scala81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
janek_centrum
Kolega wspominal o reakcji na jego widok a nie samym szacunku, chodz z tym drugim tez ciezko. Jak da mnie jest to bardzo prosty i zadufany w sobie mlody chlopak, ktory tylko Bogu zawdziecza tak olbrzymi talent.
0
cules999
Z drugiej strony czy Eto'o wykazal chodz chec do negocjacji? Nie! On po prostu prawdopodobnie nie chce grac wiecej dla Barcy.
0
bolomanolo
Pokpil? Kiedy i w jaki sposob? To ze Eto'o krecil nosem na nowy kontrakt, szukajac mozliwosci gigantycznych zarobkow? Juz rok temu insynuowal, ze nie wie jak to bedzie z jego przyszloscia. On nie chce grac dla Barcelony prawdopodobnie, tego nikt nie zmieni.
0
Zobaczymy jak to bedzie, ale dla mnie zacznie sie nowy rozdzial bez Eto'o. Villa (jesli przyjdzie) poprawi wykonczenie akcji i doda wiecej techniki do gry z przodu. W zamian stracimy sporo z mozliwosci gry pressingiem juz na polowie przeciwnika, A David na skrzydlo sie nie przeniesie, jak to Samu robil nie raz. Zatem zmiana w grze bedzie znaczaca. Patrzac w przyszlosc dobrze sie stanie, za rok zarzad nie bedzie potrzebowal na gwalt napastnika, a za Eto'o tez cos do sakiewki wpadnie. No i nowy snajper ma rok na spokojne przystosowanie sie do gry Barcy, bo jak dla mnie w druzynie w tym sezonie gigantycznej presji na wyniki nie ma.
0
barca2003
Spokojnie, wymieniasz 5-6 transferow. Po zakupie Davida spodziewalbym sie maksymalnie dwoch-trzech.
0
No coz, sam nie wiem co o tym myslec jesli to prawda. Oznaczaloby to pozbycie sie Eto'o ni mniej ni wiecej. Asturyjczyk wnioslby wiele do ataku, ale czy bedzie zapierdzielal po calym boisku jak Samu-malo prawdopodobne. A co ze skrzydlowym, czyzby lipa i Inieste bede chcieli na stale wydelegowac na flanke? Tak naprawde ewentualny transfer Villi zmienia bardzo duzo w naszej ukladance. W tym momencie tylko Messi jest nominalnym skrzydlowym klasy swiatowej, jak dla mnie biednie jak cholera! Co z lewa obrona i wzmocnieniem srodka? Oby transfer Davida nie byl pyrrusowym zwyciestwem w wojnie transferowej z Realem.
0
No faktycznie sezon wrecz niebianski. Nie zgadzam sie tylko ze stwierdzeniem, ze decyzja o puszczeniu Deco czy Ronaldinho byla kontrowersyjna. Ja przyjalem to z wielka ulga i mimo wszystko spokojem. To byl jeden z pierwszych wielkich krokow Guardioli.
0
Mickey131
Troszke wyobrazni. Myslisz, ze znow uda nam sie zawojowac lige i puchary 17 graczami na poziomie? Nic dwa razy sie nie zdarza.
Przemson
Inieste na skrzydlo? NEVER! Swoj potencjal wykorzystuje w pelni grajac na srodku. Barcelona musi kupic nominalnego skrzydlowego, koniec i basta. Bo czyz to nie jest smieszne, ze druzyna, ktora wygrala CL ma w skladzie tylko jednego skrzydlowego?!
0
oscp
Dla Twojej informacji Hleb zostaje.
0
Jesli nie przyjdzie dobry skrzydlowy, a tym bardziej zawodnik mogacy grac na obu flankach, bedziemy w glebokiej d... Takie moje zdanie, ci niewierzacy niech to gdzies zanotuja. Nawet transfer Villi tego nie zmieni. Na dzien dzisiejszy w skladzie Barcy ilu mamy klasycznych skrzydlowych??? Wstyd odpowiedziec nawet, tylko jeden!
0
c.de.f.b
Bana dla tego pana! Za samo pisanie w zupelnie obcym jezyku. No i totalny brak kultury! ;)
0
arkady
Coz ten scenariusz nie jest taki totalnie science-fiction.
