O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 5428
  • Liczba komentarzy 91
  • Polecenia 0

Komentarze

0

a tak poza tym to nie wiecie kto będzie komentował mecz na jedynce?

0

FCBpipsiuuu

On jest zajebisty

0

Wiecie moze czy i gdzie mozna kupic taką koszulkę co ma na sobie Alba na wyżej zamieszczonym zdjęciu?

0

Kogo ten Ronaldo proboje oszukac, chyba samego siebie, Pewnie ze Cris ma kompleks Messiego, ma na jego punkcie obsesje, a sam sobie zaprzecza mowiac ze okrzyki na czesc Messiego go nie denerwują, bo wcale tak nie jest. Lepiej niech sie zajmie graniem, wykorzystywaniem setek.

0

To wielki cios dla niego, jak i reprezentacji Hiszpanii... Życzę mu jak najlepiej.
No ale Puyol długo juz nie pogra, max 2 sezony.

Zobacz wszystkie

0

Fabs, Xavi, Puyol - co grają :D

0

To wielki cios dla niego, jak i reprezentacji Hiszpanii... Życzę mu jak najlepiej.
No ale Puyol długo juz nie pogra, max 2 sezony.

0


Anims Abidal

0

No Barbarzyńcy ja Wam powiem :D

0

W sumie jak tu ktoś juz dzisiaj powiedzial, że jakby Pep miał zostac to nie było by tej całej konferencji i tej szopki. Jakby miał zostac to raczej podpisałby konrakt, foteczka na głowniej i jedziemy dalej. A tak jest konferencja, jakies słowo wyjasnienia, i do widzenia :P
Tak sobie przemyslalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?