scala81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja osobiscie jestem dosc spokojny przed tym meczem. Pewne jest to ze chlopaki beda chcieli zrobic wszystko by zapomniec o ostatnim spotkaniu. Plus dla nas ze Lyon bedzie chcial zaatakowac wiec lepiej dla Barcelony. Licze na mocne odbudowanie morali zawodnikow. Juz nie moge na dupie usiedziec bo mysle o meczu, ktory moze pokazac jak silna jest nasza druzyna.
0
Na mysl o Torresie slinka mi cieknie (to nie perwersja moi drodzy). Villa to tez kapitalny zawodnik. Co do Benzemy: trzykrotne NIE!
0
Ludziska kochane! Chlopak musi miec marzenia, zostawmy mu je razem ze spora dawka zludzen. Moim skromnym zdaniem za dwie kolejki znow bedzie 12 pkt, a Real powinien zgubic punkty jeszcze w minimum 3 kolejkach. Wiec kibice Krolewskich musza sie jakos pocieszac. A Espanyolu to Real powinien obawiac sie bardziej niz my.
0
Jak ja chcialbym by co niektorzy zobaczyli swoje komentarze gdy bylo 2-0 w plecy. To sa KIBICE-pytam sie?
Przed meczem juz powiedzialem ze srodek obrony nigdy w tym skladzie grac nie moze. No i faktycznie spelnilo sie. Remis mysle ze nienajgorszy tym bardziej, ze remis Realu bardzo jak dla mnie prawdopodobny. Sklad troszke nietrafiony, Betis naprawde teraz gra dobrze plus zmeczenie zawodnikow po meczach reprezentacji-moje przyczyny takiego a nie innego wyniku. Dodac by mozna fakt, ze z Betisem na wyjazdach zawsze nam idzie jak po grudzie. Glowy do gory ludziska-na dzien dzisiejszy mamy 13 pkt nad Krolewskimi. W czym zatem problem :)
0
Tylko nie Caceres z Pique na srodku! Ja licze na Hleba.
0
Jedno jest pewne. By zapewnic druzynie ciaglosc myslac dlugoplanowo musimy brac pod uwage "wymiane" w przedniej formacji. W moim osobistym odczuciu to jest ostatni sezon Titiego i nie wiadomo co z Eto'o (mam nadzieje ze zostanie jeszcze jeden sezon). Mysle, ze Ribery byly kapitalnym wzmocnieniem na skrzydlo. Przy zalozeniu odejscia Henry'ego bylaby to super zmiana in plus. Silva jest rowniez perspektywicznym zawodnikiem, ale jak wielu z Was zauwazylo mamy zawodnika o podobnym profilu, i to lepszego (Iniesta). Co do drugiego gracza Valencii, mysle ze moglby byc lepszy niz Eto'o. A wiek moim zdaniem w sam raz. Villa bylby gwarancja bramek, przy jednoczesnym postepie Bojana. Zarzad juz mysli o przyszlosci i to bardzo dobrze. Wedlug mnie w najblizszych latach (przyszly, ew. nastepny sezon) tak powinna przedstawiac sie nasza kadra:
Atak+skrzydla: Villa, Bojan, Messi, Ribery, Hleb (ciagle w niego wierze), Pedro + ew. Iniesta
Pomoc: Xavi, Iniesta, Keita, Toure, Sergio B (moim zdaniem przyszla gwiazda) + ktos z naszej mlodziezy,ew. nowy zawodnik pokroju Gudjohnsena
Obrona: Puyol, Pique, Milito (oby wrocil do formy), Henrique, Alves, Abidal, Caceres+mlody lewy obronca o sporym potencjale. Rafa za himeryczny, moim zdaniem za dwa lata juz u nas grac nie bedzie.
Bramka: Valdes + no wlasnie kto? Moim zdaniem Barca potrzebuje mlodego bramkarza, ktory wywola presje na Victorze (czyzby Asenjo).
0
Mam wrazenie, ze probowali mimo wszystko wygrac jak najmniejszym nakladem sil. No i Espanyol nie jest teraz taki slaby. Pep na pewno zwroci uwage na brak koncentracji przy wyniku 3-0. Fakt, Pinto zprezentowal nam troszke nerwowki, ale chyba bardziej o siwe wlosy na mojej glowie postaral sie duet Pique-Caceres. Czy ktos wie jaka sytuacja z Rafa? Gotowy na Racing czy tez nie? Dobrze, ze Puyol jest wylaczony z gry tylko na 10 dni.
