scala81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak juz ktos wspomnial wspaniala wspolpraca wszystkich formacji. Xavi to istny dyrygent widac ze to on tak naprawde kieruje tempem gry, ale to chyba nic nowego. Eto'o typowy egzekutor, szkoda tylko sytuacji w drugiej polowie po wystawce Messiego. Messi pracowal, staral sie i chyba w koncu zmeczyl obroncow na tyle by zaszalec. Po raz pierwszy jestem zadowolony z Pique. Fakt ze szybkosciowo nie wydalal ale nie robil glupich podan po ktorych bylo cieplo. Zatem plus. Narazie umiarkowany. Toure kapitalnie w odbiorze, super wystep. A tak generalnie to widac kolejna roznice w tej druzynie porownujac do poprzedniego sezonu. Rok temu przy prowadzeniu 1-0 byly duze szanse ze druzyna po przerwie stanie i bedzie remis albo gorzej. Teraz po sredniej pierwszej polowce pokazalismy prawdziwa gre w drugiej, nie pozostawiajac zadnych watpliwosci komu naleza sie 3 pkt. Brawo Guardiola, z optymizmem patrze na kolejne mecze. Dzis trzeba sie cieszyc bo jest z czego (nie mowie tylko o wyniku, ale bardziej o charakterze druzyny).
P.S. A tak w ogole to Fabiano celowo zamachna sie na Sergio???
0
Najbardziej mi szkoda Rafy. Do momentu bledu sedziego gral perfekcyjnie. Potem chyba byl delikatnie mowiac wkurzony no i to bylo glownym powodem bledu po ktorym padla bramka na 2-3. Bardzo zaskoczyl mnie Pique - w koncu wystrzegal sie swoich glupich bledow i byl naprawde skoncentrowany. Martin olbrzymi plus, pokazal ze Guardiola ma dodatkowa opce na lewa strone. Xavi dla mnie juz nie schodzi z pewnego poziomu. Jak on nam sie uchowal to nie mam pojecia, trzeba na niego chuchac i dmuchac bo narazie jest NIEZASTAPIONY. Messiemu brakowalo troszke szczescia, przy akcjach indywidualnych no ale dobrze, ze bez urazu. Gudjohnsen pozytywnie, zaluje ze to on nie wybiegl w meczu z Getafe za jednego z DM-ow. No i niestety po raz kolejny...Henry... Szkoda sie chyba nawet rozpisywac. I chyba zaczne robic liste rozkochanych w Titim, by przesylac im meczowe statystyki i skroty by przestali sie juz wyglupiac jak to nasza 14 walczy i wogole. Ludzie otworzcie oczy!
0
jayjay69.. Moze poprawnie ale popelnial KARYGODNE bledy wtedy nie wykorzystane...a teraz niestety nie. Moze nie mam racji? Trzeba troche na wszystko patrzyc obiektywnie.. Mam nadzieje, ze macz bedzie jeszcze nasz. Teraz moga pokazac prawdziwy charakteer..
0
jayjay69: z calym szacunkiem ale Pique NIE GRAL dobrze w ostatnich meczach!!!
0
No i w koncu blad Pique ktos wykorzystal. Nasi graja bardzo niepewnie. Bojan zagubiony, Hleb nie najgorzej tylko mu Keita pilki za plecy daje. Henry i Gudjohnsen po przerwie4 mam nadzieje bo dwoch DM-ow nie daje rady! Oby pokazali charakter.
0
Misk00 z calym szacunkiem czy kibice Villareal spodziewali sie 0-3??? A brednie to tworzy pan Tusk ja tylko ciekawostke pokazalem. Nic wiecej.
0
MIejmy tylko nadzieje, ze nie bedzie jakiegos pecha bo Getafe to 13 druzyna tabeli z trzynastoma punktami. Dodajmy iz Eto'o na bramkach 13 tez sie narazie zatrzymal. :)
VeB
0
I prosze nie argumentowac ile to nie mial slupkow i ze absorbowal uwage obroncow. Bo to argumenty wrecz niepowazne, nie tego oczekuje sie od tak swiatowego gracza.
0
Powinien miec na koncie okolo 11-12 bramek. Ile razy zostal na linni z obroncami i spalil dobra akcje. Sumujac to wszystko otrzymamy gracza ktory niestety sie wypala. Jestesmy swiadkami tego i basta.
0
To prosze mi odpowiedziec na jedno pytanie. Ile nasza 14 sp....okazji (100%) od poczatku sezonu?
Dziekuje
0
I niech ktos po tym meczu sprobuje bronic Henryka!!! Zaznaczam ze nie jestem do niego jakos anty nastawiony ale powoli brakuje slow. Tylko prosze nie czepiac sie Eto'o bo on w poprzednim meczu strzelil tyle bramek ile Titi ww wszystkich dotychczasowych meczach. Naprawde staje to sie coraz mniej zabawne.
0
Byloby wspaniale gdybysmy zdobyli 3 pkt. Nie spodziewalem sie takiej kolejki (oprocz Realu).
