0

A ja powiem kilka rzeczy od siebie.

1. Dobrze, ze nie wygralismy po karnym. Chcialem zobaczyc jak Eto'o zareaguje na to co zrobil. A pokazal charakter. Jak i cala druzyna.

2. Wynik 2-0 jak najbardziej fair. No i duzy plus dla portero Realu. Ratowal im dupe wiec nie maja na kogo za bardzo zrzucic.

3. Wygrana w koncowce w takim meczu. Pokazuje to jak druzyna chce wygrac. A to bardzo cieszy.

4. Umiejetnocs dostosowania sie do gry przeciwnika. Mowcie co chcecie ale to jest sztuka. Nikt za bardzo do konca nie wierzyl w 5-0 czy jakos tak. Trzeba bylo wyrwac to zwyciestwo. I Barcelona cisnela, parla do przodu jak ten katalonski osiolek. Nie da sie kazdego meczu wygrywac roznica 4 czy 5 bramkami w super porywajacym stylu. Czasem trzeba zostawic gdzies ten polot i po prostu za wszelka cene wbic bramke.

Szacunek dla Realu (nie dla wszystkich pilkarzy) za chec walki i sam mecz. Powinni teraz nam pogratulowac i czekac na rewanz na SB.

Dzis to my mamy prawo swietowac. A swieta dla Barcy zapowiadaja sie naprawde wyjatko udane. Dobrej nocy dla wszystkich prawdziwych kibicow.

0

Dodano: 2008-12-13 22:53:03, autor: robertex

witam dopiero teraz włączyłem neta, niestety nie mam możliwości oglądania meczyku... może mi ktoś w krótkim skrócie streścić przebieg pierwszej połowy??

No coz. W skrocie to Barca ma duze przewage, kilka strzalow bylo, Real mial praktycznie setke po bledzie Alvesa, ale jezdziec bez glowy sie pogubil, a i Valdes dobrze skrocil kat. Krolewscy graja dosc ostra i zamykaja sie w polu karnym. Nam brakuje tylko kropki nad "i" czyli bramki.

0

Przestac jojcyc (znaczy narzekac) do cholery! Dopiero pierwsza polowa minela. A dzieci od wynikow 5-0 to spac isc prosze! To jest wlasnie kibicowanie, ktorego nienawidze. Jak tylko cos nie idzie to juz jakies ale. Cisniemy ich i napewno cos wpadnie. Kwestia czasu.

0

Fajnie napisane, ale szczerze powiedziawszy to troszke mam tego dosc... Mlodsi kibice pewnie czytaja to z wypiekami na twarzy i juz maja wizje zemsty 5-0 albo lepiej. Spokojnie! Tak jak Guardiola powiedzial, to kolejny mecz, nie mysle o zemscie. Bo to prowadzi to problemow i zgubnego podejscie.

0

bexley

Mam przeczucie, ze bedzie Arsenal. scala81@wp.pl Jakby co to bedziemy w kontakcie. Narazie to trzeba zyc dzisiejszym meczem. Pozdrawiam

0

bexley

Tak sie sklada ze jestem "memberem' od jakiegos czasu. :)

0

WAZNY APEL!!!

Szanse matematyczne na gre z londynskim klubem sa 50% zatem..poszukuje wiernych Cules z Londynu w celu ew. meczu. Mozliwe, ze bede mial mozliwosc zakupu biletow, ale nie obiecuje. Jesli nie to mozna by spotkac sie gdzies w pubie w celach czysto "supportowskich". Moze wiem, ze wybiegam w przyszlosc az nadto no ale lepiej byc przygotowanym. :)

0

A ja mysle, ze bedzie to Lyon. Czysta teoria prawdopodobienstwa. Z Czelsi to na tym etapie gralismy dwukrotnie, Arsenal byl w finale. A Inter...coz nie chcialbym ich ze wzgledu na wloski charakter. I tyle...

A tak powaznie, to faktycznie nie chcialbym wylosowac Interu. Wlosi zawsze stwarzaja problemy i moze byc ciezko. Arsenal gra strasznie nierowno, ale brak doswiadczenia daje im sie az nadto we znaki wiec mysle, ze bylaby to dosc dobra opcja. Milionerow od Romka? Czego nie. Mozna by utrzec im nosa po raz kolejny. A Lyon, to tak jak zwykle. Niby graja dobrze, wszyscy ich sie obawiaja, ale jakos i tak im nie idzie w dalszych rundach.