0
Tak jak kiedys powiedzialem. Nie wyobrazam sobie meczu z Gerardem i Martinem na srodku razem. Na pewno nie w najblizszym czasie! Oby Rafa lub Tarzan byl gotowy na Rancing.
0
Powiem tak:strach sie bac co bedzie dalej!
0
czarna wolga
Dokladnie tak-spot on! Najchetniej to zdjecia wyslalbym w pakiecie do wiekszosci kibicow Krolewskich bo napewno kreca nosem po meczu.
0
filipinaikos
Ze czym mam sie nie osmieszac.Cos za duzo festujesz chyba.
0
No i mam przeczucie, ze Real zremisuje, podobnie jak Osasuna z Villarrealem. Niewazne. My dalej mamy 12 pkt przewagi, nie ogladamy sie, a tytul o kolejke blizej.
0
Gdy 4-1 na liczniku i koniec meczu to ciezko sie skoncentrowac. Takze Eto'o rozgrzeszony.Tylko, ze mogl nabic sobie tych bramek naprawde sporo. Szkoda. Iniesta w koncu na swoim poziomie. Mam nadzieje, iz druzyna przycisnie Espanyol tak jan NC w drugiej polowie.
0
Ktos bardzo dobrze nadmienil iz pozbawieni bylismy naszego najwiekszego atutu czyli gry pilka. Dla mnie to byl glowny powod takiej a nie innej gry. Mysle sobie, ze dobrze stalo sie, gdy taki przecietny mecz trafil nam sie w malo znaczacej konfrontacji (w kontekscie rewanzu). Zatem jestem bardzo spokojny, bo dalej pamietam jak przeszlismy Benidorm by powiesc potem Atletico. Pep doskonale wie, ktore mecze beda najwazniejsze, kiedy i gdzie zastosowac rotacje (w wiekszym lub mniejszym stopniu) i narazie dziala to bez zarzutu. Takze rilaks. :)
0
Tak obiektywnie to jak nam idzie? Nie moge popatrzec bo ciasto do roboty na jutro robie (bez smiechow mi tu). :)
0
Martin jeszcze musi duuuzzzo popracowac. I chyba niektorzy zobacza ze jeden wystep to nie wszystko.
0
Wydaje mi sie ze Osasuna niedlugo odbije sie od dna. Ostatnio graja dosc dobrze i mozliwe, ze bedzie podobnie jak ze Sportingiem Gijon na poczatku sezonu. Dlatego osobiscie uwazam, ze gralismy z druzyna, ktora prezentuje poziom srodkowej tabeli. Mam przeczucie iz Real sie z nimi potknie.
0
Olbrzymi plus za walke do konca. I cos Wam powiem. W zeszlym sezonie gdy w wielu meczach prowadzilismy by ta przewage stracic to wyrywalem sobie wlosy z glowy, widzac jak druzyna poddaje sie a biedny Frank chodzil przy lawce zrezygnowany. Dzis wiedzialem, iz druzyna pokaze charakter i wygramy przegrany mecz. Cale spotkanie dosc dziwne. Sam nie wiem jak skwitowac gre Barcy. Wielu jedzie bardzo po Valdku. Fakt, potknal sie, ale popatrzcie na sytuacje, gdy Osa nie przerywajac gry po faulu na Sergio miala setke. Gdyby pilka wpadla do bramki sedzia nie omieszkal by gwizdnac i wskazac na srodek boiska. Takze mimo wszystko wielki wklad w zwyciestwo. Moze lepiej trzeba zadac sobie pytanie czego nikt nie stal przy slupkach? Bo to uchroniloby nas od straty bramki. Ktos wspomnial, ze zal gdy w podobnej sytuacji Alves nie strzelil do pustaka. Po prostu pokazal klase pilkarza formatu swiatowego i to ze fair play jest wazne, nawet w tak kluczowych momentach meczu. Co do Xaviego, obejrzcie caly mecz na chlodno z piwkiem w reku i zobaczcie wklad zawodnika gdy jednak drugi pomocnik (Keita) nie bardzo sie kwapi do pomocy. Aha jeszcze bramka.Mial jaja nie ma co! Co do Sergio, wedlug mnie bardzo dobrze. Najbardziej szkoda mi Bojana. Znow mogl strzelic i jakos nie wpada. Trudno.
