0

a tak poza tym to nie wiecie kto będzie komentował mecz na jedynce?

0

FCBpipsiuuu

On jest zajebisty

0

Wiecie moze czy i gdzie mozna kupic taką koszulkę co ma na sobie Alba na wyżej zamieszczonym zdjęciu?

0

Kogo ten Ronaldo proboje oszukac, chyba samego siebie, Pewnie ze Cris ma kompleks Messiego, ma na jego punkcie obsesje, a sam sobie zaprzecza mowiac ze okrzyki na czesc Messiego go nie denerwują, bo wcale tak nie jest. Lepiej niech sie zajmie graniem, wykorzystywaniem setek.

0

To wielki cios dla niego, jak i reprezentacji Hiszpanii... Życzę mu jak najlepiej.
No ale Puyol długo juz nie pogra, max 2 sezony.

0

Barca to jednosc, za to ją kocham. Szkoda, że juz bez ojca Pepa, ale za to z wujkiem Tito. Serce mi krwawi, to jest smutny czas .No ale 25 maja emocje będa targac jeszczed bardziej, to bedzie ostatnie pozegnanie ze siętak wyraze
Gracies Pep

0

To był cięzki tydzien, jestem smutny ale liczyłem sięz tym. Nic nie trwa wiecznie, jedna epoka, epoka Guardioli się kończy, ale zaczyna się nowa, moze jeszcze lepsza, czas na erę Vilanowy.
To były najpiękniejsze lata w moim życiu. Szanuję jego decycję. Wielkie dzięki za wszystko i powodzenia.
Puchar Króla mam nadzieję będzie wygrany dla Ciebie.
Dzięki Pep !

0

Nie ma tego złęgo co by na dobre nie wyszlo
Nie spodziewałbym sie ze wlasnie Tito przejmie stery, cieszę się
Dzięki Pep za wszystko, to były najpiekniejsze lata w moim zyciu

0

W sumie jak tu ktoś juz dzisiaj powiedzial, że jakby Pep miał zostac to nie było by tej całej konferencji i tej szopki. Jakby miał zostac to raczej podpisałby konrakt, foteczka na głowniej i jedziemy dalej. A tak jest konferencja, jakies słowo wyjasnienia, i do widzenia :P
Tak sobie przemyslalem.

0

ale serce mi wali, bardziej sie stresuje niz przed gran derbi czy ostatnio przed meczami z Chelsea :P
no zobaczymy co powie Pep

0

No to mamy hiszpański finał ...w Lidze Europy :P

0

Pamiętam jak zakonczylismy LIge na 3 miejscu, z aVillarrealem, jak wyleciał Rijkaard, byłem zdołowany... cięzko mi bylo uwierzyc ze moze byc lepiej, no ale przyszedl Guardiola... ktoremu wszyscy wiele zawdzieczamy. Czy podobnie jak przed laty bedzie teraz? To nie jest jeszcze ten czas na odejscie, wioerzę że zostanie.

0

No ciekawe jak w studio polsatu Kowalczyk wyglądal, pewnie cieszył się jak dziecko :P

0

Za to kocham pilke nozna... i kto by pomyslal ze tak bede Szwabom kibicowal :D
Takze Realowi rowniez dziekujemyu za wystepy w tej edycji LM..
Wczoraj karnego nei strzelil Messi... Dzisiaj macie Ronaldo, Kaka, Ramos...
To napewno podbuduje morale i Messiego jak i całej Barcelony.

0

Gdyby udało się Barcie wygrac Lige, Ligę Mistrzów w tym sezonie to jestem przekonanny w 100% ze Guardiola by odszedl, i w sumie nikt niemiałby mu tego za złe.. A tak zgadzam się z Gaspartem.
Guardiola zostanie.

0

Olele olala ser del barça es el millor que hi ha ! ! !

0

No nie ukrywam ze jestem smutny i zawiedziony... Bo nie bylismy wcale gorszym zespołem. Ale stało się, odpadlismy i trudno. Trzeba zyc dalej.
Kiedys musialo to nastapic, szkoda ze wlasnie teraz. Barco i tak jestes wielka!! Ile razy dzieki tym chlopakow goscil usmiech na naszej twarzy, docencie to. I powiem Wam jeszcze jedno. tego co osiagnela Barca i to w jakim stylu nie osiagnie juz nikt. A Chelsea? Sory ale finalu nie wygra, z kimkolwiek zagra

0

Spokojnie, mamy jeszcze 45 minut... ale to nie zmienia faktu ze jeestem mega wku*wiony.... Jedna akcja Chelsea i brama.... Zaraz tu będzie rzeź,
Do Boju

0

Będzie dobrze, Pep i ekipa wiedzą co robią. Wygramy to Panowie, awansujemy do finału

0

We wczesniejszych latach albo remisowalismy albo przegrywalismy jedna bramke, lecz czasami udało sie cos strzelic. Teraz musimy wygrac przewagą dwoch bramek, z grająca ultra defensywnie Chelsea. Pamiętamy dobrze jak cięzko było w meczu rewanzowym z Interem. Lecz dzisiaj jestem jakoś dziwnie spookojny, czuję to w kościach, że dzisiaj to my będziemy świętować.

0

Cokolwiek się jutro stanie, ja i tak Was kocham chłopaki !!

0

No to życzyc mu tylko powodzenia
W lutym oglądałem mecz Ligi Europy pomiędzy Olympiakosem a Rubinem. Tam sędziował pewien Serb, niejaki Milorad Mažić. Wpiszcie go sobie w google.
Czy i Wam kogoś on przypadkiem nie przypomina? :P

0

Cieszę się ze obylo sie bez kontrowersji. Wygrał Real i gratuluję im zdobycja majstra.
Visca El Barca

0

no szkoda tych niewykorzystanich sytuacji, szkoda... tez braklo tego szczescia, no ale jest jeszcze rewanz, w ktory bardzo wierze. nie zamykajmy jeszcze drzwi do Monachium, stac nas na remontade
Gratulacje dla Chelsea
Sempre Junts!

0

Dzisiaj urodziny obchodzi Carles Puyol, 100 lat Kapitanie

0

mmm dobry meczyk na el Madrigal, wiedzialem ze warto było go obejrzec

0

Wszystko będzie dobrze, 3maj się Abi !!!

0

Bacelona zagrała świetnie. Tak jak w meczu z Saragossą czułem, że będzie trudny mecz, tak dzisiaj, że pojdzie znacznie łatwiej. Jest dobrze, forma trzyma. Piękna bramka Pedro, dobrze że chlopak dostaje tych minut.

0

Brawo Valencia, i tyle/

0

G u a i t a !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?