sanchezalexis
Dołączył/a: sierpień 2011
Suwałki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i po raz kolejny zabrakło nam troszke tego szczęścia :P
no cóż trudno. Teraz będzie niezwykle ciężko, ale póki mamy matematyczne szanse to ja wierzę..Wierzę bo chłopaki na to zasługują.
a Real? Real też jeszcze straci punkty.. My zapewnie tez, ale mam nadzieje ze stracimy ich mniej..wierzę w to.
A tak poza tym to chciałbym częściej widziec tego Tello na murawie. Dobry jest :D
Visca El Barca
0
no trudno, pozostaje zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia
ja i tak wierzę, że damy radę przejśc zwycięsko przez ten najbliższy maraton
To jest Bara
0
i tak te wszystkie mecze jeszcze wygrac...
damy radę
0
twarzyszły mi takie same uczucia
dziękuję za ten artykuł
0
"Widząc, jak z każdą kolejną minutą Madryt napiera coraz bardziej, chciałem by ten mecz się już skończył, obojętnie jakim wynikiem, ważne byśmy awansowali. Po raz pierwszy w pojedynku z Realem czułem strach."
Miałem dokladnie tak samo, pewnie jak wielu. Real zagrał dobre zawody ,był lepszy od Barcelony w tym meczu, lecz w przekroju całego dwumeczu-NIE.
Zasłużony awans.
VeB
0
a co teraz sie bedzie działo w tych ostatnich 45 minutach, nawet boje sie pomyslec
ładeni alvesprzykurwił
0
Wierze, że dzisiejsza noc będzie szczęśliwsza dla nas - kibiców FC Barcelony!
do Boju Pany!
0
Zdziwiłem się troszke bo Malaga cos dzisiaj słabo.
Są 3 pkty i do przodu. Cieszy mnie rowniez powrot Pedro, uwielbiam patrzec na jego gre.
Vamos
0
hehe ogladam konferencje pomeczowa pepa
0
To jest piekne. Real wygrywa z kazdym jak leci... przyjezdza Barcelona i wszyscy wiemy jak to sie konczy, cos pieknego
Za tydzien bedzie niezwykle ciezko, ale cieszmy sie z zwyciestwa i tej zaliczki przed rewanzem
brawo chłopaki!!!
0
FCB's starting line-up: Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio B., Xavi, Iniesta, Cesc, Alexis and Messi
0
no dawno nie było takich emocji, ale mnie narazie juz starczy hehe
Chłopaki zaaregowali pozytywnie, i jak zawsze grali do konca, brawo
a sędzia? momentami ślepy jak kret...
0
nerwowki*
0
no moze lepiej bedzie teraz zagrac 4 obroncami :P nie wiem, Pep dzialaj
zeby nei było nerwoki na koniec :P
0
po 3pkt, utrzymujemy dystans do Realu i oby obyło sie bez urazów
do boju Mistrzowie
0
no proste ze Pinto, tak jak w finale CDR przeciwko Realowi
0
Jeśli Barcelona awansuje, chociaż nie śmiem wątpić, że tak będzie, to ja cieszę się ze naszym rywalem będzie właśnie Real. Co więcej, chciałbym żeby takich meczy było jak najwięcej. Wtedy dopiero czuje się jak gorzka jest porażka, a w przypadku zwycięstwa jak słodkie jest zwycięstwo.
0
No Barbarzyńcy ja Wam powiem :D
0
Fabs, Xavi, Puyol - co grają :D
0
Wesołych Wszystkim! =)
0
wszystko co pięknie kiedys sie konczy, nic nie trwa wiecznie, wiec mamy prawo sie zachwycac tą Barca, no i dokładnie - cieszmy się, że żyjemy w czasach zespołu, który NIGDY nie zostanie zapomniany
0
Wiecie co jest w tym wszystkim najfajniejsze????
Ze Real wygrywa mecz za meczem, tak było sezon temu, ta kbyło teraz.. a kiedy przychodzi mecz z Barca to dostają niezłe lańsko :D
VISCA EL BARCA !!! !!!!!
0
kocham te emocje!
nie ważne jakim składem, ważne żeby grać pięknie i wygrać
0
hehe jak dzis wstałem to poczułem się jak w wigilię..
dzien inny niz wszystkie, dzien szczegolny - gran derbi.
Juz od 6:00 godziny towarzyszą mi te emocje, ten dreszczyk.
Pamiętam jak w maju dzien przed maturą z polaka mierzylismy się z realem i był to mecz rewanzowy półfinału LM.. Tego dnia żyłem tylko gran derbi, a kolejnego to już byłem tak podniecony szczęśliwy z wyniku, że nie mogłem się skupic.. co okazało się w czerwcu- oblałem
VEB!!
0
Uwielbiam go, cieszę się, że wraca do formy, strzela brameczki i dostaje wiele niezbędnych minut od Pepa...ale powiem Wam, że brakuje mi Pedro w podstawowej jedenastce
0
to będzie mega mecz, tym bardziej że i Santiago Bernabeu to twierdza nie do zdobycia
0
Nie wiem jak Sanchez ale Cesc to z Realem musi grać
0
eee dobrze jest ;d
no wkurw mnie nie opuszcza przez tą ulewę, ale ważny puncik na trudnym obiekcie. Lecim dalej, ku chwale!!
VEB
0
oj cos czuje Alves dzisiaj sie doigra :P
0
ale 6 dla Pedro? bez przesady
8 conajmniej
co ten chlopak wyczynial przeciez, latał jak wsciekly za tą pilką, a Coentrao mógł tylko patrzec i podziwiac