0

Na stronie Krolewskich, kibice twierdza, ze Barcelona majac kompleks Realu, moze sie przejechac, tym bardziej ze ich pilkarze beda gryzc trawe i w ogole. :) Zapomnieli o jednym. Ze mamy rachunki do wyrownania a Pep stanie na glowie by wydobyc z naszych prawdziwa chec zemsty i glod zwyciestwa. Jestem przekonany, gdy nasi beda wychodzic na murawe, to ujrzymy 11 wojownikow, ktorzy w glowach beda mieli chec walki do konca, pelne 90 minut, bez zadnej taryfy ulgowej dla Realu.

0

Kilka wnioskow.

1. Sergio i Hleb zagrali naprawde dobrze, widac ze mozna na nich liczyc.

2. Widac, ze nowa linia obrony nie radzila sobie zupelnie. Martin i Pique zagraja srodkowych razem chyba za dobre pare lat w meczu o stawke.

3. Pep musi odbyc z Bojanem powazna rozmowe bo cos sie chlopak zagubil w tym sezonie (jak narazie).

4. Gudjohnsen wyraznie ma sie w klubie coraz lepiej.

Co do gdybania nad przeciwnikiem w dalszej fazie LM. Nie mozna sie bac nikogo, jak zespol ma wygrac Champions League to nie powinien liczyc, ze przejdzie kuchennymi drzwiami (tak jak to mialo miejsce rok temu). Wedlug mnie Inter i Czielsi sa troche przereklamowani i fajnie bylo ich trafic. Mysle, ze Lyon bylby trudniejszy. A tak poza tym prosze przypomniec sobie sezon 2005/2006. Jak zespol jest na fali i ma wygrac LM to nikt nie jest mu straszny.

0

Oby bez kontuzji bo Szachtar to najbardziej faulujaca druzyna LM.

0

Czlowieku jak Cie do wali, to po co zabierasz zdanie? Szacunek, to jedna z zasad na kazdych forach. Mama nie nauczyla? Po prostu nie umiesz prowadzic dyskusji opierajac sie na argumentach. Co do bajek...hmm..dawno temu wyroslem.

0

Dodano: 2008-12-09 15:15:42, autor: LeoMessi1989

scala81 - no oczywiście byłeś w sztabie szkoleniowym Tottenhamu i wiesz, że robili wszystko na przekór trenerowi. Brawa dla Ciebie...

Moze troszke szacunku? Skad wiesz czym sie zajmuje i co robie? Akurat w moim biurze pracuje Anglik (tzn. pol Czech, pol Anglik), ktory od dziecka kibicuje kogutom i wiem troszke wiecej o realich londynskiego klubu niz Ty. A to jak bylo do niedawna w Tottenhamie mozna nawet wyczytac w anglojezycznej prasie, wiec moze warto sie wstrzymac z komentarzami skoro nie znasz rozmowcy?!

0

A ja jako jeden z nielicznych twierdze, ze wbrew pozorom byl to dobry ruch. Nie mysle tu krotkoterminowo, w kontekscie GD, ale bardziej wybiegam w przyszlosc. Oczywista jest, ze zmiana trenera w srodku sezonu jest ryzykowna. Ale Real postawil wszystko na jedna karte, no i mam obawy, iz moze to im sie oplacic. Ramos to bardzo dobry trener, z odpowienia motoryka, i prosze nie przypisywac przykladow o Tottenhamie. Jesli ktos jest zorientowany to wie ze londynczycy robili wszystko na przekor Hiszpanowi. A swoja droga mysle, ze to naprawde typowy czlowiek na iberyjska podade trenera. Wiec czas pokaze. Jasne rowniez jest, ze jesli utrzymamy nasze podejcie do konca sezonu to Krolewscy moga nawet sie posrac, ale lokomotywy nie dogonia.

0

Dodano: 2008-12-07 11:33:19, autor: roberciksmithek

spodziewałem się takiej właśnie odpowiedzi bo wasz tok myślenia jest jest do bólu przewidywalny, że będziecie mówic że to jeden mecz mu wyszedł..poczekamy zobaczymy

A Ty z koleji jestes chyba totalnym przykladem kibica zapatrzonego w danego gracza. A to prowadzi prosto do braku obiektywizmu. Pozdrawiam

0

roberciksmithek

Mi jednym meczem geby nie zamkniesz. Bo dalej w przekroju calego sezonu wiecej bylo cienia niz blasku.

Aczkolwieg wielkie uznanie dla naszej 14.

0

No musze uderzyc sie w piersi i krzyknac: " Jednak Henry jeszcze cos wart!!!". Najwiekszy pozytyw tego spotkania i nie gral jak nie ktorzy twierdza na szpicy. Oby nie byl to przeblysk chwilowy, tylko zapowiedz zwyzki formy Francuza. Cieszy, ze mimo slabszej postawy Messiego pokazalismy wzystkie nasze atuty. No i jeszcze ten Alves! Ciezko to stwierdzic obiektywnie i byc neutralnym jednoczesnie ale chyba nie ma watpliwosci kto jest najlepszym prawym obronca na swiecie!

