Ehh, czemu nigdy nie radzimy sobie z drużynami grającymi tak defensywnie? Koniecznie muszą znaleźć jakiś sposób. Rubin nie pokazuje praktycznie nic, posiadanie piłki przemawia samo za siebie (w pewnym momencie 75%-25%), trener zamiast dyrygować zespołem siedzi na ławce i modli się. W drugiej połowie musimy strzelić szybko bramkę i udokumentować swoją przewagę.
Komentarze
0
Tottenham chyba liczy na to, że Txiki będzie ściągał do nich talenty z La Masii ;)
btw to w tytule artykułu jest mała literówka
0
to jest kanał 26 na cyfrze. pozdrawiam
0
Ehh, czemu nigdy nie radzimy sobie z drużynami grającymi tak defensywnie? Koniecznie muszą znaleźć jakiś sposób. Rubin nie pokazuje praktycznie nic, posiadanie piłki przemawia samo za siebie (w pewnym momencie 75%-25%), trener zamiast dyrygować zespołem siedzi na ławce i modli się. W drugiej połowie musimy strzelić szybko bramkę i udokumentować swoją przewagę.
0
mesi99: ...ale, że co?
0
Marco87: ale Txiki był pomocnikiem, a nie napastnikiem.
0
Po dzisiejszym meczu napisze piosenkę jak to Barcelona rozgromiła Real ;)
0
Xaviemu to nawet 10 bym dał. Bezbłędny, perfekcyjny występ
0
Ale nie transmitują na C+2 :(
0
To teraz Viva la vida i fiesta :D Aż nie mogę w to wszystko uwierzyć!!!
0
Tak sobie z ciekawości wszedłem na polską strone juve i oni wcale go nie chcą w swoim zespole. Zresztą zobaczcie sami: http://www.juvepoland.com/news.php?id=11442 ;]