0

Pamiętam go doskonale z FIFY 2001 ;)) Ehh, to były czasy

0

Kiedy finał? ;)

0

A w HD nadają jakiś durny mecz ligi polskiej... :/ No ale dobrze, że wogóle transmitują ;)

0

Mam pytanie: Kto ustala w jakich strojach zagrają piłkarze w meczu?

0

Już dawno takich głupot nie czytałem

0

Będzie z niego wielki piłkarz

0

Ten madrycki AS to pisze tylko o błędach sędziów na korzyść Barcelony...

0

3:1 ;d

0

Kurde Marquez kontuzja...

0

Ciekawe ile czasu spędził u fryzjera i kosmetyczki przed tą galą.

0

misko00- a widziałeś jego ostatnio zapierające dech w piersiach kiksy??

0

Zapewne wygra ten laluś...

0

barca18894 -przecież Busquets to defensywny pomocnik ^^ Jak ty sobie go wyobrażasz na prawej stronie w miejscu Messiego? Proponuję pomyśleć troszeczkę zanim coś napiszesz...

0

Hahaha Polska trzyma poziom ;)

0

freju- na jaki adres pisałeś? Bo ja swego czasu też pisałem ale wkońcu nie doszło ;)

0

A siebie to nie wybrał ;D

0

Not found ;]

0

santiago- a zasłużył na to żeby "być"? Trzeba być obiektywnym (i tego gratuluje redakcji).

0

Jak dla mnie to tylko Villa bądź Adebayor. Za to duże nie dla Benzemy i Aguero (też ostatnio coś o nim było).

0

No to dzisaj meczyk w HD ;) Mmm już się nie moge doczekać ;D

0

bolek574- chodzi o nowe Camp Nou ;)

0

Gdy Eto'o podchodził do karnego serce mi tak waliło jak jeszcze nigdy. Niestety nie strzelił i wtedy była dosłownie załamka. A ostatnie 15 minut oglądałem non stop na stojąco ;) Jaka to była radość po tych bramkach. Nic tylko dziękować chłopakom za wspaniałe emocje i zwycięstwo w niezłym stylu! VeB!

0

Brawo chłopaki! Świetny futbol i gra do końca!

Visca el Barca!

0

A w sporcie na TVN ani słowa o Gran Derbi... Dowiedziałem sie tylko o jakimś meczu Celticu z kimś tam ^^

0

Po dzisiejszym meczu napisze piosenkę jak to Barcelona rozgromiła Real ;)

0

I co mu to dało? ;]

0

Stadion strasznie pusty ;) Czuje się jakbym oglądał jakiś sparing

0

Od kiedy Cáceres jest pomocnikiem? ;]

0

EndryuVB- umiesz ty w ogóle pisać?

0

Świetna decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?