Generalnie mowiac, znaczy piszac, Barca zafundowala nam w koncu troszke wiecej emocji. I nie ma co porownujac faktow ze Real wygral 0-3 a my 2-3 z podobnymi druzynami. I oni i my zdobylismy po 3 pkt, dystans niezmienny 12, no i poza tym rekord blisko.
0
Pozytywnie. Inieste trzeba jeszcze troszke oszczedzac, a Yaya odpocznie. Oby 3 pkt.
0
Mysle iz po powaznej podwyzce w kontrakcie nie ruszy sie z Barcelony.
0
davids1986
Dokladnie tak. Nie wiem czy ogarnieci wielkim entuzjazmem tego sezonu zapomnieliscie jak wygladala nasz gra z trzema ofensywnymi pomocnikami jeszcze dwa lata temu. Zal gdy sobie czlowiek przypomni. Zatem na ten czas Fabregas jest niepotrzebny (moze w przyszlosci za Xaviego). Wedlug mnie sprawa dosc pilna jest znalezienie dobrego lewego obroncy, ktory zapewnilby nam rywalizacje z Abidalem, a potem wyjscie do pierwszej 11. Niewatpliwie przydalby sie rowniez mlody i utalentowany bramkarz, bo Pinto swoje lata ma, a Albercik powinien byc po tym sezonie na wylocie. Idac dalej ku przyszlosci nasz zarzad powinien przemyslec sprawe napastnika na najblizsze lata. Titi licze, iz zostanie na jeszcze jeden sezon, Eto'o raczej tez, tylko co potem? W przypadku dosc pesymistycznym zostaniemy tylko z Bojanem za 1.5 roku. Nieciekawa wizja. Miejmy nadzieje, ze juz cos wypatrzyli. Bo nawet jesli Eto'o przedluzy umowe, to i tak zastaniemy Barce z niepelnym skladem w ataku. Wierze, ze Bojan to talent, ale nie taki jak Messi, i chyba tylko zaslepieni kibice wierza ze za sezon bedzie napastnikiem swiatowego formatu. Potrzebuje wiecej czasu na to, wiec ograny napastnik bylby mile widziany na sezon 2009-2010. Tylko kto? Moze propozycje.
0
Wszystkie niusy z MC w tytule powinnismy zaczac traktowac z przymrozeniem oka. Zaden szanujacy sie pilkarz do nich nie przyjdzie. No moze prawie zaden...Arabusy pompujcie lepiej ta rope naftowa bo cena barylki nie za wesola, a na pilce to za bardzo sie nie znacie.
0
Ludziska spokojnie. Toure nie jest ulomny i pewnie potrafi sprawdzic pozycje City w lidze angielskiej. Swoja droga mysle, ze odejscie tego pilkarza jest niemozliwe. Zarzad slepy nie jest a i sam zawodnik przyznal, iz jest szczesliwy w Barcelonie. MC niech sobie jakis sprzedawczykow wypatrzy, bo nie kazdy polasi sie tylko na kase.
