0

Wiecie, ja chyba jaka dolegliwosc zasymuluje w rabocie no bo i tak moja produktywnosc spadla do 10% moze! Wiem, ze to nie etyczne ale no przeciez ja tu nie usiedze!

0

Ludzie spokojnie. Jak ktoś myślał, ze wygramy znow wszystkie mecze z czołówką był w poważnym błędzie. Remis na pewno dobry, Valencia nie przez przypadek wygrała 6 meczy pod rząd. Dobrze, że Valdes minął się z piłką na Mestalla niż w meczu z Chelsea na CN. OBY chłopaki nabrali świeżośći i Messi przypomniał sobie o grze zespołowej. Będzie dobrze.

0

Remis moim zdaniem dobry. Valencia jest teraz na fal. Oby Real nie wygral i bedzie dobrze. Mysle ze oni polegna na Mestalla, wiec spokojnie. Mecz byl bardzo zaciety, bez kartek dla naszych, wiec wazne! Damy rade, glowy do gory!

0

Oby nie bylo kartki dla Xaviego, Eto'o na GD do zastapienia ale nie Creus. Skladem Guardiola pokazal, ze przyjechalismy po 3 pkt. Oby tak bylo!

0

Oby nie bylo kartki dla Xaviego, Eto'o na GD do zastapienia ale nie Creus. Skladem Guardiola pokazal, ze przyjechalismy po 3 pkt. Oby tak bylo!

0

Tak jakby ktos byl zainteresowany. Pepe 10 meczy zawieszenia, blazen Marcelo uszedl przed kara, Higuain zagra z Sevilla (moze dostanie kartke i z nami posiedzi na trybunach?).

0

ramblas

Ja nie mowie o odejciu bron Boze! Tylko zwalniania miejsca bardziej perspektywicznemu zawodnikowi.

0

Oczywiscie nie caly czas, bo meczy bedzie mnostwo, ale mysle ze tak mogloby byc.

0

ramblas

No jest taki kandydat: Henry! :)

0

Etoo9

Chyba podales prawie najmocniejszy sklad. :) Ja bardziej obstawiam na: Valdes, Alves, Pique, Puyol, Abidal, Busquets, Keita, Iniesta, Messi, Eto'o i Hleb.

0

Moyart

Halo bez takich mi tu, co z Xavim na przyklad? Iniesta moze zostac jednym z najlepszych pilkarzy w historii swiatowej pilki. To jest fakt! A ze jest w czolowce to juz dawno wiemy.

0

Wiecie co mnie cieszy. Ze mamy juz, w tak mlodym wieku, nastepce Xaviego. A co najlepsze razem tez jeszcze troche pograja :) Gdy patrze na reakcje naszego rozgrywajacego na to co wyprawia Iniesta to az sie serce raduje. Bo Xavi widzi to, ze uczen powoli przerasta mistrza i wcale sie z tego powodu nie smuci.

0

No i sie zaczyna. Troche spokoju, a teraz znow para buch kola w ruch...plotek transferowych. Ravpelc - podzielam Twoja opinie o Riberym calym sercem. Wczoraj to prawie mnie ukamieniwali w czasie meczu jak mowilem, ze skrzydlowy potrzebny jak najszybciej, bo przeciez Henry znow bramke strzelil i nikogo nie chcemy za niego, a kysz maro nieczysta! Ludzie nie potrafia myslec PRZYSZLOSCIOWO. Przeciez wiemy doskonale, ze w razie tytulow zdobytych w tym sezonie (co jest coraz blizsze) potrzebny bedzie naplyw swiezej krwi. A Henry nie jest taki SUPER jak wielu uwaza. PNA tez nam troche pokrzyzuje plany. Trzeba bedzie naprawde zrobic rozwazne ruchy transferowe by dobrze posmarowac silnik katalonskiej maszyny przed nowym sezonem. A tak w ogole jesli po tym sezonie nie kupimy skrzydlowego to niby kiedy> Popatrzmy trzezwym okiem na sytuacje niektorych klubow i stwierdzimy zgodnie, ze ci najlepsi pojda wlasnie teraz! Nie ma co sie zastanawiac i mam nadzieje ze zarzad tez to widzi.

0

A ja tak na dobranoc. Dzis strzelilismy 2 ( slownie:dwie!!! ) bramki z dystansu. Jak dla mnie szok!

0

goryl-16

Co Ty masz z matmy? Chyba slabiutko chlopie! Ja dalej im daje 15-20%.

0

zetaa

Nie wiedzialem ze jestem inwigilowany. Mecz ogladam, swoje widze. Wysisz sie chlopcze/dziewczynko.

0

zetaa

Szczyt szczeniactwa? Moze podyskutujesz a nie okazujesz brak szacunku. Kazdy ma prawo do swojej opini i tyle.

0

jepes88

Jedna bramka wiosny nie czyni!

0

A tu jestem. Zdania nie zmienie bo to moje zdanie! :) Demokracja.

0

Nikt sie nie kloci przeciez.

0

Haryztybetu

Okiej. A ile bramek nie padlo, albo zaplatal sie zchodzac do srodka! Za glowe bys sie zlapal.

0

Haryztybetu

Czy ja mowie ze jest slaby! Nie, tylko ze najlepsze lata ma za soba! I skrzydlowy powinien robic wiecej zamieszania na swojej flance, Henry jakos tak przewidywalnie!

0

chudyyy

Ja tam SWOJE wiem! :)

Ale tak na powaznie, troszke te statystyki Henry'ego oszukuja jakbyscie nie zauwazyli. Ribery potrzebny jak cholera! Zobaczcie jaki problem od WIELU meczy ma Henry z minieciem obroncy w grze jeden na jeden. Zawsze to samo, proba pojedynku biegowego i...nic wiecej... Chyba tu cos jest nie tak!

0

boixos1944

Z ta poezja to troche przesadziles. Nie jest az tak rozowo. Jak ktos zauwazyl akcje Sevilli byly naprawde grozne.

0

Gorthin

Przypomnij mi te ostatnie 2-3 mecze gdzie byl gwiazda bo jakos nie pamietam. A no tak, Bayern moze. Ale i tak nie mozemy sie oszukiwac, cos sie z nim niedobrego dzieje.

0

Henry z forma stacza sie po rowni pochylej jak narazie! Drugi mecz i dramat. Od poczatku sezonu trabie o potrzebie normalnego skrzydlowego, moze niektorzy z Was przejrza na oczy. Co do gry, widac ze nie graja na 100% ale jak juz przyspiesza to jest ok, a nawet lepiej. :) Bramka Iniesty malina. Bardzo sie ucieszylem, gdyz naprawde nalezal mu sie gol przedniej urody. SZkoda sytuacji Xaviego, no i niepotrzebnie zabawy w obronie!

0

No i co bylo sie spinac. :)

Dzieki chlopaki.

0

kurinho 10

A pewne to aby??

0

To, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy, jest naszą zasługą".

Kapitalne stwierdzenie!

0

Looky

Dzieki za zrozumienie, otoz o to mi dokladnie chodzilo. Chill out ludziska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?