0

@masa11 ja snookera giblartar puscilem xd

0

@Katalonbar braku srajtasmy w sklepie a nie czekaj...

0

@masakrator05 mozesz byc bezpieczny tam nie pakuje

0

@Avada Kedavra ja akurat warzywka i miensko 16-00

0

@masakrator05 jakie miasto ?

0

@Avada Kedavra w tiko boxy to ja laduje te wirusy.. pozdro z magazynu lidla xd

0

@BlaseR9 ty napewno byles sie myc ze z telefonem pod prysznic szedles ?

1

Vamooooos atleti !

0

@WisniaKala okey :)

0

@WisniaKala udusic mnie nie udusi gorzej bylo przy pierwszym buchu z przyzwyczajenia do slabszych liquidow xd dzieki :)

0

@WisniaKala ale mowie nie o wywaleniu calej buteleczki a wylaniu liquidu z zbiornika

0

Chyba 6.5+ roznych liverpool wejdzie co bo narazie gladko im to idzie ?

0

@WisniaKala a jak myslisz wylewac ta 18 i zalac czyms innym czy juz sie przemeczyc z tym co mam ?

0

@WisniaKala czyli jednak lac 9/12 ?
Tak myslalem dzieki

0

Witam wiem ze pewnie glownie rambla zyje o tej godz LM a ja mam pytanie do waperow.. zakupilem dzis volisha i zakupilem dwa nowe Liquidy 18 (wczesniej bralem 6 ale nie potrafilo zabic do glodu nikotyny) teraz na nowym sprzecie zaledwie biore lekkiego bucha bo wieksze dusza. Czy jest to kwestia nowego sprzetu czy przeskoku mocy liquidow ? Sadze ze to drugie ale wole sie upewnic.

0

@ArterkHD strongi peperroni.. a z dawnych pizza

0

@Batys zrozumial pytanie perfecto :)

1

@dammar91 to chyba inna LM ogladasz ;) oby dwa dobre widowiska w ktorych nie ma wyznaczonego faworyta

Edit: myslalem ze dzis live-atleti, psg-bvb.. zwaracam honor

0

@macio_944 urlop do nastepnej srody mi sie zaczal dobrze mowisz

0

@JordiElNino z obecnej kadry Isco, Marcelo ale z poprzednich lat zdecydowanie Casillas

0

@Wajper co racja to racja ale ile razy byl wolny do podania to Grizi wgl go nie widzi

1

Plusy - Semedo, Arthur
Minusy - De Jong, Messi szalu tez nie robi a wszyscy czepiaja sie setki Griezmana

Druga strona wiatr na skrzydle robi Vini ale to Marcelo lepiej wyglada jako skrzydlowy i na nim bym wolal skupic uwage. Pierwsza polowa nie miala prawa skonczyc sie 0:0 oby dwie ekipy powinny co najmiej po bramce walnac.

Mecz dobrze sie oglada jedynie brakuje bramek, czekamy na druga polowe. Vamos Barca !


1

@Tomek_TF Frenkie ?

2

Real 1:3 Barca bierzemy to dzisiaj ! Vamos Barca ! :)

0

@KapiFCB wydaje mi sie ze na jakiejs konsoli byla dostepna

0

Ale mnie zaskoczyla ps4 bylem pewien ze w sklepie dostepna jest ipla a tutaj taki wal

0

@Kubox tez ziomus na 16 do tyry ide takze luzno :)

0

@NeroTFP dobrze bo juz mialem pytac czy jak co roku na obu stacjach puszcza nie po to czlowiek wolne w niedziele bral :)

0

@AdrianBarca nie polskie

0

Piosenka z teledyskiem noca spiewajaca kobieta ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?