scala81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gonzales
Kolega zartuje, oczywiscie?
Zlatan zalatuje gwiazdorstwem na kilometr, podobnie jak znana nam pani Krysia.
0
A ja tak teraz powaznie. Co gdyby tak Tevez do nas dolaczyl?
0
NEVER!!! Po ki czjort!!! Nigdy!!!
0
Ludzie kochane, ale jaja! Dajemy 70 baniek plus Eto'o za jakiegos Zlatana. Boze obdaruj plagami egipskimi tego pomyslodawce (znaczy dziennikarza).
0
Co do Toure w obronie, nie jest zle, ale tez bez rewelacji. Najbardziej uderza mnie ze jest taki "nieruchawy". No ale Pep lepiej wie co jest dobre dla druzyna. Mam tylko nadzieje ze z MU zobaczymy w pomocy Xaviego, Inieste oraz Keite (ktory gra coraz lepiej) bo ostatnio widok gry Sergio B. przyprawia mnie o mdlosci!
0
m9anio
A czy ktorys z nas sie do niego porownuje?
0
Looky
Nie jestem krzykaczem, zastanawialem sie wiele razy, kibicuje Barcelonie od 1995 roku, ale dalej powtorze to co mowilem w zeszlym roku: Ribery, Villa, lewy obronca i Asenjo (lub alternatywa) BARDZO potrzebni na nowy sezon.
0
No i Ci ktorzy jeszcze niedawno wynosili Eto'o pod niebiosy teraz troszke na oczy przejrzeli. Jak pol roku temu mowilem ze widzialbym Ville za E2 to prawie mnie zjedzono. A dzis co? Fakt taki ze Samuel faktycznie marnuje moc sytuacji. Wczoraj gdy przegrywalismy zamiast doprowadzic do wyrownania zaplatal sie w dryblingu. No i te jego usmieszki, poklepywania, jakas dziwna ta metamorfoza. Ja takiego Eto'o nie chce, gdzie podzial sie ten wojownik? Ok, strzelil 28 bramek w lidze, ale jaka w tym zasluga pomocnikow. Ja nie biedole, nie spisuje go na straty, dalej podziwiam i cenie co dla nas zrobil. Ale cos tu jest nie tak.
A tak poza tym - w koncu PIERWSZE trofeum!!!
0
No jesli wszystko przebiegnie pomyslnie to Henry powinien zagrac w finale. Dzis jest 9 + 14 dni daje nam 23 maja. W perspektywie finalu 27 maja nie powinno byc problemu. Przypomnijmy sobie sytuacje Abidala. Pauzowal 2 miechy i jak byl zdolny wszedl od razu do podstawowej 11 w kluczowym meczu. A Titi w tym momencie jest o wiele wazniejszy.
0
tervas
W 100% sie z Toba zgadzam. Tez mysle, ze taki sklad bylby w sam raz.
0
spyke
Wstyd??? Za co? Za gre do konca?
0
jamesbond6
Trzema karnymi? No nie przesadzaj, pracuje z Anglikami w biurze i razem zgodnie stwierdzilismy ze byl 1 (slownie:jeden) rzut karny, a czerwien z dupy wzieta! A ze Drogba nie wykorzystal tego co mial to juz jego problem.
0
Zgadzam sie z przedmowcami. Toure musi grac na DM! Chodz wczoraj nie bylo tak zle to jednak to nie jego pozycja. Mamy 3 tygodnie, czas temperowac Martina.
0
Kochani bylo minelo! Uczucie jest niesamowite, szczescie sie do nas usmiechnelo (chodz widze moj jutrzejszy dzien, jako odbieranie zarzutow od panow managerow, ze sedzia dal dupy, moze wezme chorobowe?). Prawda taka ze na przestrzeni dwumeczu nie ma druzyny, ktora mniej lub bardziej zasluzyla na final. Na CN cisnelismy, brakowalo kropki nad 'i', troszke przychylnosci niebios. Dzis odwrotnie (chodz ta czerwien to ni z dupy!!!), jak dla mnie byl co najmniej karny dla Chelsea. No ale jesli nie mogli nas normalnie dobic (gralismy przeciez w 10), to po co bylo nurkowac za kazdym razem? Sedzia chyba zauwazyl to i na kazde sytuacje stykowe sie uodpornil. Wielkie brama dla Valdesa, wspaniale zawody! Osobiscie mysle, ze Londynczycy faktycznie maja najlepsza obrone w Europie, wiec z MU powinno byc lepiej.
