sebisek
Dołączył/a: lipiec 2017
gdzieś na Pomorzu Zachodnim
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Takie solidne 2/10.
4
https://x.com/neurophate_/status/956534968959762434
Z twarzy przypomina mi Nabiego Keitę. :p
3
Smutny? Siostra go nie chce? :p
0
Jest artykuł o tym.
0
Inwestycje życia.
0
Jeszcze z 13 minut.
21
Narzekasz, Cruyff grał z 14.
0
W pierwszym i drugim punkcie nie widzę niczego złego.
2
Nie licz na to. :p
13
Alexis Sanchez - "Chcę wyjaśnić, że Henry nigdy nie powiedział mi, abym opuścił klub, to była osobista decyzja. On kocha klub i pewnego dnia byłoby miło zobaczyć go w roli trenera Arsenalu, ponieważ kocha ten klub."
0
No i tiebreak. xD
0
Bristol łapie kontakt. 1:2
1
Wszyscy tu szczytują z powodu bramki Antka, a ja nawet jej nie widziałem. :(
Ok, znalazłem bramkę - Mocno popier... Griezmann znaleziony w Sewilli.
0
Ej, ej, bez takich. :p
0
Oby to wygrał : /
Vamos Rafa!
2
O Arsenalu już kiedyś mówił, że chciałby tam grać.
4
Oh Mane Mane...
0
Drugi > Pierwszy/Trzeci
4
Nigdy w życiu bym sobie czegoś takiego nie zrobił. :D
0
Mecz Lyon - PSG to był jakiś festiwal kapitalnych brameczek.
1
Lyyooooon Vamoooos!
0
Świetny wieczór. :)
0
I widzisz nie masz się do czego przyczepić. :D
1
To co, sprzedajemy tego Rakiticia póki coś wart? :D
0
Nie mogę oglądać, dlatego mam pytanie:
Gomes mocno odstaje od reszty?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kapitalny rzut wolny Fekira:
0
Vamos Lyon!
18
https://pbs.twimg.com/media/DUFHc5AWAAAjh7-.jpg
Gościu ujrzał odbicie Pięknego. xD