sanchezalexis
Dołączył/a: sierpień 2011
Suwałki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
juz nie moglem patrzec na tego Aduriza, go go Soldado
0
pablo i mathieu, mzoe cos zwojują
0
spodziewalem sie takiego meczu, jezcze tym bardziej jak nie wyszedl nasz podstawowy trzon zespolu(Xavi, Iniesta, Busi) W drugiej polowie widze Inieste i Busiego zeby zachowac spokoj, teraz gdy gramy przrwage 1 zawodnika chlopaki powinni strzelic z brameczke i uspokoic gre.
Brawo Alexis, do boju Barco
0
Wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek, teraz każdy mecz jest dla nas jak finał. Drużyny mają o co walczyć, czy to o utrzymanie się w lidze, czy europejskie puchary. Już nie będzie łatwych meczy. Także ja nie liczę dzisiaj na wysoki wynik, ale czuję, że wygramy po niezłej harówie.
0
Anża dobrze płaci to te 3 milionki w tą czy w tamtą nie zrobią dla niego wielkiej różnicy teraz hehe
0
To będzie mega cięzki i trudny mecz. Nie liczcie nawet na wynik typu 3:0, 4:0.
W ostatnich latach tak naprawdę przed meczami rewanżowymi na Camp Nou byliśmy w lepszych sytuacjach. Tym razem jesteśmy zmuszeni WYGRAĆ, a dla Milanu wystarczy bramkowy remis. Jasne jest więc, że Milan będzie szukał okazji z kontry i będzie ustawiony mega defensywnie. Mam nadzieje ze przebijemy się przez ten mur, i wykorzystamy swoje szanse. Liczę na to, że skuteczność nie zawiedzie. Wierzę, że awansujemy do następnej fazy rozgrywek.
0
Zgadzam się z Allegrim, że przed rewanzem maja wieksze szanse. Każdy remis bramkowy da im awans. Musimy wygrać, a będzie niezwykle ciężko.
Jestem pewien ze Milan zagra podobnie jak na San Siro. Niewątpliwie czeka nas emocjonujący rewanż, ale wierze, że to nam uda się przechylic szalę zwycięstwa na swoją stronę
0
Uwielbiam go, i jego odejście przezywalem bardziej niz kogokolwiek innego.
W mojej opinii jeden z najlepszych jak nie najlepszy defensywny pomocnik na świecie.
0
Brakowało mi emocji w 1 połowie. Przy wyniku 2:2 modliłem się aby jak najszybciej Barca strzeliła. No chociaż na moment się obudziłem.
Po raz kolejny sędziowie nas krzywdzą... karne podyktowane Granadzie - sluszne, sędzia miał prawo je podyktowac. No ale gdy Mainz dotknał piłkę ręką, Tello i Alexis byli perfidnie faulowanii, to gwizdek sędziego milczał...
Pique dalej słabo, wejście Mascherano wiele nie dało, Cuenca bardzo dobrze no i oczywiscie Mistrzuniu Messi, gratulacje
Szkoda tez tej czerwonej kartki Alvesa, ktory nie wystapi z Mallorca.. Co on z Messim graja, jak się rozumieją, bajka.
0
Abi wygrał wcześniej bitwę, teraz wygra także wojnę
A odnośnie meczu to chłopaki dzadzą z siebie wszystko, liczę na zwycięstwo - okazałe zwycięstwo
0
No to Benfica - Apoel jadą do Monachium hehe, nie no świruje
dobrze jest, nie panikujcie
jak to ktos powiedzial, zwycięstwo nad najlepszymi smakuje jeszcze lepiej
0
a ja to się cieszę, że teraz Milan, potem jak przejdziemy Włochów prawdopodobnie Chelsea. Jak wygrywac to z najlepszymi. Jest szansa na wymarzony finał. Wkur*wia mnie tylko Apoel- Real, ale nie wnikajmy:P
Visca El Barca
0
Anims Abidal
0
Chyle czoła przed nim. Zdrowie najważniejsze
Ànims, Abidal!
0
Zgadzam się z Panem Wengerem w 100%
0
Uwielbiam go, pokochałem go już w meczu z L’Hospitalet
Szybkością przypomina mi troszkę Callejona z Realu
0
Dokładnie, jeśli Pep odejdzie to na jego miejsce widze własniee Bielse.
A tak pozatym to 25 maja Barca będzie się musiala nieźle napocic żeby zdobyc tytuł, ale to dobrze- bedzie ciekawie
0
jeszcze Tylko Bazylea i Marsylia hehe
co sie dzieje w tej edycji LM
0
hehe nie spinajcie sie tak, co macie sie denerwowac to juz lepiej idzcie spac
my mielismy swoje szanse, nie wykorzystalismy ich, real gra ladnie, rowno - zasluszenie prowadzi w meczu jak i calej lidze
0
jimmyjazz
Manuel Preciado
0
Nika94 - dokładnie tak :)
To jego poruszanie się po boisku, te ruchy, ahh magik, mój wielki idol, zawsze byłem jego fanem. no wiadomo, że to juz nie ta forma co kiedys ale jest okazja by go oglądac, wiec niech kazdy fan Ronaldinho jeśli ima trochę czasu to usiądzie sobie przed telewizorkiem czy włączy streama na necie i cieszy się oglądając go JESZCZE w akcji :P
R10 mistrz
0
Brakowało mi takiej gry Barcelony. Ci co mieli wątpliwości dostali jasną i wyraźistą odpowiedz czy piłkarze zrezygnowali z La Liga.
Piękna gra i bardzo dobry wynik.
PS. ahh te lobiki Messiego poezjaaaaaa
0
o własnie tak grającej Barcelony mi brakowalo, poezja.
alexis poza tą zmarnowanąsetką gra wyśmienicie jak narazie, wybornie.
oby tak dalej no i więcej szczęścia.. :P
0
no nie ma co się denerwowac, w sumie gdyby to Real grał w finale, a nie Barca to też wątpie żeby władze Barcelony tak chętnie chcieli udostępnic Camp Nou.
W ogole to powinni jeszcze przed turniejem ustalic gdzie odbędzie się finał i byłby spokoj
0
bardzo dobra wiadomosc
a tak poza tym - zajebista bluza
0
Panie sędzio, kończ Pan to spotkanie hehe
pozdro
0
Levante - kat Realu hehe
no ładnie to brzmi
zobaczymy co to dzisiaj wyjjdzie
0
skubańcy podniosą się :P
no ale jak nie macie co robic, to warto pokibicować Levante
a noż widelec
0
Finał jest, teraz skupic sie na lidze, na LM, zbieerac komplet punktow i czekac na potknięcia Realu.
No dzisiaj Cuenca ładnie latał, Masche rowniez extra
Będzie dobrze.
0
Ja tam wierze póki mamy matematyczne szanse
I co ma byc to będzie. Cieszmy się tą Barcą, która i tak jest cudowna i już w pięknym stylu zapisała się na kartach historii, a my jesteśmy tego świadkami No ale nic nie trwa wiecznie
Sidney Polak - Otwieram wino ze swoją dziewczyną
"Chciałbym żeby ten czas nie przeminął, nigdy nie przeminąl, nigdy nie przeminał"
Tots units fem forca!