scala81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokladnie, wpuszczenie Henka to jakis niewypal, no do cholerci, to ma byc profesjonalizm??? Dwie bramki na wyjezdzie to dobry wynik, chodz moglo byc pozamiatane.
0
Musimy jak najszybciej strzelic bramke i atakowac dalej. I co najwazniejsze, narzucic wlasny styl gry, to my mamy dominowac a nie przeciwnik na Boga. Czas pokazac Europie, ze Barcelona dalej liczy sie w walce o CL, bo ostatnie mecze nie stawiaja nas w gronie faworytow. Walke o wszystko albo nic czas zaczac.
0
Culé a muerte
Podpisuje sie pod Toba. Bedziemy musieli grac do konca gryzac trawe by obronic majstra. Co by bylo bez Messiego?
0
W tym momencie Real strasznie sie zepnie by nie skonczyc sezonu z pustymi rekami. I to moze byc dla nas bardzo niebezpieczne. Tym bardziej, ze raczej nie wyobrazam sobie braku Barcy w nastepnej rundzie CL, czyli my dalej na dwoch frontach, Krolewscy skupiaja sie na lidze. A terminarz nam i tak wyjatkowo nie sprzyja, wiec w tym momecie faktycznie gramy o wszystko albo nic. I jesli sie nie poprawimy i to bardzo, to sezon mozemy skonczyc z pusta szafa na puchary za 2009/2010. Niemozliwe? W tym momencie prawdopodobne.
0
No i sie stalo niestety! W Madrycie powoli ksztaltuje sie druzyna, a u nas jakby cos sie zacielo. Doszukujac sie przyczyn takiego stanu rzeczy mozna zauwazyc, ze Krolewscy maja wole zwyciestwa jaka my mielismy sezon temu, a w Barcelonie gdzies ta wygasa powolutku. Wielu z nas psioczy na Zlatana, doszukujac sie w nim glownego obiektu gorszej dyspozycji Barcy itp. I napewno maja troche racji. Ja sam juz nie doszukuje sie na sile pozytywow w jego grze, trzeba umiec spojrzec prawdzie w oczy. Ibra bardzo spowalnia nasza gre, nie wychodzi to pilek, snuje sie na polowie rywala, o pressingu nawet nie wspominam bo po co. Jesli do tego dodamy totalna absencje Henrego, to wychodzi na to ze gre z przodu ciagnie nam zbawiciel Messi. Ale czy o to chodzi w naszej druzynie?! By wyniki zalezaly tylko od jednego zawodnika? A w tym momencie wszystko do tego zmierza nieuchronnie. O ile pamietam to Szwed mial byc typem pilkarza, ktory bedzie w stanie sam wygrac mecz. No comment. Jak Zlatan moze to uczynic, jak przez ostatnie 5-6 meczy prawie nie istnieje z przodu. Smutne, ale prawdziwe. Przy takim typie oraz formie napastnika to mozemyzapomniec a naszym najwiekszym atucie, czyli zameczeniu przeciwnika prostopadlymi podaniami. Z tego co pamietam to jedyne tego typu zagranie wykorzystal w meczu z Atletico we...wrzesniu! Pol roku zatem, jak dla mnie niebywale. Nie chce byc pesymista i zrzucac wszystkiego co zle na barki jednego pilkarza, ale chyba wlasnie on jest teraz Barcy najwiekszym problem. Oby sie w decydujacym momencie obudzil.
0
el raton
Ja rowniez ide w Twoje slady. Przed dolaczeniem Ibry, nikt nie mogl kwestionowac jego umiejetnosci, czy techniki. Najwieksze pytanie dotyczylo jak sie przystosuje, jak odnajdzie sie w nowej roli (u nas nie jest najwieksza gwiazda itp). Wiadomo, ze podsumowanie bedzie mozna zrobic po pelnym sezonie, porownac liczby i inne takie pierdoly (ktore de facto nie sa jedynymi wyznacznikami), ale niektorzy zauwaza juz teraz, ze cos jest nie teges. Druzyna gra jakby inaczej, wszytko dzieje sie jakby tempo wolniej, wedlug mnie stracilismy chodz po czesci atut szybkiego rozegrania, czy nawet gra bez pilki wyglada inaczej. Dlaczego? Pytanie chyba retoryczne. I nie jestem jakims antyfanem Szweda, po prostu on mi nie pasuje do konca. Oczywiscie bylismy w ciezkiej sytuacji jesli chodzi o rynek transferowy w ostatnim letnim okienku i nie bylo wielu opcji, to fakt. Stalo sie co sie stalo, nie mam do konca wyrobionej opinii, czy cos zyskalismy czy tez stracilismy. Dla mnie jedno jest pewne w tym momencie, Torres bylby lepsza 9 w Barcelonie niz Ibra (na dzien dzisiejszy). Zaznaczam tez iz chcialbym sie mylic...
