scala81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to robi sie nam wiecej plotek i domyslow transferowych z kazdym dniem! Ale ta ostatnia ze Srna w temacie mogla by byc zalazkiem prawdy. Niesamowicie wszechstronny pilkarz, uniwersalny, ograny z dobra technika. Chetnie bym go widzial w nowym sezonie. Za mniej niz 17 mln mozna sprobowac brac. Naprawde ciekawa opcja.
0
A myslalem, ze zostanie bo jest takim dobrym duchem druzyny. Szkoda, ale kiedys wszystko sie konczy. Powodzenia i wielkie GRACIAS!!!
0
Ludziska nie kupujcie biletow na necie bo te wszystkie strony zdzieraja. Jak chcialem wybrac tansza opcje w sektorze kibicow Barcelony to za kazdym razem wybierano bilet za 59 funciakow, czyli jeden z drozszych. Pojechalem na Wembley i kupilem za 29.
0
Dla mnie Forlan to taki drugi Batistuta. Dosc prostymi srodkami zdobywa bramki, ale za to w sposob uniwersalny, no i jest dosc skuteczny. Jak dla mnie byloby to powazne wzmocnienie (nawet gdy Eto'o zostanie), doswiadczony zawodnik, ograny w lidze i mysle ze wiek nie bylby az takim problemem. Przyszly sezon bedzie szalony, jesli Barca bedzie walczyc na wszystkich frontach i nie odpuszczac klubowych mistrzostw swiata, czy CdR powinnismy miec dwoch zawodnikow na kazda pozycje, nie rozniacych sie zbytnio umiejetnosciami. Wtedy nawet znaczna rotacja nie naruszalaby jakosci naszej gry.
0
EndryuVB
Pamietasz co sie stalo po 2006? Ta lekcja powinna cos nas nauczyc. Ja sie zgadzam czesciowo.
0
abrk1984
Ja czesciowo sie zgadzam, wzmocnienia beda potrzebne, tym bardziej ze przyszly sezon moze byc bardziej obfity w kontuzje. Na bramce Valdes, Pinto powinien zostac (pokazal ze jest przydatny) i powoli wlaczac naszego mlodziana Oier'a tak jak w koncowce sezonu (Albercik out). Na obronie moga byc duze zmiany. Abidal, Caceres czy Milito moga odejsc. Zatem powinnismy rozgladac sie za lewym obronca. O prawa sie nie martwie bo mamy Alvesa i Tarzana, ktory na prawej wie jak sobie poczynac. Co do srodka to sie nawet zgodze. W przypadku odejscia Guddiego i Hleba, wyjazdu Yaya i Keity na PNA zostanienie nam Xavi, Iniesta i Sergio (strach pomyslec co by sie jeszcze dzialo w przypadku powiedzmy kilku miechow kontuzji Xaviego-tfu, tfu). Czyli musi ktos przyjsc, to pewne, i nie mowie tylko o zawodniku z naszej mlodziezowki, tylko powazniejszym transferze. Z przodu powinno byc jedno wzmocnienie, ale jakie, Ribery. No a co do Eto'o to nie wiadomo, wszystko sie moze zdarzyc.
P.S. W sumie dobrze, ze nie pobilismy wszystkich rekordow bo co by nam zostalo na nowy sezon.
0
ushi
I Eto'o i Yaya i Keita.
0
No a ja liczylem ze zostanie, szkoda. Mimo wszystko twierdze, ze jest bardziej niz solidnym rezerwowym. Dosc silny fizycznie, technika nie najgorsza, nie narzeka, robi swoje. Coz jak tak dalej pojdzie to na lawce malo kto sie uchowa (Hleb, Guddy, Caceres, Albercik out). Bardzo chcialbym by pozostal Sylvinho, bo mimo swego wieku, potrafi zagrac na dobrym poziomie, a jego osobowosc i doswiadczenie sa pomocne mlodym zawodnikom. Zreszta wedlug mnie to taki pozytywny gosc. Bardziej widzialbym kogos za Abidala niz odejscia Sylwka. Coz zobaczymy... Ciekawi mnie tylko bardziej kogo powitamy.
0
No tylko bez przesady! Jak Inter chce za niego 100 mln, a on z kolei jest najlepiej zarabiajacym pilkarzem to wydatki jak z kosmosu! A czy pan Zlatan jest taki galaktyczny? Chyba retoryczne pytanie...
Jesli wezmiemy go za 35 baniek, Pep go wychowa, a zarzad zmniejszy jego gadze do normalnego poziomu to mozna sie zastanowic...:)
0
donfajda
No teraz to napewno Nike tloczy na potege koszulki z 8 na plecach. Ja swojej z 24 nigdy nie zamienie! I to nic ze nieaktualna...
