3

W RSSS gra fenomenalny Geronimo Rulli, wątpię żeby Masip tam 1y plac wywalczył!!! :) Ale w jakimś Eibarze...kto wie...??!! :)

0

zadowolę się bramkowym remisem ;)

17

A propos S.Roberto to kto jeśli nie on uruchomił w końcówce prawym skrzydłem Messiego w wyniku czego rozegrali tąwspaniałą klepkę z Suarezem??? :)

0

Nasz Suarez tez mial wczoraj 2 takie klacze ;)

3

Z cala sympatia i szacunkiem ale Masche zawalil nam w tym sezonie juz 5 pkt (3 z D.Alaves do spoly z Vidalem i teraz 2 z Atleti). Moim skromnym zdaniem na 99% to jego ostatni sezon w FCB podobnie jak Aleixa, Mathieu i Ardy. Wydaje mi sie ze w przerwie miedzy sezonami Javier czul ze moze dluzej nie podolac wymogom FCB, stad te zawirowania wokol jego osoby i tak tez sie niestety dzieje...apropos Ardy...w Barcy na skrzydle potrzebni sa szybcy zawodnicy z pokretlem i uderzeniem...Arda tego nie ma...na poczatku z ogorkami gdzie mozna bylo sobie poklepac blyszczal...marny w srodku pola, bezproduktywny na skrzydle z lepszymi...to dopiero poczatek sezonu ale pierwsze wnioski mozna juz wyciagnac...VeB

0

co się żeście uczepili tego Vermy i wypowiedzi w której nie wspomniał Suareza...wiadomo że jest to "Crack" ale gołym okiem widać że technicznie to mu do Messiego i Neya wiele brakuje...killer z niego megaśny...no ale na olimp pilkarski typ nie wskoczy nigdy!!! Veb

1

Cruyff to ikona Barcy ale i dobry biznesmen...Laporta sypal mu siana na findacje + czczil niczm Argentynczycy Maradonne...nie dziwie sie ze za nim obstaje!!! Bartek wygral tryplet, niech sie wykaze jako samodzielny Boss na przestrzenie pelnej kadencji!!!!!!!!!!!

0

czyli kazdy daje +/- tyle samo...z racji tego ze wzieli go za bezcen, mysle ze uszanuja wole samego zawodnika i opchna go gdzie on sam bedzie chcial...taka mam nadzieje!!! ;)

5

Ja nie widze sensu w wypozyczaniu pilkarzy do takiego klubu jak Sevilla...nie dosc ze maja tam pilkarzy aspirujacych to europejskiego TOPU to na dodatek "zyja" ze sprzedazy swoich graczy za grube miliony!!! Dlaczego nie wysylac pilkarzy do takiego Rayo czy Deportivo zeby chlopcy rozegrali 70% meczy w 1 skladzie i na tej podstawie podejmowac decyzje??!!!

1

a co mial powiedziec o trenerze ktory wygral wszystko co mogl w swoim 1ym sezonie?! ;)

2

Abidal jest nie wyolbrzymiajac "ikona" Barcelony ale nie widze go jako dyrektora sportowego...na kierownika druzyny i owszem, nadaje sie idealnie ale dyrkiem sportowym niech zostanie ktos otrzaskany, stary wyga...taka osoba jest juz w klubie i nazywa sie Braida...tym pomyslem Laporta jak juz zauwazyliscie zagral pod publiczke...tandetne zagranie, tak samo jak podsluchy za jego kadencji...jak dla mnie preziem powinien zostac Bart...niech rozpocznie z czysta karta jako szef wszystkich szefow...wygral tryplet, sciagnal Braide i jest gwarantem pozostania LE21 na stanowisku trenera...przyjdzie nowy prezio to bedzie sytuacja podobna jak swego czasu w Chelsea z Di Matteo...zostal tylko dlatego ze wygral CL ale Romek tylko czekal az bedzie mogl go odstrzelic...

2

Gosc jest wybitnym specjalista w swoim fachu ale nie sadze zeby chcial pracowac w Barcy, Realu czy Bayernie!!! Monchi wyszukuje mlodych zdolnych przyszlosciowych pilkarzy a do Barcy sa raczej kupowani pilkarze na JUŻ i za gruby hajs!!!

0

Rozkładając na czynniki pierwsze Cesc jest lepszym piłkarzem od Ivana!! Tylko że nie zawsze ten lepszy indywidualnie jest lepszy dla zespołu!!! Ivan dał drużynie stabilizację, siłę i równowagę. Ma też dobry strzał i dośrodkowanie!!! Mając trio MSN+Iniestę, Xaviego i Rafinhę kolejny super technik-tiki-taka-klepacz był tej drużynie zbędny!!! Myślę że jak się już Ivan na 100% zaakilamtyzuje i zgra z kolegami to zacznie czarować jak w Sevilli!!! Zbaczając troszkę z tematu...nie irytuje Was to ze 80 % wolnych wykonuje Messi a pozostałe gdy jest na boisku Pan Xavi Zawsze Pół Metra nad Bramką??? ;) Lewara niech ogarnia Messi a na prawutnię są przeciez Neymar, Rakitic czy Suarez...VeB

0

masz racje...poradzimy sobie pol roku z Adriano/Montoya na PO...tylko odnosnie tego transferu zima...kazdy "lepszy" PO bedzie juz "zagrany" w pucharach a kupowanie sredniaka mija sie z celem...gdyz tacy wlasnie sa Adriano i Montoya...byla opcja kupic tego Danilo co mu sie kontrakt konczy za rok i wmixowac w to Tello ale jak widac brazylijczykowi blizej na SB wiec opcji zbyt wielu nie ma...moze ktos z paryskiej dwojki Van der Wiel/ Aurier skoro w PSG na boku Marquinhos smiga a dolaczyc ma tam Alves...

0

na Eibar na Dm'ie mysle ze moglby zagrac Pique...dobrze gra glowa, umie wyjsc i rozegrac pilke...wtedy na stoperze Barta i Mathieu...a jesli nie to najpewniejszy wydaje sie Rakitic...przed nim Xavi i Rafinha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?