seba1324
Dołączył/a: luty 2011
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masa11 ja snookera giblartar puscilem xd
0
@Katalonbar braku srajtasmy w sklepie a nie czekaj...
0
@masakrator05 mozesz byc bezpieczny tam nie pakuje
0
@Avada Kedavra ja akurat warzywka i miensko 16-00
0
@masakrator05 jakie miasto ?
0
@Avada Kedavra w tiko boxy to ja laduje te wirusy.. pozdro z magazynu lidla xd
0
@BlaseR9 ty napewno byles sie myc ze z telefonem pod prysznic szedles ?
1
Vamooooos atleti !
0
@WisniaKala okey :)
0
@WisniaKala udusic mnie nie udusi gorzej bylo przy pierwszym buchu z przyzwyczajenia do slabszych liquidow xd dzieki :)
0
@WisniaKala ale mowie nie o wywaleniu calej buteleczki a wylaniu liquidu z zbiornika
0
Chyba 6.5+ roznych liverpool wejdzie co bo narazie gladko im to idzie ?
0
@WisniaKala a jak myslisz wylewac ta 18 i zalac czyms innym czy juz sie przemeczyc z tym co mam ?
0
@WisniaKala czyli jednak lac 9/12 ?
Tak myslalem dzieki
0
Witam wiem ze pewnie glownie rambla zyje o tej godz LM a ja mam pytanie do waperow.. zakupilem dzis volisha i zakupilem dwa nowe Liquidy 18 (wczesniej bralem 6 ale nie potrafilo zabic do glodu nikotyny) teraz na nowym sprzecie zaledwie biore lekkiego bucha bo wieksze dusza. Czy jest to kwestia nowego sprzetu czy przeskoku mocy liquidow ? Sadze ze to drugie ale wole sie upewnic.
0
@ArterkHD strongi peperroni.. a z dawnych pizza
0
@Batys zrozumial pytanie perfecto :)
1
@dammar91 to chyba inna LM ogladasz ;) oby dwa dobre widowiska w ktorych nie ma wyznaczonego faworyta
Edit: myslalem ze dzis live-atleti, psg-bvb.. zwaracam honor
0
@macio_944 urlop do nastepnej srody mi sie zaczal dobrze mowisz
0
@JordiElNino z obecnej kadry Isco, Marcelo ale z poprzednich lat zdecydowanie Casillas
0
@Wajper co racja to racja ale ile razy byl wolny do podania to Grizi wgl go nie widzi
1
Plusy - Semedo, Arthur
Minusy - De Jong, Messi szalu tez nie robi a wszyscy czepiaja sie setki Griezmana
Druga strona wiatr na skrzydle robi Vini ale to Marcelo lepiej wyglada jako skrzydlowy i na nim bym wolal skupic uwage. Pierwsza polowa nie miala prawa skonczyc sie 0:0 oby dwie ekipy powinny co najmiej po bramce walnac.
Mecz dobrze sie oglada jedynie brakuje bramek, czekamy na druga polowe. Vamos Barca !
1
@Tomek_TF Frenkie ?
2
Real 1:3 Barca bierzemy to dzisiaj ! Vamos Barca ! :)
0
@KapiFCB wydaje mi sie ze na jakiejs konsoli byla dostepna
0
Ale mnie zaskoczyla ps4 bylem pewien ze w sklepie dostepna jest ipla a tutaj taki wal
0
@Kubox tez ziomus na 16 do tyry ide takze luzno :)
0
@NeroTFP dobrze bo juz mialem pytac czy jak co roku na obu stacjach puszcza nie po to czlowiek wolne w niedziele bral :)
0
@AdrianBarca nie polskie
0
Piosenka z teledyskiem noca spiewajaca kobieta ?