Bo sa kibice zyjacy chwila chwaly i sa tez tacy, ktorzy na ten triumf cierpliwie czekaja latami. :)
0
zibis
Wierz albo wierz, Twoja sprawa. Co w tym takiego nadzwyczajnego, ze w Barcelonie, na Camp Nou, spotkali sie dwaj kibice Barcy, inni pokoleniowo, ale z tym samym ulubionym pilkarzem w sercu??? No faktycznie basn na potege!
Zycie pisze rozne scenariusze, jedne ciekawe, inne nudne jak "Klan" na jedynce.
0
dkubiak19
Wlasnie nie bajka... Jestem za stary na bajki czlowieku!
0
A teraz sie przyznawac bez bicia ilu z Was spodziewalo sie takiej eksplozji talentu Iniesty? Tylko szczerze! :)
Pamietam jak pierwszy raz bylem na Camp Nou i w sklepie szukalem koszulki wlasnie Iniesty. Ronaldinho, Deco to byl goracy towar, czasem jakis starszy kibic bral Xaviego czy Puyola. W koncu znalazlem koszulke z numerem 24 i dumnie udalem sie do kasy. Nowy zakup od razu zalozylem na siebie i wychodzac potem z muzeum starszy facet z obslugi popatrzyl na mnie, pokiwal znaczaco glowa, i spytal: "A dlaczego akurat Iniesta?", odpowiedzialem: "Bo to bedzie tworzyl historie Barcelony". Chyba sie nie pomylilem za wiele...
Jak sobie przypominam to zdarzenie to mi lezka w oku kreci. Szczegolnie jak dziadzio po tym co mu odpowiedzialem podszedl do mnie, podal reke, i tylko potwierdzil moje slowa...
0
Bardzo ciekawy jestem zmian w kadrze po tak niezwyklym sezonie. Oczywistym jest, ze nie mozemy przespac okna transferowego i trzeba dokonac niezbednych wzmocnien. W tym sezonie Bog byl z nami, kontuzje zaczal rozdawac pod koniec sezonu, czy w przyszlym bedzie tak samo??? Czy nasza lawka jest tak silna, by w razie urazow, zapewnic wsparcie na wszystkich frontach??? Ostatnie mecze pokazaly ze raczej nie i mimo potrojnej korony trzeba bedzie zmian. Jak dla mnie bardzo blisko pozegnania sa: Sylvinho (chyba czas na niego), Hleb (po prostu chyba do nas nie pasuje), Albercik (w sezonie nie rozegral nawet jednego meczu), Caceres (moze wypozyczenie, Pep wyraznie nie stawia na niego). Niepewna sytuacja Abidala, Milito, a z Eto'o to byc moze roznie. Zatem 7 pilkarzy do rozpatrzenia, wiekszosc z Was mysli ze to fikcja zapewne, ale niekoniecznie. Nawet po takich sukcesach potrzebne sa zmiany, nie mowie ze cala ta grupa jest na wylocie, to sa po prostu 'kandydaci', z ktorych jak dla mnie 5 pozegna Barce po tym sezonie. Ja stawiam na: Abidala, Hleba, Caceresa, Alberta oraz ... Eto'o.
0
Skoro brak jednego zawodnika byl wedlug SAF tak kluczowy, to co to za druzyna??? Bo chyba nie ta najlepsza na swiecie..
0
Spokojnie ludziska! Nie znizajcie sie do poziomu innych , nie wyzywajcie pilkarzy, bo po co? Kibic MU dal sprostowanie, ze jego slowa zostaly zle zinterpretowane (w co ja wierze), wiec nie przesadzajcie (po co te pedaly, cioty itp.) A jesli faktycznie tak powiedzial, to musi czuc sie fatalnie, wiedzac ze Barca byla poza zasiegiem Manchesteru.
P.S. Ja tez go nie trawie, ale przyznac potrafie ze napedzil nam strachu w pierwszych minutach meczu. I jest bardzo dobrym pilkarzem, ale nie czlowiekiem...
0
challenger
Jedna bramka wiosny nie czyni! Ale Bogu dziekuje ze wlasnie w tym meczu mial jeden strzal i pilka wpadla do bramki. Generalnie czuje ekstaze, majac nadzieje ze to poczatek dominacji Barcy! Oby zarzad nie zrobil bledu z 2006 roku.
0
Panie i Panowie! Zycze wszystkim niesamowitych emocji, poczucia dumy i radosci z naszej gry. Bysmy dalej uczestniczyli w zwycieskim pochodzie Barcelony. Oby dzisiejszy wieczor przyniosl nam trzecie trofeum sezonu.
