1

zaden z tych 3 napastnikow nie pasi do FCB (no moze Jesus)...u nas najlepiej radzili sobie wybiegani mobilni napastnicy jak obecnie Suarez czy kiedys Etoo...jak dla mnie Martial to dobra opcja ale poki co ani razu jego kandydatura nie padla w biurach Camp Nou

0

Adidas Tubular Shadow...sa na przecence np w Sizeerze

0

do sezonu 19/20 to Paulinho nie bedzie juz w klubie :) wroze ze najblizszy sezon bedzie jego ostatnim w klubie...pozniej powrot do Chin

2

zarobic 10-15 baniek w stosunku do zakupu i podziekowac

0

Digne z cala sympatia do niego nie jest pilkarzem na poziomie Barcy...jest toporny, nie ma ani ciagu na skrzydlo ani dobrej wrzutki...jest bo jest...jak dla mnie za 20 mln moze odejsc

2

Tak chwalony wszedzie Umtiti mnie ostatnio nie przekonuje...po kontuzji gra mocno przecietnie i robi bledy...fakt, strzelil bramke ale tez zlamal linie spalonego przy golu Bonucciego wiec w golach jest jakby 1:1. Potrzebna jest wieksza konkurencja w skladzie FCB stad ciesze sie na wiesci o mozliwym zakontraktowaniu Lengleta i De Ligta. Spokojnej soboty Cules!!!

0

0033 pozniej KONIECZNIE 0 i jedziesz z numerem np 00330XXXXXXX

0

Jak 30mln za niego dzadza to bedzie sukces i trzeba brac z pocalowaniem reki!!!Bardzo cenie Jaspera bo jest sw
ietnym bramkarzem, ale w Barcelonie nigdy nie zostanie nr 1!!! Nich w jego miejsce sprowadza jakiegos ogranego goscia lat 30+ jak kiedys Pinto i bedzie dobrze!!!

0

nie było zapisu a dżentelmeńska umowa :)

1

lepszy niż David Silva??? :)

4

WSZYTSKO W TYM TEMACIE

0

czesto "traci glowe"

5

Digne to pierwszy po Gomesie pilkarz do opuszczenia klubu. W Barcelonie boczny obronca nie moze byc tak "biedny" w ofensywie! Dziwie sie ze ten gosc gral 1y sklad w Romie, dla mnie jest bardzo slabym pilkarzem. Maxwel przy nim byl profesorem lewej obrony + z powodzeniem mogl grac na prawej str. Z biegeim czasu doceniam naszego bylego gracza tj Adriano, kogos takiego nalezy teraz szukac

0

Najgorszy ewidentnie Paulinho!!! Gosc nadaje sie na jokera od 70 minuty i nic wiecej!!!

5

Co za glupoty opowiadasz :) przed sezonem sciagneli mlodych zdolnych i DOBRYCH Tolisso, Sule, Rudy'ego + oddanego na wypozyczenie Gnabry'ego a juz na nastepny sezon zakontraktowali Goretzke!! W skladzie jest tez mlody Kimmich, Coman i wciaz 25 letni Alaba!!! Nie zdziwie sie jak wyciagna Meyera z Schalke (rowniez koncowka kontraktu) i dokupia np przebojowego Baileya z Leverkusen wiec paczka bedzie przemocna jak zawsze...Bayern to Bayern...maja swoja polityke ktora sie na ogol sprawdza!!!

1

o ktorej dzis skoki??

0

Taki Tottenham ma 2 klasowych PO a mianowicie Trippiera i Auriera a my nie mamy ani jednego, bo gdzie Roberto daje jeszcze rade to Semedo jest poporstu slaby...poza szybkoscia i 2 niezlymi meczami z poczatku sezonu nie pokazuje juz nic ;(

1

ja nie pale od sylwestra i dobrze mi z tym...nie ukrywam ze pomogl mi nicorette w sprayu...sztarsznie niedobre i duzo czkalem po tym...ale 1 dozownik na tyle obrzydzil mi palenie ze teraz nie mam checi siegniecia po fajke...a jaralem 17 lat...powodzenia!!!!

2

w niedziele z Alaves trzeba zagrac "rezerwowym" skladem :)

2

Umowę mial do 2018 ale Man Utd skorzystal z opcji przedluzenia jej ktora byla zawarta w kontrakcie. Podobnie rzecz sie ma z Youngiem i Mata. Wszyscy 3 maja wiec kontrakt z Diabłami do 2019 roku.

0

Sergio ma wciąż 29 lat

1

Ja osobiscie tesknie za takim typem jak Adriano...nie dosc ze poprawny w defensywie to i w ataku dawal czesto cos extra + mogl grac na kilku pozycjach...Luca Digne to dla mnie rzemieślnik na poziom Evertonu (choc i tam by przy Bainsie nie pogral) czy innej Marsylii...gosc mega irytuje, nie wrzuca, nie idzie na obieg tylko zawsze klepie do najblizszego...Denis to tez popierdulka a nie pilkarz na miare FCB chociaz tutaj mysle ze problem jest w glowie a nie nogach...Vidal tez kolejny mecz bardzo blado, ani on sie urwie na skrzydle ani dosrodkuje dobrze...czasem sie zastanawiam po co bylo oddawac Tello i innych za czapke gruszek a wykladac miliony na podobnych przecietniakow...

4

K O M P R O M I T A C J A

0

Leganes - Real :)

3

Ten moment gdy kladziesz sie wk...ny bo Rio Ave zj...lo ci fajny kupon, prowadzili 3-1 by dostac 2 gole w 90 minucie po czym wstajesz rano i patrzysz, ze i bez tego bys nie wygral, wszak Real nie dal rady Numancii :)

0

15 mln za niego + mam nadzieje wypozyczenie bez jakiegokolwiek pokrywania jego pensji, a ta mala nie jest bo 5 mln ojro rocznie...

1

Jerry bedzie zarabial wiecej niz Piszczu w BVB :) Gdzie tu sens, gdzie tu logika??

0

Wczoraj pochowalem ukochanego 95 letniego dziadka, dzis piekne zwyciestwo!!! DZIEKUJE BARCELONO!!!!

0

Jesli sprzedadza Gomesa za+/- 20 baniek to niech Goretzke za free biora...jak dla mnie to ciekawa opcja...jesli nie odpali, do sprzedania po sezonie za min 10-15 mln do BPL lub Bundesligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?