0
Vader
Superpuchar Hiszpani dla Baskow.! Nie ma mowy. ;)
0
Acha, tak poza tym, to ew. upadek Realu moze byc szybszy niz sie wydaje. Final CL jest na SB, wiec Real moze miec niesamowite cisnienie i parcie by przelamac sie w Lidze Mistrzow w przyszlym sezonie. Gdy zalozymy, ze nowym zawodnikom zajmie troche czasu na zgranie sie plus trudna grupa w CL Krolewscy moga byc w prawdziwych tarapatach. Kilka potkniec i robi sie goraco. Pojdzmy troszke dalej, Real nie wychodzi z grupy. Zwolnienie trenera to bedzie pierwszy krok? Mysle, ze wtedy moze byc szybki koniec Galacticos 2. Oczywiscie to tylko gdybanie, aczkolwiek nikt nie watpi, ze przyszly sezon w PD moze byc niezwykle emocjonujacy.
0
Wielu ludzi wrecz sni o zwyciestwie Barcy na SB w przyszlym roku. Niewatpliwie byloby to czyms niezapomnianym jednak ja traktuje to z przymrozeniem oka i chyba w sferze marzen. Dlaczego? Po prostu jestem realista, a wiekszosc rekordow pobilismy w mijajacym sezonie. Szansa, ze po tak magicznym sezonie, pobijemy jeszcze jeden, a mianowiecie pierwsi w historii podniesiemy puchar dwa razy z rzedu, jest bardzo mala. Ja bede bardzo szczesliwy gdy potwierdzimy dominacje w Hiszpani (mistrzostwo La Liga), odprawimy Szachtar w Superpucharze Europy oraz wygramy KMS. Niby trzy tytuly, ale w przyszlym sezonie wszystko bedzie trudniejsze. Chodz cuda sie zdarzaja. ;)
0
Ja w tym sezonie mialem wiele momentow uniesien i wzruszen. Bramka Messiego z Osa na 3-2. Oba mecze GD, pierwsza polowa z Bayernem, bramke umursanego Xaviego z wolnego na kaluzy stadionu bodajze Malagi, Iniesta na SB no i oczywiscie final CL. Zatem rok ten po tych kilku posuchy przyniosl ukojenie i ogrom radosci. Czy nastepny bedzie podobny? Ktoz z nas by nie chcial. Ja bylbym wiecej niz zadowlony po obronieniu ligi, zdobyciu Superpucharu Europy i KMS. Wazne oby Barca dalej tak grala, pokazujac ludziom, ile emocji moze wywolac proste kopanie pilki noznej. ;)
0
Teraz pytanko cz to prawda, czy agent spenkal?
0
Juz niech przestana z tym Villa bo nam sie Kasmirski to Atletico wymknie. Mam nadzieje ze popiszemy z nim kontrakt na dniach.
0
Mickey131
Strasznie malo powiadasz? 5mln euro na reke za rok pracy to faktycznie psie pieniadze... No ja jakbym sobie wyliczyl to bym musial pracowac na taka kase okolo 100 lat i nie placic podatkow,dalej za granica w dosc dobrej firmie. Czy to nie jest smieszne?
0
Agentow do piachu! A jesli Valdes zaczal sam z siebie stawiac takie warunki, no to upadl na glowe. Klub bardzo dobrze postapil, jeden dobry sezon i juz sodowka uderzyla.
0
Faraon
Wyluzuj troszke. Pique tez byl sredniakiem, nie sadzisz? Martin na razie zawodzi, zobaczymy co przyszlosc przyniesie. Trafiaja sie udane transfery jak i te chybione, normalka. Po 2006 przyszedl do nas niejaki Zambrotta uznawany za najlepszego bocznego obronce na swiecie. Mam przypomniec jak sie to wszystko skonczylo?
0
10mln, jak dawno szlo nam czytac tak racjonalne kwoty za pilkarzy. ;)
Zmiennikiem Abidala bedzie na pewno dobrym, byc moze nawet wygryzie go z pierwszej 11. No i wiek na duzy plus!
0
No jesli tak to jestesmy blisko pierwszego transferu. Jak dla mnie bardzo waznego i potrzebnego. 2mln dodac i sie nie szczypac. Kasmirski zostal uznany za najlepszego gracza na swojej pozycji w La Liga, po za tym jest mlody, wiec bierzemy.
