0

Wkońcu sensowne oceny! Gratuluje obiektywizmu ;)

0

Henry38- wystarczy wejść na stronę na cyfry+ ;)

9 grudnia, godz. 20:20 CANAL+ SPORT

10 grudnia, godz. 16:00 CANAL+ SPORT2

0

Świetny artykuł ;) Tylko jedno zastrzeżenie: co to za muzyka przy interwencjach Valdesa? :D

0

Piękna gra Barcy, szczególne uznanie dla Leo! ;)

0

Spokojnie ludzie. Założę się że w drugiej połowie gra będzie zupełnie inna

0

Ale nie transmitują na C+2 :(

0

Edek, idź spać. Jutro trzeba wstać do szkoły

0

No rzeczywiście, to jest wiadomość dnia ;)

0

No to znowu wysoka wygrana ;)

0

Oj Krystyna... Zgubi cie ta pewność niedługo

0

Kocham te podsumowania, naprawdę znakomite! Czekam na napastników ;]

0

Kurde, to ja w Lidze Typerów obstawiałem 5:0, ale to będzie chyba więcej ;]

0

Lekki szok na początku, ale bardzo ładnie sie strona prezentuje ;)

0

Ehh, przed każdym meczem widze taki nagłowek;) Ale to i tak nie oznacza że powinniśmy ich lekceważyć oczywiście

0

naprawde przepiękny ;) Ogromne dzięki

0

Na Canal + Sport 2 jest o 18:55 ;] wypadałoby dodać

0

Tak sobie z ciekawości wszedłem na polską strone juve i oni wcale go nie chcą w swoim zespole. Zresztą zobaczcie sami: http://www.juvepoland.com/news.php?id=11442 ;]

0

współczuje gościowi imienia- Gay... ^^

0

kupie go w fife 09

0

Xaviemu to nawet 10 bym dał. Bezbłędny, perfekcyjny występ

0

no to komu wszedł typ? ;D

0

No to dziś też 3:0 prosimy ;)

0

Ruszyła maszyna i już nic jej nie zatrzyma! ;)

0

no i justin nie dziala juz... :/

0

święte słowa, polecam wszystkim niedowiarkom

0

od początku powinien tam grać

0

życze mu 150 goli w barwach Blaugrany ;)

0

wujo444- co to znaczy "świerzo"? ^^ ;]

0

będzie 4:0 dla nas ;) zobaczycie ;]

0

niestety miał racje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?