seadog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tottenham chyba liczy na to, że Txiki będzie ściągał do nich talenty z La Masii ;)
btw to w tytule artykułu jest mała literówka
0
to jest kanał 26 na cyfrze. pozdrawiam
0
Ehh, czemu nigdy nie radzimy sobie z drużynami grającymi tak defensywnie? Koniecznie muszą znaleźć jakiś sposób. Rubin nie pokazuje praktycznie nic, posiadanie piłki przemawia samo za siebie (w pewnym momencie 75%-25%), trener zamiast dyrygować zespołem siedzi na ławce i modli się. W drugiej połowie musimy strzelić szybko bramkę i udokumentować swoją przewagę.
0
mesi99: ...ale, że co?
0
Marco87: ale Txiki był pomocnikiem, a nie napastnikiem.
0
heh, w moje urodziny pierwszy meczyk z Interem :) coś czuję, że będzie grubo :D
0
Do Girony z Barcelony daleko nie ma, więc niech idzie ;]
0
cichy_osm
Jak sobie wyobrażasz Ibrahimovica biegającego po boisku z ręką w gipsie?
Na Inieste i Henry'ego też bym nie liczył
0
75 tysięcy :o
0
no i pocałował ;)
0
poszło zdjęcie jak jestem na Camp Nou, oczywiście w koszulce Barcy! ;)
0
Oby przyszedł do Barcy ;)
0
Jeżeli to prawda i możliwe jest że Zlatan przejdzie do Barcy to widać jak upada Serie A. Odchodzą z niej najlepsi (np. Kaka z Milanu). Ta liga niedługo sięgnie dna, co doskonale widać w europejskich pucharach.
0
Haha, Messi w tej czapce jest najlepszy! :D
0
To teraz Viva la vida i fiesta :D Aż nie mogę w to wszystko uwierzyć!!!
0
To na finał możliwe że powołanie dostanie Muniesa ;))
0
Ehh i znowu zaczną się te durne wiadomości kogo ten Manchester City nie chce...
0
Kurde, ładna ta żona Hleba ;))
0
Eto'o przecież niedawno stwierdził że tytuły i osiągnięcia drużyny są ważniejsze od Pichichi. Niech więc da szansę do strzału innym, albo się po prostu porządnie przyłoży...
0
Dawno większych głupot nie czytałem... Już widzę Laportę wykładającego 70 mln na transfer. I ile razy można mówić: do czego on nam potrzebny w Barcelonie?
0
Ja sobie teraz zamawiam koszulkę Road to Rome ;)) Polecam, naprawdę fajne!
0
Podobno w przyszłym sezonie Real wymienia Dudka na podgrzewane ławki
0
Ciekawe czy po takiej kontuzji wróci do dawnej formy...
0
Gago8, proszę Cię pisz normalnie bo tego się nie da czytać
0
Abidal to raczej wraca po kilkutygodniowej, a nie kilkumiesięcznej absencji ;) Taki mały błąd ;]
0
Czy retransmisja na C+ Sport jest w 16:9?
0
Kurde, Messi ma 21 lat, a już szukają "nowego Messiego"...
0
Wygadany to on nie jest ;)
0
Zdjęciem tygodnia powinien być moment kiedy eto'o i henry stają na baczność przed publicznością ;)) Świetnie im to wyszło
0
Jak ten Alves wybronił tą główkę Pique?! Jak dla mnie to jest interwencja sezonu. Fajnie o nim komentator na GOL TV powiedział: Super human ;))