0
Panowie spokojnie. Najpierw te 3 pkt musimy wypracowac. A tak na logike to moze byc naprawde ciezko. Recreativo moze zwietrzyc szanse po tym co wlasnie stalo sie wczoraj. I musi byc zaangazowanie!!! I duza motywacja, ktora dobrze dotychczas prezentujemy.
VeB
0
Pep ma racje mowiac, iz musza byc bardzo uwazni w tym meczu. Przypadek Realu pokazal, ze nawet trzecio ligowiec ambicja i zaangazowaniem moze sprawic niespodzianke. Dla nas jak najbardziej mila. Bardzo ciekawy jestem skladu. Mam nadzieje, ze nie bedzie opieral sie na rezerwowych zawodnikach tylko pol na pol. Stawiam na: Pinto, Sylvinho, Pique, Caceres, Puyol, Keita, Xavi, Gudjohnsen, Bojan, Henry, Hleb.
0
Dodano: 2008-11-09 11:39:10, autor: sebahehe
Henry rozgrywa genialny sezon... kiedyś grał typowego napastnika, a teraz odpowiedzialny jest też za to ostatnie podanie. Gra genialnie. Widać w nim dojrzałość jakiej czasem brakuje Messiemu czy Bojanowi. Jest profesorem tak jak Xavi. Często skupia uwagę obrońców co znacznie ułatwia zdobywanie bramek Eto'o. Do tego regularnie zdobywa gole.. fakt nie są to trzy czy cztery co mecz... Ale bramki strzela. Jest niezbędny tej drużynie. Widać, że jest jej bardzo potrzebny i bez niego maszyna naszej drużyny ma widoczne braki. Także minimum "7". "6" to ocena 3+ a po takim meczu żaden ofensywny zawodnik nie może dostać poniżej 7.
Widac, ze chyba jestes fanem naszej 14. Bez zlosliwosci, ale co ty nazywasz genialnym ja sprowadze to przecietnosci. I prosze troszke obiektywizmu. :)
0
Dodano: 2008-11-09 11:27:14, autor: ..::JeLeN::..
Henry powinien miec 7 bo sie staral i mial okazje
Staranie i zaangazowanie to wyznaczniki profesjonalisty. I tyle...A my oceniamy za to co zawodnik zrobil na boisku. Siodemka to za wysoko. Nie mozna Henry'emu podnosic ocen za to ze sie staral. Takie moje zdanie.
0
Dodano: 2008-11-09 11:18:21, autor: canabisfcb
ten kto wystawiał te oceny chyba nie widział meczu ani przez minute...;/ śmiech na sali !
Zgadzam sie w zupelnosci.
Jak Puyol i Alves mogli dostac taka sama ocene jak Pique?
Troche chore.
Gerard Pique - 6
Wykorzystywał swój wzrost, radził sobie w starciach jeden na jeden. Nieco niedokładności przy krótkich podaniach.
Raczej te niedokladnosci powinni nazwac powaznymi bledami. Z druzynami z wyzszej polki mogly by sie skonczyc strata bramek. Nie ma co ukrywac. Jak dla mnie Pique najgorszy w druzynie i tyle (w ostatnim meczu oczywiscie). No i ten Titi :(
0
Valdes, Valdes, Valdes
cwiczenie odrobione.
Troche zmeczony jestem, czepiac sie nie prosze.
:)
0
"nie zagral az tak zle" mialem na mysli
0
Znow wspanialy mecz. Az mnie rozpiera, ze chlopaki wzieli sobie uwagi trenera po ostatnim meczu w LM. Aczkolwiej w tej beczce miodu bedzie lyzka dziegciu. Fatalne (dobrze ze bez konsekwencji) bledy Pique oraz niestety gorzej niz kiepska postawa Henry'ego (jesli ktos mowi ze nie zagral az tak dobrze to zapraszam na pojedynek slowny). Od takiego pilkarza wymagamy duuuuzzzzoooo wiecej. Wedlug mnie powinien strzelic co najmniej 3 bramki. I piwo stawiam temu kto pierwszy nazwal go hamulcowym. Z calym szacunkiem ale jestesmy swiadkami wypalenia gwiazdy swiatowego formatu (smutne lecz prawdziwe).
0
Tak w ogole zauwazylem pewna prawidlowosc. W zeszlym sezonie wrecz moja psychika i wiara w druzyne byla poniewierana, zaangazowanie i ambicja zniknely gdzies w oddali o wynikach nie wspominajac. W tym sezonie kibice Realu przezywaja podobne rozterki. Trener bez charakteru i wizji w wielkim klubie nie ma czego szukac (oczywiscie nie mowa tu o Franku bo nigdy nie zapomne co zrobil dla Barcy). Zycze Pepowi by tyle osiagnal co Johan ze swoim Dream Teamem. I nie widze powodu by nie bylo lepiej nawet. Podobna sytuacja, pilkarz nieprzecietny, zwiazany z klubem z nowa wizja i wiara, ze Barcelona moze wrocic na wlasciwe miejsce. Podobno nic dwa razy sie nie zdarza, ale kto powiedzial, ze nie moze byc lepiej!?
Barca-mes que un club!!!