0

Katalonczyk wyluzuj troche... I z hazardem i alkoholem (Eto'o nie gra). Jak chcesz stawiam 1000zl ze nie zobaczymy wyniku 5:1. Co TY na to? :)

0

Sluchajcie jak jest liga typerow to moze zaczniemy typowac pierwsze 11? Z Guardiola to nigdy nie wiadomo. Ja tylko mam nadzieje ze Sergio zagra zamiast Keity. Bedziemy potrzebowali troche wiekszej sily ofensywnej.

0

Wedlug mnie bedzie to najciezszy mecz w tej rundzie na CN. Valencia zawsze potrafi dobrze taktycznie grac z nami na wyjazdach. Takze nie wiem skad taki optymizm 4-1 czy 3-1. Spodziewam sie meczu walki i mysle ze kluczowe beda stale fragmenty (moze bramka z wolnego, kto wie...). Grunt by dobrze blokowac kontry Valencii. Drugim meczem podobnej rangi bedzie Villareal na wyjezdzie. Obysmy po dzisiejszym wieczorze cieszyli sie z 3 pkt czego Wam i sobie zycze.

0

Po pierwsze primo: pewnie plotka bo od czego jest prasa.

Po drugie primo: gdyby chodz krztyny bylaby prawda to tylko na lewe skrzydlo (nie wiem jak by sobie radzil)

Po trzecie: a jakby nawet to nie bylbym entuzjasta bo mimo wieku i umiejetnosci chyba Barcelona ma dosc zawodnikow "malej" postury. Dlatego tez sceptycznie podchodze do transferu Silvy.

0

Oszczedzal gdyz wielu z nich narzekalo na stluczenia i drobne urazy, a wiadomo ze mecz z Barca bedzie bardzo wazny. Osobiscie uwazam, iz Valencia postawi na obrone i jak zwykle na CN gre z kontry. Zatem najwazniejsze bedzie strzelic szybko bramke. I naprawde licze na to. Mam przeczucie na 2-0 i pierwsza bramka to Xavi z wolnego (duzo fauli powinno byc w tym meczu) druga niezawodny Messi. Jest tez troszke pozytywow dla Barcelony. Raczej nie zagra Alexis, EDU kontuzjowany (duza strata dla przeciwnikow) no i zawieszony Marchena. Nie pozwolic na duzo Villi i Macie (no nie mam pojecia jak odmienic nazwisko MATA) i powinno byc dobrze.

0

Podejrzewam ze optymalny termin to koniec stycznia-poczatek lutego.

0

Podejrzewam ze optymalny termin to koniec stycznia-poczatek lutego.

0

Podejrzewam ze optymalny termin to koniec stycznia-poczatek lutego.

0

Oby z Valencia mial kto strzelac co Messi zagra. Ktos dobrze napisal, moze troche przewrotnie, ze bedzie z nimi gorzej wygrac na CN niz na wyjezdzie. Co de Realu to zawsze trzeba sie ich obawiac (wystarczy przypomniec sobie 3-3 gdy nikt na remis nie stawial)

Robokochambarce-czy ty czasem nie jestes z Rybnika?

0

Henry nie przesadzaj, ze masz jedna czy dwie okazje w meczu. Ostatnio z Sevilla miales okolo 5 na zdobycie bramki. :) Czyli tyle co zwykle i skutek tez podobny. Pozostaje tylko wierzyc ze sie odblokuje...

0

Golabka nie bede zaprzeczal, lecz po konsultacjach z rodowitymi Anglikami (rowniez kibicami Man Utd) wszyscy bez wyjatku stwierdzili ze szkolka West Ham jest naj. Wiec chyba maja racje. :)

0

No z Terrym cos mi sie pokickalo. A co do Man City to ich wychowankowie nie zrobili takiej kariery jak z West Hamu. No i sa mniej znani.

A nasza szkolka chyba juz przescignela ta holenderska. Nic tylko sie cieszyc.

0

Moim zdaniem FIFA powinna obmyslec przepis by w kazdej druzynie europejskiej powinno znajdowac sie w zgloszonych zawodnikach pierwszej druzyny dajmy na to 3 wychowankow. Juz bylaby rewolucja (w szczegolnosci w Anglii).

RetiP, na pewno nie Man City cos Ci sie pomieszalo. Jedna z niewielu druzyn angielskich majacych dobra szkolke pilkarska (i slawnych wychowankow) jest West Ham. Lampard, Terry, Joe Cole to kilka przykladow. O metodach Man Utd czy Czelsi nie ma co napominac, kazdy wie jak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?