P.S. Szanse na potrojna korone nie umarly, kto wie, oby Messi potwierdzil ze jest lepszy od CR (dzis nacharowal sie jak wol). Gra sie do konca (jaka ironia dla angielskiej druzyny).
0
O polskich mowa, bo ci katalonscy juz to zrobili.
0
morf
No ja chyba tez... Mialem isc na mecz, ale nie wyszlo niestety, wiec moze by chociaz tak to sobie odbic. Moze cules w Londynie by sie jakos zoorganizowali?
0
Nasi maja dzis jeden atut, o ktorym niektorzy zapominaja. Psychiczne odkorkowanie. Po zwyciestwie z Realem tytul w PD juz prawie pewny, wiec wiedza ze sezonu nie zakonczymy z pustymi rekami. Londynczycy musza wygrac, Barca moze i chce. Presja moze troche zablokowac nogi pilkarzy Chelsea, jesli strzelimy dosc szybko bramke, bedzie po meczu.
0
Czyli linia obrony zagra na srodek a ci z powrotem do Cecha, a nie jak poprzednio defensorzy-bramkarz. No to sie nazywa incjatywa!!! Mysle, ze bedziemy swiadkami podobnej taktyki, tylko beda nadzieje na czestsze kontry. Oby sie przeliczyli z ta defensywna taktyka.
0
A ja zgodze sie z Kolodziejczykiem z Rzeczpospolitej. Arsenal to druzyna utalentowanych dziaciakow i tyle. Bez doswiadczonych graczy nic nie wygraja.
0
Chciec to on moze, a Pep ma swoja wizje. Oby w tej wizji nie pojawial sie ktos o nazwisku Ibrahimovic!
0
Prosze przestac pisac takie, artykuly bo oslabia to morale. Pilkarze powinni walczyc tak jakby jeszcze nic nie bylo zdobyte (chodz wyobrazam sobie ze czesc ze presji odeszla w dal po meczu z Realem).
0
No Panie i Panowie. Bez popadania w skrajnosci. Sepem pola karnego to jest niejaki Pipo z Milanu albo Janek z Realu. Villa moze nie az tyle robi miejsca z przodu jak Eto'o, ale gwarantuje wiekszy spokoj i pewnosc wykanczania akcji. Teraz taki mały przyklad, pamietacie akcje z Chelsea, ktora przeprowadzil Eto'o. Bardzo podobna do tej z meczu Hiszpania-Anglia. Nie musze przypominac co zrobil Villa. Samuel ma troche za goraca glowe i tyle.
0
Looky
Ja dziekuje Titiemu za kapitalna prace i spokoj w decydujacych momentach, ale DALEJ twierdze ze Ribery musi przejsc do nas. I tyle, mam swoje wyobrazenie o Barcelonie, tej za kilka lat, i wiem ze sa potrzebne zmiany (smiesznie to brzmi, prawda?). Villa, Ribery i zdecydowanie lewy obronca potrzebni na nowy sezon. Takie moje zdanie. Hleb, Sylvinho (50 na 50) i moze Eto'o do odejscia w chwale. Zaczniecie sie ze mnie smiac, trudno. Nie zapominajmy jakim typem zawodnika jest Samuel. Jak ma cele i ambicje potrafi byc niesamowity. Co moze stac sie po tym sezonie, gdy Barca zdobedzie conajmniej podwojna korone (mysle ze ta opcja jest baaardzo prawdopodobna, a potrojnej nie chce zapeszac), a on juz nie raz mowil, ze chce sprobowac szczescia w innej lidze. Myslicie, ze skonczy u nas kariere? Wedlug mnie to malo prawdopodobne, a za rok odejdzie za darmo (nie jestem typem kibica sprzedac, wymienic, wziasc kase, zapomniec). Kto z Was dajmy na to 4 lata temu myslal, ze kariara Ronaldinho tak sie dalej potoczy? Eto'o tez ma konfliktowy charakter, a teraz wyglada to na uspiony wulkan, ktory moze wybuchnac ze zdwojona sila. Nie nalezy zpominac o PNA w przyszlym roku. Zatem wszystko przemawia za tym, by z klasa pozegnac Eto'o po tym sezonie (wedlug mnie oczywiscie). Villa, jak dla mnie zapewnil by wiekszy spokoj i przede wszystkim skutecznosc!