0
xaryth
Dokladnie. I jeszcze jedna rzecz, nie mozemy sobie pozwolic na glupie straty albo bezmyslne podania (patrz Zlatan z Getafe). Atletico nastawi sie na kontry, ktore przy naszej ekperymentalnej obronie moga byc zabojcze! Zatem bezbledna gra pomocy i precing napastnikow non stop.
0
Apeluje o NIE zamieszczanie cytatow czy wypowiedzi zawodnikow Krolewskich, bo nic to na foum prawdziwych kibicow nie wnosi, a dzieci maja pozywke.
Dziekuje!
0
Jak dla mnie:
1. Wazne 3 pkt, nie zdobyte tak latwo jak niektorym sie wydawalo jeszcze przed spotkaniem,
2. Iniesta wyraznie wrocil to formy, oby jak najszybciej strzelil pierwsza bramke w sezonie,
3. Brak Alvesa odczuwalny i widzialny golym okiem laika pilkarskiego. Puyol to inny typ zawodnika, w kilku sytuacjach az prosilo sie o wrzutke,
4. Pedro calkiem niezle, tylko jedno ale...skutecznosc! Dochodzi do sytuacji bardzo latwo, a tu trzeba miec talent,
5. Ibra przebudz sie chlopie!
0
Pytanie, ktoremu z nich starczy cierpliwosci. Tu stawiam na dos Santosa i Thiago. Jeffren moze jej juz nie miec, a Gai chyba wyladuje w Anglii.
0
carlosss
Klimat niezupelnie taki jak w Katalonii, uwierz mi na slowo ;) Wilgotnosc daje po dupie! Zreszta futbol w Australii tak naprawde raczkuje wiec na przetarcie dobry wybor.
0
Co do Ibry to chyba nikt nie mial zludzen, ze CN to tylko przystanek w jego karierze.
0
rafkoz
Cos ty chlopie oszalal, toz to wyglup jakis...
0
Mnie cieszy zwyciestwo Baskow ( nie tylko ze wygrali z Realem, po prostu sympatyzuje sie z ta druzyna), 3 pkt Valencii (Krolewscy czuja ich oddech) no i skok w gore Malagi, ktora gra za dobrze by byc tak nisko.
0
Widac ze Kak go ewidentnie blokowal w zeszlym sezonie, a sam Roni faktycznie potrzebowal zmiany otoczenia. Ja osobiscie licze na jego show w meczu z MU. No i chcialbym zobaczyc polfinal Barca - Ac Milan. Byloby ciekawie...
0
Acha jeszcze jedno. VV znow pokazuje klase, niby nic nie mial do roboty, ale w kilku sytuacjach, a w szczegolnosci w wyjsciach do pilki pokazal klase. Brawo!
0
Abidal nikogo zdziwic nie powinien bo w tym sezonie naprawde gra dobrze i przyjscie Maxwella wyszlo nam na dobre jak widac. Fajnie, ze bardziej pokazuje sie z przodu i przestaje glupio sie bawic w poblizu pola karnego. No i to czytanie gry dzisiaj-super! Ibra w drugiej polowce sie poprawil, Xavi z Iniesta na swoim poziomie (Andrzej juz kolejny mecz pokazuje, ze wraca nam jego wersja z zeszlego sezonu). Messi strzelal, strzelal no i w koncu strzelil, nawet dwie. Szukajac plusow mozna jeszcze zauwazyc lepsza gre Rafy niz ostatnio. Z minusow to Puyolowa kontuzja (?) no i chyba za czeste straty z bezmyslnych, szybkich podan. Ogolnie pozytywnie, Barcelona wraca na swe tory...
0
estadiobernabeu
CIENIASY odpadly po walce, HALA MADRID po kompromitacji...
