sebisek
Dołączył/a: lipiec 2017
gdzieś na Pomorzu Zachodnim
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Espanyol de Cornella > Mierdy
2
Kiedyś to było...
0
Oby Girona.
0
Sorki, ale czy nie lepiej wysłać mu to na PW?
0
2-0.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Racja, rozpędziłem się.
0
Do Fifaczy
Co się odwaliło z Futheadem?
2
Tak, Delefele zdobył gola, ale zanim go zdobył, to z tego co pamiętam skorzystali z pomocy VARu, bo gdzieś tam spalonego widzieli. :D
1
Poczekaj aż Dembélé się rozkręci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Masz nawet od Eleven -
33
Fantastyczna Czwórka
https://pbs.twimg.com/media/DW1KqOxX0AI2Owb.jpg
0
Ktoś tu mówił o wyniku 6-1, może jednak będzie więcej? :D
1
On wszędzie musi dorzucić swoje trzy grosze. ;)
2
"Lubieć" i "lubieją"? wtf :D
53
Skończyłem czytać na pierwszych trzech wyrazach. xD
0
Coutinho będzie miał 87, nie wiem tylko kiedy będzie Winter Upgrade z La Ligi. Co do Belga to całkowicie zasłużony rating.
2
Roncero... nienawidzę gościa, ale fajnie popatrzeć jak się wk...wia. :)
0
Na Futheadzie znalazłem taki składzik:
http://www.futhead.com/18/squads/3035070/
Ciekawe czyja to robota. :p
28
Nieładnie tak mówić o Paco i Minie. :P
0
Raczej nie awansują, ale brawo Napoli za walkę do końca. :)
0
Chociaż chciałbym zobaczyć wygraną Napoli, to wątpię w to i raczej Lipsk to wygra jak w pierwszym meczu.
0
No oby Lyon. :)
1
No tak, przecież od dawna wiadomo, że De Gea to nr 1 na świecie.
Jest w fenomenalnej formie od paru sezonów.
0
Tak, będzie.
3
Wierzę*, tak na przyszłość. :p
0
Jeszcze ten ktoś poleci. :p
8
Trochę żal mi Beşiktaşu : /
0
Artykuł: Messi nigdy nie strzelił gola Chelsea.
Messi strzela gola Chelsea. :)