0
Oj naprawde napracowali sie nasi pilkarze na to zwyciestwo. Ja tak naprawde sie uspokoilem bo bramce na... 4-0. Wielkie brawa za zaangazowanie i determinacje. Po raz kolejny pokazuja, ze fizycznie sa o dwa poziomy wyzej niz w zeszlym sezonie. Widac bylo iz warunki pogodowe ewidentnie sprzyjaly gospodarzom. Prosty system wrzucanych pilek na nasze pole karne praktrycznie z kazdej czesci boiska troche paralizowal gre Barcelony na poczatku. No i sytuacje gdy pilka zachowywala sie irracjonalnie wedlug kazdej logiki pilkarza w dosc kluczowych momentach (mowa o zagraniach pilkarzy Barcelony z klepki). Dobrze ze strzelilismy dosc szybko na 2-1 i bylo potem coraz lepiej. Szczerze powiedziawszy jak zobaczylem murawe to przeszly mi najgorsze mysli przez glowe (np. polfinal mistrzostw swiata Polakow z RFN-bardzo podobna sytuacja: pilkarze grajacy techniczny futbol polegli z rzemieslnikami). Ale jak sie okazalo znow Barca gora. Seria podtrzymana i znow to niesamowite wyczucie Guardioli ze zmianami. Pod tym wzgledem trzeba stwierdzic ze nosa ma nie od parady. Czapki z glow...
0
Mecz naprawde dobry. Pressing prawie przez caly mecz. No i cieszy najbardziej to wybieganie zawodnikow. Szczegolnie Alves, nie wiem ile kilometrow to bylo bo na pewno warto by odnotowac w statystykach. Guardiola naprawde stosuje madra rotacje oby tak dalej. Iniescie zdecydowanie nalezal sie odpoczynek. Podejrzewam, ze bardzo podobny sklad wystapi we wtorkowym meczu Pucharu Krola.
0
2008-10-22 21:41:32, marcinbaca7 [83.29.21.75]
Dziś Barça gra przepięknie !!!! Oby tak dalej. Szkoda że tylko 3:0 mogło być już co najmniej 6:0, ale co za dużo to niezdrowo. hehe. Jeszcze Alves niech strzeli i będize git. Hleb do zmiany.
No bez przesady. Hleb naprawde gra dobrze tylko jakos bramki sie strzelic boi.
0
Bardzo dobry mecz, super postawa, piekny wynik.
Mam tylko pretensje do straconej bramki-tak sie nie powinno robic zeby koles dostal pilke za darmo i przez nikogo nie atakowany strzelil z dystansu. Mam tylko nadzieje ze wynik ich troche rozluznil i to byla glowna przyczyna. Troche szkoda tez ze Messi nie wpakowal pilki po swoim rajdzie-no ale nie mozna miec wszystkiego. Jesli chodzi o oceny indywidualne to wedlug mnie :
Valdez - 6.5 (nie mial za duzo do roboty, ale jakas reakcja, nawet jakakolwiek, przy strzale Maxiego bylaby chociaz rozgrzeszeniem malym)
Pique - 8.5 (rewelacja, szczegolnie wyprowadzanie pilki w wlasnego pola karnego, duzy plus)
Marquez - 8 (kolejna bramka ze stalego fragmentu gry, dosc dobrze w destrukcji, prezentowal sie wiecej niz dobrze)
Puyol - 8 (duzo szarpal, bardzo sie staral, dobry wystep, nieustepliwy)
Abidal - 8.5 (bardzo duzy plus, szczegolnie szybkosc i chec gry, Francuz wraca do wysokiej formy)
Iniesta - 8.5 (pierwsza polowa w jego wykonaniu to byla jakas masakra, biegal, mijal, strzelal, byl wszedzie, w drugiej troche gorzej, ale ogolnie super wystep)
Busquet - 8 (bardzo dobry mecz naszego mlodego pilkarza, powoli wyglada na to, ze Yaya bedzie musial ciezko walczyc o pierwsza 11 bo o Keitcie nawet nie wspominal, bardzo inteligentne rozgrywanie pilki)
Gudjonsen - 9 (Islandczyk pokazuje , ze nie zapomnial jak gra sie w pilke, jeden z najlepszych zawodnikow meczu, zaangazowanie i poswiecenie godne wychowanka Barcy, olbrzymi plus, super forma)
Xavi- 9 (znow zagral to czego od niego sie oczekuje, swietny przeglad pola, regulacja tempa gry, podania palce lizac)
Eto - 9( jak dobrze ze Samuel zostal w klubie, widac ze dojrzal, a pozytek z niego jest coraz wiekszy, brawa szczegolnie za druga bramke)
Messi -9 (charowal za dwoch, bardzo sprytna bramka, szkoda tylko niewykorzystanych sytuacji, gracz nie do zajechania)
Henry -7.5 ( staral sie, widac ze dalej szuka formy, ale bramka przepiekna)
Bojan - 7 (poprawnie, troszke za bardzo chcial strzelic bramke, brawa za asyste)
Keita - 6 (oj slabo, musi pracowac nad forma, naprawde zastanawiam sie czy ten transfer byl udany)