seadog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wkońcu sensowne oceny! Gratuluje obiektywizmu ;)
0
Henry38- wystarczy wejść na stronę na cyfry+ ;)
9 grudnia, godz. 20:20 CANAL+ SPORT
10 grudnia, godz. 16:00 CANAL+ SPORT2
0
Świetny artykuł ;) Tylko jedno zastrzeżenie: co to za muzyka przy interwencjach Valdesa? :D
0
Piękna gra Barcy, szczególne uznanie dla Leo! ;)
0
Spokojnie ludzie. Założę się że w drugiej połowie gra będzie zupełnie inna
0
Ale nie transmitują na C+2 :(
0
Edek, idź spać. Jutro trzeba wstać do szkoły
0
No rzeczywiście, to jest wiadomość dnia ;)
0
No to znowu wysoka wygrana ;)
0
Oj Krystyna... Zgubi cie ta pewność niedługo
0
Kocham te podsumowania, naprawdę znakomite! Czekam na napastników ;]
0
Kurde, to ja w Lidze Typerów obstawiałem 5:0, ale to będzie chyba więcej ;]
0
Lekki szok na początku, ale bardzo ładnie sie strona prezentuje ;)
0
Ehh, przed każdym meczem widze taki nagłowek;) Ale to i tak nie oznacza że powinniśmy ich lekceważyć oczywiście
0
naprawde przepiękny ;) Ogromne dzięki
0
Na Canal + Sport 2 jest o 18:55 ;] wypadałoby dodać
0
Tak sobie z ciekawości wszedłem na polską strone juve i oni wcale go nie chcą w swoim zespole. Zresztą zobaczcie sami: http://www.juvepoland.com/news.php?id=11442 ;]
0
współczuje gościowi imienia- Gay... ^^
0
kupie go w fife 09
0
Xaviemu to nawet 10 bym dał. Bezbłędny, perfekcyjny występ
0
no to komu wszedł typ? ;D
0
No to dziś też 3:0 prosimy ;)
0
Ruszyła maszyna i już nic jej nie zatrzyma! ;)
0
no i justin nie dziala juz... :/
0
święte słowa, polecam wszystkim niedowiarkom
0
od początku powinien tam grać
0
życze mu 150 goli w barwach Blaugrany ;)
0
wujo444- co to znaczy "świerzo"? ^^ ;]
0
będzie 4:0 dla nas ;) zobaczycie ;]
0
niestety miał racje...