P.S. Dzis nie ryzykuje i zamiast baru w Londynie wybieram sie do domu znajomego by mecz obejrzec w kulturalnej grupie kibicow angielskich (co jest wyczynem nie lada). Pozdrowienia dla wszystkich kibicow Barcy!
0
A Keita to co???? Nie mow ze Sergio jest lepszy, bo sie osmieszysz.
0
No i gdzie Ci co twierdza ze sklad kompletny i nie trzeba wzmocnien. Wyobrazmy sobie ze mamy 1 pkt przewagi i srodek sezonu. Iniesta, Alves, Henry kontuzjowani; Eto'o, Toure oraz Keita na PNA. Nieciekawie to wyglada nieprawdaz??? Dlatego miejmy nadzieje ze nasz zarzad nie przespi okienka transferowego w tym roku.
0
A ja powiem inaczej, wyjazdowe sa naprawde ok, lepsze niz z tego sezonu!
0
No i znow sie popisal: prosto z mostu wali, ze zyczy nam absencji dwoch podstawowych zawodnikow. I to ma byc SIR????
0
I zdecydowane NIE dla Cola!
0
A moze by pomyslec nad tansza alternatywa i przygotowac chlopaka na sezon 2010/2011? Przedluzyc z Sylvinho i dac ostatnia szanse Abidalowi, ktory moim zdaniem zawodzi jak pna Zambrotta swego czasu. Ktos powiedzial ze nikogo nie potrzebujemy bo nasza druzyna to juz wlasciwie dreamteam... A co bedzie za dwa-trzy lata? Co bedzie jak kontuzje powroca w przyszlym sezonie na podobna skale jak w Realu (w tym roku mamy wyjatkowego farta)? Myslicie ze sklad kompletny? Jestescie w grubym bledzie. Cel na przyszly sezon: 4 transfery (temat na nowa dyskusje). Mysle ze pozegnamy sie z Martinem, jednym z dwojki Hleb/Gudjohnsen, Albercik, moze Sylvinho (jesli bedziemy mieli godne zastepstwo).
0
Mysle, ze transfer bylby nietrafiony. Liga wloska i angielska to zupelnie inne ligi niz hiszpanska. Wiekszosc zawodnikow po prostu nie sprawdza sie i tyle. W Barcelonie mielismy tego przyklady (wyjatkiem jest Henry, no ale zawdziecza to swej pilkarskiej inteligencji). A Cole leci na kase wiec dziekuje bardzo za takiego zawodnika!
0
Ludziska po co te zwady! SAF zdecydowanie na ta chwile jest bardziej spelnionym trenerem od Guardioli. I mimo wszystko jest legenda, Pep dopiero raczkuje w swiecie swiatowej trenerki (chodz zaczal w imponujacym stylu). Ich obu bedziemy mogli porownac za jakies 10 lat, nie szybciej. Acha, ze Ferguson jest troszke bucowaty, kazdy to przyzna. Jego zachowanie czasem jest ponizej jakiegos poziomu, tym bardziej ze tytul SIR powinien zobowiazywac. Wezmy na to nawet to jego zucie gumy w wywiadach prasowych, czy konferencjach. Czy to przystoi gentelmenowi??? Dla mnie to jest przyklad prostactwa, ale coz, wiekszosc wyspiarzy, taka cecha sie odznacza.
0
Kto mu pozwolil strzelac karnego, po tym jak marnuje od kilku meczy prawie kazda sytuacje? Po tym jak Eto'o ewidentnie jest zagubiony mentalnie? Zeby dodal sobie bramke to swego dorobku? BLAD. Powinien absolutnie nie strzelac, by poczuc fakt ze krola strzelcow juz dawno powinien sobie zagwarantowac. Ktos powinien wygarnac mu co on wyprawia, obudzic dawnego lwa Kamerunu. Te jego usmiechy, zachowanie, jest jakies dziecinne. Gdzie zlosc sportowa? Trzymam kciuka za Forlana! Bo moze on jego obudzi. Samuel dawno powinien przekroczyc bariere 35 bramek. I nie mowcie ze jest zmeczony, tu ewedentnie szwankuje psycha. Guardiola musi z nim pogadac, w nim nadzieja!
0
U nas zeby tylko wszystko bylo z planem to na Ferdinanda nawet nie patrze. To ze Toure bedzie gral na srodku to chyba pewne, po ostatnich meczach. Oby tylko DM-a zagral Keita, a bedzie dobrze.
0
Naprawde pozytywny tekst. Oby tylko nie uspil zarzadu, a ci z koleji zapomna o priorytecie na nowy sezon jakim wedlug mnie jest Ribery.
0
Technika, ambicja, walecznosc. A mysle ze jakby zostal doceniony (co w MU sie nie dzieje) zalagodzilby swoj charakterek.