0
Ludzie po co biadolic, no po co? Takiego sezonu jak zeszly prawdopodobnie (tak na 99.9%) nie uswiadczymy za naszego zywota, a akurat odpadniecie z CdR nie jest wielka tragedia. Mnie cieszy charakter druzyny w drugiej polowce i mam nadzieje ze w weekend nasi beda podwojnie zmotywowani by dokopac Sevilli ( a jest powazna szansa odskoczyc Krolewskim). Biorac tez pod uwage skromna kadre Barcy mozliwe, ze wyjdzie nam to na dobre.
0
Cesc raczej wroci do Barcy i pan Prezes nic nie zrobi. Juz rok temu zastanawial sie powaznie nad zmiana otoczenia, ale Wagier znalazl jakies argumenty bo go zatrzymac. Jesli Kanonierzy nie wywalcza w tym sezonie zadnego tytulu (co jest bardzo prawdopodobne) Fabregas raczej odejdzie, bo ile moze czekac???
0
arturinho10
No ja sie wzruszylem...
0
masik86
Transfery Pique, Keity, Toure, Alvesa wolaja o pomste? Dziwne...
0
Real z Lyon'em przelamie swe fatum, a my powinnismy przejsc dalej na luzie. Co do szlagierow, to nie skreslalbym z miejsca chociaz Milanu. Jesli zagraja dwa dobre mecze to kto wie, bo mimo wszystko stac ich na awans. Inter raczej szans duzych nie ma, chyba ze w czasie zimy zlapia forme i poprawia sie, ale to znacznie, bo jak dla mnie Chelsea jest faworytem w tym roku. Sevilla jak nie polegnie mocno w Moskwie to awans tez raczej wywalcza. Najwieksze niewiadome to Arsenal z Porto oraz Fiora z Bayernem. Pary jak dla mnie nie do wytypowania. Na mistrzow Francji mozna postawic gruba kase, Grekow nie widze w tym dwumeczu. Jak dla mnie przejda do 1/4:
Barcelona, Real, Bordeaux, Bayern, AC Milan, Chelsea, Sevilla, FC Porto
0
Beda mieli prawie 2 tygodnie wiec nie jest zle.
0
No to Bojan do roboty, skoro pudlo troche na wyrost!
0
Z kacapami bedzie bardzo ciezko, tu nie bedzie zartow. Na Milan mamy chyba najwieksze szanse matematycznie, a i sam chcialbym zobaczyc Ronaldinho grajacego przeciwko nam. Osobiscie stawiam jednak na Stuttgart, bo w koncu musimy miec troszke lzej...
0
Nasi ewidentnie potrzebuja odpoczynku, dobrze chociaz ze po KMS sa prawie 2 tyg. do meczu z Villarreal. Ten sezon bedzie intensywny jak chyba jeszcze zaden. Oby w zimie ktos zasilil nasze szeregi.
0
Tylko i wylacznie wypozyczenie!!! Jak sie sprawdzi to moze w lecie transfer, ale i tak wolalbym Silve albo Riberego.
0
Grupa jaka byla, kazdy widzial. Hardcorowa! Zespoły z Rosji czy Ukrainy nie sa juz chlopcami do bicia. A beda jeszcze lepsi. W sumie dobrze, bo faktycznie robi sie ciekawiej.
0
Czy ktos po kolejnym slabym meczu Henka twierdzi, ze nie potrzebny nam nowy skrzydlowy na wiosne? Henry wyraznie jest wypalony, nie ukrywajmy tego. Przechodzac do nas mial nadzieje wygranie tytulu, ktorego nie zdobyl w calej jakze bogatej karierze-CL. Teraz, gdy uzupelnil swa kolekcje widac golym okiem, ospalosc, brak tej motoryki, ktora pokazywal rok temu. Oczywiscie wiek nie jest tez bez znaczenia, ale ja mam wrazenie, ze poprostu brakuje mu motywacji. Co do fanatykow Toure i marudzenia na Sergio, radze popatrzec na ostatnie mecze w tym sezonie z Yaya w podstawowej 11. Duza nonszalancja w grze, zle decyzje, jakos tak bez jaj... Ja nigdy nie bylem zwolennikiem wygryzienia Toure przez Busquets'a, ale w obecnej chwili mlody Hiszpan prezentuje sie korzystniej i tyle! Zreszta Pep widzi doskonale kto jest w formie a kto nie. Oby tylko Toure tez to zrozumial, a nie bronil sie narzekaniem na swa sytuacje.
Co do samego meczu bardzo poprawnie, szczegolnie gdyz nie wygralismy z Depo na ich terenie od kilku lat. Messi wyraznie zlapal drugi oddech i powinnismy sie z tego cieszyc.