scala81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
optymista
Bez przesady prosze.
0
A tak poza tematem. Widzial ktos moze statystyki z meczu Valencia-Sevilla. Tam chyba jakas wojna byla albo cos. Czyba lacznie 18 kartek, czerwo dla Sevilli. Tak na chlopski rozum powinni przyjechac do nas troche oslabieni wlasnie po tych zoltkach. Orientuje sie ktos lepiej w tej kwestii?
0
Obejrzalem sobie tak bez emocji powtorki z meczu no i krew mnie zalewala z kilku powodow:
- gra Henry'ego. KATASTROFA! Powinien strzelic co najmniej dwie bramki. Wygladal na strasznie zagubionego, nie wiedzial co robic czasem z pilka, no i ten wyraz twarzy. Jakis taki bez wiary. Oby bylo to tylko chwilowe.
- sedziowanie bylo gorzej niz marne. Ono bylo dramatyczne! Kazdy kto widzial mecz wie jak mozna bylo sie niezle zdenerwowac. poziom ligi podworkowej. Nawet na Marce sedzina dostal 1 na 10.
- gra Xaviego i Iniesty. Kosmos! Real moze pomarzyc o takich pomocnikach.
0
I zeby nie bylo. Nie jestem anty Henkowy. :)
0
Nie chodzi o mecz dzisiejszy. Przekrojowo statystyki ma swietne ale powiem to jeszcze raz. Lata robia swoje! Jakbysmy zrobili skroty ile zmarnowal sytuacji, niepotrzebnie zwalnial akcje czy tracil glupio pilki to mimo wszystko zlapalibysmy sie za glowe. I tyle... I mojej opini nie uksztaltowala ta pierwsz polowa, bron Boze, tylko caly sezon. Ribery jak najbardziej potrzebny.
0
Sir Barti
Nie potrzebujemy wedlug Ciebie...Hm... Ok. Twoja opinia. A teraz pytanko ile produktywnych akcji poszlo lewa strona?
0
Henry cieniutko. Dalej twierdzicie ze nie potrzebny skrzydlowy??
0
Wiem, ze nie powinnismy ogladac sie na gre Realu, ale to chyba logiczne ze ich seria sie skonczy. Tak na chlodna logike licze ze zremisuja juz dzisiaj oraz z Valencia i Osasuna (naprawde graja teraz bardzo dobrze,a u siebie sa zawsze grozni). Mecze bez porazek powinna wybic im z glowy Sevilla. Wniosek: nieprzegrywajac na SB powinnismy zagwarantowac sobie mistrzostwo. Takze nie musi byc az tak ciezko, a Real tak naprawde co mecz wymecza 3 pkt. Koniec szczescia juz blisko!
0
A moim zdaniem musimy przetrwac dzis, potem Seville i Valencie. Jesli w tych meczach zdobedziemy 3 pkt i nie przegramy z Realem PD nasza. Krolewscy juz dzis powinni zgubic punkty, a druzyna z Andaluzji przerwie ich serie meczow bez porazki. I nie sa to moje zyczenia pobozne ale raczej logika. Przy takim ukladzie przed meczem na SB mielibysmy 11 pkt przewagi. Chyba wystarczajaca zaliczka by spokojnie i z troche zmienionym skladem dokonczyc sezon koncentrujac sie na LM i finale CdL. Wiec zobaczymy jak to bedzie Oby do przodu dzisiaj, jak to mowi Pep, kazdy nastepny mecz jest najwazniejszy.
0
Ja tam mam na niego jeszcze uczulenie! Dobrze, ze Laporta poskladal to wszystko do kupy.
0
No ludzie kochane! Jazem ze krzesla spadl na pysk prawie po tym przecudnym wystrzale samego jasnie nam panujacego, przecudnego i jakze nazelowanego boskiego Cristiano! O panuj nam milosciwie.
A tak powaznie, to nawet gdyby CR nie oddal strzalu zycia (bo chyba tak trzeba to rozpatrywac), mysle iz MU dopielo by swego. Porto gralo bardzo chaotycznie, ciagle bijac glowa w mur. No bo jak inaczej mozna nazwac ciagle wrzutki w pole karne przy takich obroncach jak Vidic i RF. Jedynym sposobem bylo rozklepanie obrony Manchesteru, a Porto nie mialo zawodnikow by to uczynic. Zatem moim zdaniem awans jak najbardziej zasluzony, co nie przechodzi mi latwo przez gardlo (tzn. palce me cierpia wypisujac to zdanie na klawiaturze). Jesli teraz mialbym typowac final to...nie jestem w stanie. Kazda para polfinalowa to zagadka. Bardzo chcialbym zobaczyc naszych w finale i wierze w to oczywiscie, ale czas pokaze. Przed rozpoczeciem tej edycji CL myslalem o powtorce z 2006 roku. Coz, uwazam ze jest to bardziej niz prawdopodobne. Moje ciche zyczenie zatem : Barcelona-Arsenal
0
Ja pierwszy zadalem zapytalem. Znow klops. Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie.
0
No to jakim cudem zdales magisterke. Nie przestrzegasz podstawowych zasad udzialania wlasnych opinii, ortografia lezy, a argumenty blade jak cholera. Co to sie w tej Polsce dzieje, biada!!! A i jeszcze jedno, szacunek tez gdzies zostawiles za drzwiami prywatnej uczelni?
0
Oj przepraszam. Moze Twoim wzorem powinienem napisac Czelśi, no bo moze nie rozumiesz poprawnego nazewnictwa.
0
pappi
Krotko i na temat. Ilu wychowankow gra w Chelsea??? Dziekuje.
