0

Tottenham chyba liczy na to, że Txiki będzie ściągał do nich talenty z La Masii ;)

btw to w tytule artykułu jest mała literówka

0

to jest kanał 26 na cyfrze. pozdrawiam

0

Ehh, czemu nigdy nie radzimy sobie z drużynami grającymi tak defensywnie? Koniecznie muszą znaleźć jakiś sposób. Rubin nie pokazuje praktycznie nic, posiadanie piłki przemawia samo za siebie (w pewnym momencie 75%-25%), trener zamiast dyrygować zespołem siedzi na ławce i modli się. W drugiej połowie musimy strzelić szybko bramkę i udokumentować swoją przewagę.

0

mesi99: ...ale, że co?

0

Marco87: ale Txiki był pomocnikiem, a nie napastnikiem.

0

heh, w moje urodziny pierwszy meczyk z Interem :) coś czuję, że będzie grubo :D

0

Do Girony z Barcelony daleko nie ma, więc niech idzie ;]

0

cichy_osm

Jak sobie wyobrażasz Ibrahimovica biegającego po boisku z ręką w gipsie?

Na Inieste i Henry'ego też bym nie liczył

0

75 tysięcy :o

0

no i pocałował ;)

0

poszło zdjęcie jak jestem na Camp Nou, oczywiście w koszulce Barcy! ;)

0

Oby przyszedł do Barcy ;)

0

Jeżeli to prawda i możliwe jest że Zlatan przejdzie do Barcy to widać jak upada Serie A. Odchodzą z niej najlepsi (np. Kaka z Milanu). Ta liga niedługo sięgnie dna, co doskonale widać w europejskich pucharach.

0

Haha, Messi w tej czapce jest najlepszy! :D

0

To teraz Viva la vida i fiesta :D Aż nie mogę w to wszystko uwierzyć!!!

0

To na finał możliwe że powołanie dostanie Muniesa ;))

0

Ehh i znowu zaczną się te durne wiadomości kogo ten Manchester City nie chce...

0

Kurde, ładna ta żona Hleba ;))

0

Eto'o przecież niedawno stwierdził że tytuły i osiągnięcia drużyny są ważniejsze od Pichichi. Niech więc da szansę do strzału innym, albo się po prostu porządnie przyłoży...

0

Dawno większych głupot nie czytałem... Już widzę Laportę wykładającego 70 mln na transfer. I ile razy można mówić: do czego on nam potrzebny w Barcelonie?

0

Ja sobie teraz zamawiam koszulkę Road to Rome ;)) Polecam, naprawdę fajne!

0

Podobno w przyszłym sezonie Real wymienia Dudka na podgrzewane ławki

0

Ciekawe czy po takiej kontuzji wróci do dawnej formy...

0

Gago8, proszę Cię pisz normalnie bo tego się nie da czytać

0

Abidal to raczej wraca po kilkutygodniowej, a nie kilkumiesięcznej absencji ;) Taki mały błąd ;]

0

Czy retransmisja na C+ Sport jest w 16:9?

0

Kurde, Messi ma 21 lat, a już szukają "nowego Messiego"...

0

Wygadany to on nie jest ;)

0

Zdjęciem tygodnia powinien być moment kiedy eto'o i henry stają na baczność przed publicznością ;)) Świetnie im to wyszło

0

Jak ten Alves wybronił tą główkę Pique?! Jak dla mnie to jest interwencja sezonu. Fajnie o nim komentator na GOL TV powiedział: Super human ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?