0
A ja znow zobaczylem cos czego chcialem, czyli jak druzyna poradzi sobie pierwsza tracac bramke no i gre w oslabieniu. Dlaczego tak? By zobaczyc czy Barca Guardioli to zespol mogacy wygrywac w kazdych okolicznosciach, gdy trzeba naprawde opanowania i duzego doswiadczenia pilkarzy. Fakt, ze przy odrobinie szczescia, ale egzamin zaliczony. Same wnioski z meczu. Hm.. Zastanawiajaca jest forma Eto'o i Messiego. Mozliwe ze Pep cos namieszal w ustawieniu, no bo czesto widac bylo Messiego w srodku, a nasza 9 na skrzydle, moze juz mysla o swietach, nie wiem. Miejmy tylko nadzieje, ze jest to chwilowe. No ale od czego mamy Henrego. Powoli zaczynam bic sie w piersi co do postawy Francuza. Moze jeszcze nie za mocno, ale za do dosc czesto ostatnimi czasy. Wyglada na to, ze powoli dopasowywuje sie do naszego systemu gry i powoli odnajduje swoje miejsce w Barcelonie. Bez watpienia duze brawa dla Titiego. No ale jesli po jednej stronie kogos wychwalamy to na drugiej musi pojawic sie przeciwwaga. No i niestety jest...Sergio. Dramat... Albo nie wytrzymal psychicznie, a moze po prostu jeszcze musi duzo popracowac nad soba. Mozliwe, ze i oba te czynniki przyczynily sie do kiepskiej postawy na boisku. Nie szukal gry, zwalnial akcje, gral ewidentnie na kartke, przeszedl obok meczu, tyle i kropka. Xaviemu jakze brakowal partnera w kreowaniu gry, ktory wzialby chodz czesc odpowiedzialnosci. Co do naszego 3 pomocnika to...sam nie wiem. Jakos nie przekonywuje, probuje , stara sie, po czym...strzela jakze wazna bramke. I to taka, ze zadko ktory pilkarz poszedly za pilka do konca. Keita to zupelnie inny pilkarz od Toure. Gorszy technicznie, nie potrafiacy az tak pomagac w srodku Xaviemu jak Yaya, ale .. no coz, nie mozna zauwazyc iz strzela jakze w przelomowych momentach meczu. Poczekajmy, zobaczymy.
Generalnie Barca pokazala, ze to DRUZYNA (po raz kolejny) i ludziom twierdzacym, iz Barca to Messi i Eto'o, po tym meczu definitywnie zabraknie argumentow na jakakolwiek dyskusje.
Wesolych Swiat dla wszystkich kibicow. Oby nowy rok przyniosl nam to czego tak pragniemy.
0
matt21
Taaakkk...Eto'o i Messi bez formy. Czlowieku wez sie puknij w glowe czyms ciezkim. Brakuje wsparcia Xaviemu, Keita niewidoczny, a Sergio to sobie na kartke grabi. Uspokoic gre i aby do pierwszej bramki. Swoja droga to chyba faktycznie Messi ma zly dzien.
0
A tak poza tematem, to na mecz z Villarreal wszyscy, oprocz Milito, powinni byc gotowi do gry. Iniesta dostal zielone swiatlo od medykow, wszysko w rekach Guardioli. Chyba lepiej byc nie moze.
0
Czegos ja tu nie rozumiem. Pogratulowac, stwierdzic prawde (ze Barca byla lepsza druzyna i zasluzyla na zwyciestwo) i zapowiedziec rewanz na SB. Po co tak cudaczyc. Wstyd!
0
borys27
Zgadzam sie w 100%
0
A tak cos z zupelnie innej beczki. Wiele osob po zmianie trenera Krolewskich wysmiewalo ta decyzje mowiac, iz nie wyjdzie im to na dobre. Ramos wbije gwozdz do trumny i zacznie cudaczyc jak w Londynie. TYmczasem Real wybiegl z konkretnym celem, taktyka i nastawienie. Grali jakze odmiennie, w duzym zaangazowaniem, wysokim pressingiem i nawet cos biegali. To tylko potwierdzilo, ze druzyna z Madrytu moze zostac odmieniona na lepsze, stajac sie prawdziwym rywalem w walce o tytul. Dlatego naprawde cieszy te 12 pkt przewagi. I mam nadzieje, ze Barca kolejne mecze, gdy nie bedzie szlo, gdy druzyna nie bedzie mogla rozwinac skrzydel, wygra ta zawzietoscia, ktora wczoraj pokazala.
0
Dodano: 2008-12-14 00:23:02, autor: kalosz19992
scala81 co ty gadasz? Tak jak ci wszyscy? Ze co ze niby niebyło polotu??? Kurde co wy za mecz oglądaliście przeciez tutaj oni na boisku to aż fruwali
Wyznacznikiem tego co nazwalem "polotem" sa mecze gdzie Barcelona gra pilke, o ktorej inni moga pomarzyc. Dzis Barca pokazala ze moze wygrywac w sposob bardzo wyrafinowany. Popatrzmy nawet na bramki. Dzczegolnie pierwsza. Cos specjalnego? Raczej nie. I o to mi chodzi. I dlatego jestem dumny. Moze niektorzy mnie zrozumia.
P.S. Jak zobaczysz gdzie bramki z GD 1994/1995 albo slynnego 0-3 na SB to wtedy powiesz, ze Barca zagrala z polotem Dzis wygralismy walka.