P.S. Prosze tylko potraktowac to jako moja osobista refleksje, nie kazdy moze sie zgadzac.
0
selstei
Ja skakalem po łozku jak opetany, co chwile ladujac na dywanie na kolanach dziekujac Bogu ze jest sprawiedliwosc. Moi lokatarzy mysleli ze zwariowalem, a ja cieszylem sie jak dziecko. Ja nazywam to: zdrowe emocje.
0
Najwiekszym plusem tego zwyciestwa jest to, ze pikarze wiedza iz sezonu nie zakoncza z pustymi rekami, bo chyba nikt nie wierzy w utrate przewagi w La Liga. A to bedzie bardzo wazny czynnik psychologiczny przed meczem w Londynie. No i chyba zlapali wiatr w zagle. Nie mowie, ze mecz z Chelsea bedzie latwy, ale powinni uwierzyc ze awans jest na wyciagniecie reki. I szanse na sukces w CL sa moim zdaniem jeszcze wieksze niz przed pierwszym meczem polfinalowym.
0
Ja dalej nie moge uwierzyc! Mysle ze Barca zlapie wiatr w zagle i jest duza szansa w Londynie (oby wyeliminowac bledy przy stalych fragmentach). A La Liga za tydzien powinna byc nasza (Real psychicznie nie da rady w Valencii). OLLEEE! Dzieki ze Henry pokazal klase. :)
0
Niech narazie podziekuja Ikerowi ze nie jest 1-5. Ale bez podniety Panie i Panowie! Jeszcze 45 minut. Spokojnie klepac wsadzic 4 i tyle w temacie.
0
Dzizys!!! Jak to prawda to byloby lepiej niz super! :)
Oczywiscie moga to byc plotki, ale ja osobiscie mysle, ze ten transfer jest bardziej niz prawdopodobny.
0
No coz, bylo minelo. Trzeba czekac na nadchodzace mecze z wiara w zwyciestwo. Wedlug mnie byla to najlepsza taktyka w tym sezonie druzyny przyjezdnej, ale ... najgorsza gra rowniez. Chelsea zabila wczoraj ducha futbolu, a zawodnicy londynscy wraz z trenerem troszke sie zblaznili obiecujac ofensywny styl gry na CN. Mam tylko nadzieje, ze ludzie Romka sie przelicza z ta taktyka i na SB to Barca wyjdzie zwycieska. No bo jak mozna zmieniac w 60 min. ofensywnego pomocnika i wprowadzic nastepnego obronce, jak najczesciej podajacym zawodnikiem moze byc...bramkarz, i jak do jasnej cholery mozna grac na czas od pierwszego gwizdka? Paranoja! Obysmy wiecej szczescia, bo tego nam chyba najbardziej wczoraj brakowalo, mieli w Londynie. Damy rade!
0
Ja bym postawil na Keite, Xaviego i Toure w srodku. Dlaczego? Potrzebujemy dwoch mocnych zawodnikow w srodku. Iniesta na skrzydlo. Jak Messi nie bedzie sobie radzil jest Blady. Tylko mam dylemat kto na szpicy, bo Eto'o nie zachwyca ostatnio. Moze sie przelamie, kto wie. Juz niedlugo zobaczymy co Pep wymysli.