0
pappi
Liga Hiszpanska bedzie w tym sezonie sklasyfikowana na conajmniej 2 pozycji. Wiec spokojnie nanies nowe dane w dzienniczku kibica. Bayern i Lyon slabiaki??? Hm...widac gdzies uciekly mi lata jak Bayern zdobyl pozycje najsilniejszej niemieckiej druzyny a Lyon analogicznie we Francji. Coz, po Twojej wypowiedzi, wywnioskowac mozna, ze to Ty masz 12-14 lat, a jesli sie myle to chyba masz problemy z dorastaniem w wieku pozniejszym. Papa...
0
Z ta Chelsea to moze byc naprawde roznie. Zobaczymy, z pewnoscia bedzie ciekawie. Na nasza korzysc jest kilka faktow:
- forma Cecha i defensywy Chelsea (naprawde czesto sie gubia, to nie to samo co za czsow Jose),
- kilka kontuzji kluczowych zawodnikow (Deco czy Cole),
- Hiddink nigdy nie awansowal do finalow kluczowych rozgrywek, wiec jest na nim jakas "klatwa",
- pierwszy mecz z nami graja po wyjazdowym z West Ham (dosc ciezka przeprawa dla chlopakow Romka),
No oczywiscie sa tez minusy:
- terminarz polfinalow. To bedzie jazda bez trzymanki!
- kartki Puyola i Alvesa,
- angielski styl pilki kopanej. Nie ma co ukrywac, nie lezy nam za bardzo.
Zapowiada sie klasyk CL (chyba mozemy tak juz to mianowac), ktory pokaze na co stac Barce w tym sezonie.
0
blade1987
Czlowieku, na kazdym forum znajdziesz rozne typy zachowan ludzkich. Wiec nie czepiaj sie, zreszta myslisz, ze to cos da. Ja tez pewnych rzeczy nie pochwalam. Proste.
0
mikel666
Ja jestem za!
Mozliwe ze bede mial bilety dla gosci wiec mozemy sie zgadac.
0
No to ostro ze skladem... Nie spodziewalem sie tak mocnego.
0
No i super. Niech odpocznie, a z Bayernem oprocz niego powinni odpoczac: Messi, Iniesta, Marquez, wiec rotacja jak sie patrzy.
0
senn
No jakos mnie z tym uprzedziles.
0
Toure, Pique, Eto, Puyol i Xavi solidnie odpoczeli. Mysle, ze Messiego nie zobaczymy na AA :) Wiec czesc skladu powinna sie podladowac. Dlatego brawo dla Guardiloli.
0
Plusy:
wynik, madry sklad i brak kontuzji.
Minusy:
zabawy Sergio z pilka, gra Messiego(jakos tak od niechcenia), stale fragmenty gry!!!
Usprawiedliwienie:
chec zwyciestwa przy minimalnym nakladzie sil.
Z roznymi to jakis dramat, Pep do roboty z tym mankamentem!
0
1babul1
Zdecydowanie Alves. Jak Bojan albo Heniek mieliby lepszego nosa to juz byloby po meczu.
0
Mnie osobiscie ciekawi jeden fakt. Czy jakies wydawnictwo nie wpadnie na pomysl zlozenia ksiazki za wszystkimi niesamowitymi komentarzmi sportowymi. Oj byloby materialu!!! Mi utkwilo kilka w pamieci, z roznych dyscyplin ale chyba:
"Poscil Baka lewa strona"
JEST PERELKA .
0
gringo1989
Stawiam 100 zl ze takiego skladu nie ujrzysz. :)
0
No sklad bedzie zagadka. Mysle, ze w obronie Puyol moglby odpoczac (wiadomo, niedawno kontuzja byla), a na lewa Sylwek. Pomoc troszke zmieniona, tu liczylbym na przerwe jednego z dwojki Xavi/Iniesta. W ataku liczylbym na Bojana, no bo nie powinno byc az tak trudno mimo wszystko. Reasumujac: Valdes, Alves, Pique/Caceres, Marquez, Sylvinho, Keita, Busquets, Xavi/Iniesta, Messi, Hleb, Bojan
0
Wiecie co. Iker faktycznie ma szacunek do rywali i nie owija tego w bawelne. Dlatego on wraz z Raulem jest najbardziej szanowanym przeze mnie pilkarzem Realu.
0
Dodano: 2009-04-10 14:29:51, autor: SiWy FCB
Kupić Silve (albo ribery'ego) i ewentualnie zmiennika dla Abidala w nadchodzącym oknie transferowym i starczy. Nie potrzebny nam Benzema, Villa itd. Eto'o musi zostać, a w przypadku gdy uda sie na PNA jest Henry w obwodzie więc problemu nie ma. Pozdrawiam.
Zgodze sie z pierwszym zdaniem do slowa starczy. Myslisz, ze Eto'o zostanie u nas dluzej niz jeden sezon? Nie wydaje mi sie, a gdyby nawet zbliza sie juz do 30. Henry pierwszej mlodosci nie jest, dojdzie kontuzja (narazie naprawde mamy szczescie pod wzgledem) i co wtedy? Bojan zapewni nam 20-30 bramek w lidze? Nie badzmy smieszni, by nasz klub zachowal taka forme i gre jak teraz przez wiecej niz dwa sezony potrzebne beda madre decycje kadrowe. Na pewno bramkarz, ktory zapewni rywalizacje z Waldkiem. Wiem, ze to temat rzeka, ale musimy zrobic cos w tej kwestii. Tak jak napomniales skrzydlowy i lewy obronca beda priorytetami po tym sezonie. A w najblizszym czasie napastnik (widzialbym tu Ville) i mlody pomocnik (ktos z naszych wilczkow moze). Tak wiec 4 nowych zawodnikow widzialbym najchetniej w najblizszym czasie.