0
Coz mowi sie o 60 mln, czyli pewnie spotkamy sie na 50. Coz Real napompowal nam rynek i trzeba bedzie troszke zaplacic. Ale na pewno warto. Ciekawe czy rozwija sie sytuacja z Kasmirskim z Depo bo byloby to dobre rozwiazanie. No i wzmocnienie srodka w przypadku odejscia jednego z pary Gudjohnsen/Hleb. Zatem powinnismy zakontraktowac trzech zawodnikow + Henrique za mniej niz 100mln. W porownaniu do 250 baniek Krolewskich (mysle ze do tego dobija) nie jest zle. No i jeszcze nie wiadomo jak z Eto'o. Obysmy byli silniejsi jako druzyna i zespol w przyszlym sezonie bo moze byc niesamowita walka z Realem.
0
75 mln to jakis zarcik! Niedawno ktos w Bayernie wspomnial ze skoro zdobywca zlotej pilki i CL Kaka poszedl do Realu za 65 to Ribery powinien byc wart do 50mln euro. To chyba brzmi logicznie!
0
Wiecie tak na trzezwy rozum to w sumie bylby to dobry pomysl. Na poczatku jak uslyszalem Eto'o plus 40mln to prawie z krzesla spadlem. A teraz to w sumie inna sytuacja, tym bardziej ze Pep powaznie o nim mysli. Patrzac z perspektywy CL i gry z angolami to byloby kapitalne posuniecie. Koles potrafiacy zgrac dokladnie pilke glowa, przytrzymujacy ja w polu karnym, smialo walczacy o gorne pilki i do tego wspanialy technik. Taki zawodnik pozwolilby nam na stosowanie nowych opcji w ataku w takich meczach. Juz Ryjek wpadl na taki pomysl ale nie wypalilo (Gudjohnsen), potem pojawil sie Henry ktory tez mial byc opcjonalnie wzmocnieniem ataku, majacym doswiadczenia z Anglii. Heniek poszedl na skrzydlo i juz tam zostal, zreszta w grze w powietrzu brakuje mu masy i czesto fauluje. A taki Zlatan, coz we Wloszech gra sie bardziej silowo, a z jego warunkami jest stworzony do takiej wlasnie gry. Do tego potrafi klepac pilke, bardzo dobry przeglad pola, tylko te jego muchy w nosie...Zobaczymy co to bedzie.
Real niewatpliwie wzmocni sie bardzo, a my nie mozemy spoczac na laurach. Ribery, Zlatan, Fabregas i Felipe byliby idealnymi wzmocnieniami zapewniajacymi ciaglosc projektu na nastepne lata. Dalbym szanse Hlebowi (na srodku oczywiscie) bo kazdy na druga zasluguje. Albercik, Sylvinho, Gudi oraz Caceres/Milito to chyba najbardziej prawdopodobni gracze do odejscia (jak wiadomo Sylwka juz pozegnalismy niestety). Przyjscie wymienionych zawodnikow bardzo wzmocniloby zespol, wiecej nawet, wola walki o tytuly bylaby ciagle podtrzymywana (glownie przez nich). A co do wydatkow, coz zamknelibysmy sie w bilansie 80-90mln (to nic w porownaniu do Realu, ktory za dwoch graczy zaplaci 150 baniek).
0
masik86
A ogladales mecz na SB? Nie badzmy smieszni, Drogba, jego nurkowania, marnowanie setek, prostacki charakter i 30 lat na karku, nie dziekuje!
0
DJ6
Ibra nie skresla Franca. Tak jak powiedzial Laporta, oczekuje 4 wzmocnien.
0
No ja juz zdurnialem! Sam nie wiem co o tym myslec, bo niby narazie plotka, ale kto wie... Kiedys pisalem, ze Zlatana chetnie bym powital, ale za cene mniejsza od 35mln no i gwarancje, ze Pep go wyrobi. Coz wymiana Eto'o plus 10mln z punktu finansowego jest dosc dobra dla klubu. Ale co z charakterkiem Szweda? Jak wielu z nas zauwazylo potrafi tez przestac mecz, u nas to nie przejdzie. I w koncu czy szybko przerzuci sie na hiszpanska lige i styl Barcy? Bo to sa wielkie niewiadome. Jesli transfer doszedlby do skutku, a Ibrahimowic przyswoilby sobie nasz futbol stalby sie olbrzymim wzmocnieniem oraz waznym pilkarzem w druzynie.
0
Argentyczyka powitalbym z otwartymi rekami. Dlaczego? Kapitalnie uzupelnilby srodek pola w systemie rotacji na przyszly sezon.