sobie przemyslalem.