O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 355
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dokladnie, wpuszczenie Henka to jakis niewypal, no do cholerci, to ma byc profesjonalizm??? Dwie bramki na wyjezdzie to dobry wynik, chodz moglo byc pozamiatane.

0

Musimy jak najszybciej strzelic bramke i atakowac dalej. I co najwazniejsze, narzucic wlasny styl gry, to my mamy dominowac a nie przeciwnik na Boga. Czas pokazac Europie, ze Barcelona dalej liczy sie w walce o CL, bo ostatnie mecze nie stawiaja nas w gronie faworytow. Walke o wszystko albo nic czas zaczac.

0

Culé a muerte

Podpisuje sie pod Toba. Bedziemy musieli grac do konca gryzac trawe by obronic majstra. Co by bylo bez Messiego?

0

W tym momencie Real strasznie sie zepnie by nie skonczyc sezonu z pustymi rekami. I to moze byc dla nas bardzo niebezpieczne. Tym bardziej, ze raczej nie wyobrazam sobie braku Barcy w nastepnej rundzie CL, czyli my dalej na dwoch frontach, Krolewscy skupiaja sie na lidze. A terminarz nam i tak wyjatkowo nie sprzyja, wiec w tym momecie faktycznie gramy o wszystko albo nic. I jesli sie nie poprawimy i to bardzo, to sezon mozemy skonczyc z pusta szafa na puchary za 2009/2010. Niemozliwe? W tym momencie prawdopodobne.

0

No i sie stalo niestety! W Madrycie powoli ksztaltuje sie druzyna, a u nas jakby cos sie zacielo. Doszukujac sie przyczyn takiego stanu rzeczy mozna zauwazyc, ze Krolewscy maja wole zwyciestwa jaka my mielismy sezon temu, a w Barcelonie gdzies ta wygasa powolutku. Wielu z nas psioczy na Zlatana, doszukujac sie w nim glownego obiektu gorszej dyspozycji Barcy itp. I napewno maja troche racji. Ja sam juz nie doszukuje sie na sile pozytywow w jego grze, trzeba umiec spojrzec prawdzie w oczy. Ibra bardzo spowalnia nasza gre, nie wychodzi to pilek, snuje sie na polowie rywala, o pressingu nawet nie wspominam bo po co. Jesli do tego dodamy totalna absencje Henrego, to wychodzi na to ze gre z przodu ciagnie nam zbawiciel Messi. Ale czy o to chodzi w naszej druzynie?! By wyniki zalezaly tylko od jednego zawodnika? A w tym momencie wszystko do tego zmierza nieuchronnie. O ile pamietam to Szwed mial byc typem pilkarza, ktory bedzie w stanie sam wygrac mecz. No comment. Jak Zlatan moze to uczynic, jak przez ostatnie 5-6 meczy prawie nie istnieje z przodu. Smutne, ale prawdziwe. Przy takim typie oraz formie napastnika to mozemyzapomniec a naszym najwiekszym atucie, czyli zameczeniu przeciwnika prostopadlymi podaniami. Z tego co pamietam to jedyne tego typu zagranie wykorzystal w meczu z Atletico we...wrzesniu! Pol roku zatem, jak dla mnie niebywale. Nie chce byc pesymista i zrzucac wszystkiego co zle na barki jednego pilkarza, ale chyba wlasnie on jest teraz Barcy najwiekszym problem. Oby sie w decydujacym momencie obudzil.

Zobacz wszystkie

0

Jesli transfer Villi sie oddali to jest kolejny w kolejce, wiec nie ma co narzekac. Jak ktos wspominal transfer Eto'o z Barcy to tez priorytet skoro Guardiola oglosil, ze go nie widzi (znow) w skladzie. A skoro Inter pojdzie na wymiane, coz jedyna w tym momencie opcja. Mnie tylko w tym wszystkim zastanawia jedno: po jakiego czorta taki roczny kontarkt? Niech tez Zlatan sie troche ogarnie, przychodzi do klubu gdzie przed nim umiejetnosciami sa: Messi, Iniesta, Xavi. Tu nie bedzie pierwszoplanowa postacia jak we wloszech. Oby trener wiedzil co robi.

0

Remis moim zdaniem dobry. Valencia jest teraz na fal. Oby Real nie wygral i bedzie dobrze. Mysle ze oni polegna na Mestalla, wiec spokojnie. Mecz byl bardzo zaciety, bez kartek dla naszych, wiec wazne! Damy rade, glowy do gory!

0

Nich chlopak pracuje ciezko, bo jak dla mnie, jest jednym z najslabszych ogniw mimo wszystko.

0

Acha jeszcze jedno. VV znow pokazuje klase, niby nic nie mial do roboty, ale w kilku sytuacjach, a w szczegolnosci w wyjsciach do pilki pokazal klase. Brawo!

0

Ktos zauwazyl ze rozwoj pilkarski Maxwell'a zatrzymal sie wlasnie w Interze. Moze w Hiszpanii sie odblokuje, bo w Ajaxie zapowiadal sie na naprawde super zawodnika. La liga moze mu bardziej pasowac, kto wie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?