5

Espanyol de Cornella > Mierdy

2

Kiedyś to było...

0

Oby Girona.

0

Sorki, ale czy nie lepiej wysłać mu to na PW?

0

2-0.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Racja, rozpędziłem się.

0

Do Fifaczy
Co się odwaliło z Futheadem?

2

Tak, Delefele zdobył gola, ale zanim go zdobył, to z tego co pamiętam skorzystali z pomocy VARu, bo gdzieś tam spalonego widzieli. :D

1

Poczekaj aż Dembélé się rozkręci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Masz nawet od Eleven -

33

0

Ktoś tu mówił o wyniku 6-1, może jednak będzie więcej? :D

1

On wszędzie musi dorzucić swoje trzy grosze. ;)

2

"Lubieć" i "lubieją"? wtf :D

53

Skończyłem czytać na pierwszych trzech wyrazach. xD

0

Coutinho będzie miał 87, nie wiem tylko kiedy będzie Winter Upgrade z La Ligi. Co do Belga to całkowicie zasłużony rating.

2

Roncero... nienawidzę gościa, ale fajnie popatrzeć jak się wk...wia. :)

0

Na Futheadzie znalazłem taki składzik:
http://www.futhead.com/18/squads/3035070/
Ciekawe czyja to robota. :p

28

Nieładnie tak mówić o Paco i Minie. :P

0

Raczej nie awansują, ale brawo Napoli za walkę do końca. :)

0

Chociaż chciałbym zobaczyć wygraną Napoli, to wątpię w to i raczej Lipsk to wygra jak w pierwszym meczu.

0

No oby Lyon. :)

1

No tak, przecież od dawna wiadomo, że De Gea to nr 1 na świecie.
Jest w fenomenalnej formie od paru sezonów.

0

Tak, będzie.

3

Wierzę*, tak na przyszłość. :p

0

Jeszcze ten ktoś poleci. :p

8

Trochę żal mi Beşiktaşu : /

0

Artykuł: Messi nigdy nie strzelił gola Chelsea.
Messi strzela gola Chelsea. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?