sebo939
Dołączył/a: kwiecień 2014
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
De Jong tragedia.
0
@RobiS Ja postawiłem na białych. W buckmacherce jestem słaby jak cholera więc dzisiaj pewnie spokojne zwycięstwo Barcelony :)
3
@Janiama Barcelona- Real 0:2
3
Koeman nie głupio. Chce lewe skrzydło zaryglować i ograniczyć Viniego. Niezły pomysł. Trochę sie martwię o Garcie bo Benzema pewnie na niego sie będzie ustawiał
0
@Rewolucja123 Powiem ci tak stary. Uwielbiam Leo, jego skisllsy przebijają każdego ale klasyski z Kumcia miał bardzo słabe. Zmarnował setę przy stanie 1:1 na CN. W Madrycie po jego 2 stratach poszły obie bramki. Masa innych głupich po których Madryt miał kontry. To też weź pod uwagę, na jego nawet normalne standardy to były bardzo słabe występy. W meczach z Atleti przypomniał mi sie tylko jeden rajd i chyba wrzuta do Lengleta na Metropolitano. To już w LM z PSG czy Juve był lepszy gdzie ciągnął ten wóz z węglem.
0
@DaPidejpi Ah te tygodnice klęsk z Granadą. Nie zapomnę ich nigdy
1
@l0Messini O czym ty bredzisz, ty czytasz co napisałeś czy nie bardzo?
Twój komentarz:
l0Messini 28 minut temu
@Rewolucja123 A potem dwa kolejne ten sam Pan trener przepierdolil
Następne po tamtym spotkaniu klasyki były w CdR które nie zostały przegrane, na CN był remis w a na Bernabeu wygraliśmy 3:0. Mało tego, do końca kadencji Valverde nie przegrał żadnego z tych spotkaniach.
0
@l0Messini Ponieważ kłamiesz. Następny klasyk był w CdR gdzie był remis a potem rewanż gdzie biali dostali 3 w dupę.
0
@l0Messini Pan trener Ernesto Valverde nie przegrał żadnego ligowego klasyku.
1
@Rewolucja123 Niech do Goretzki zadzwoni
0
@lampa16 Twierdzenie że to tylko wina Gonza to bzdura. Mieli 3 sety na ustawienie spotkania( Higuain w pierwszej, Messi w drugiej i Palacio w dogrywce). Spartolili wszystkie 3......
1
@Pablit Benzema nie wygrał ligi, tylko Ligę Narodów.
7
Za każdym razem jak to oglądam liczę na zupełnie inny koniec. Chyba najważniejsza piłka na "bucie" Leo
0
@Momals11 On tą ZP wygrał głównie przez triumf z repką na Copa America. Tamten okres to był niesamowity hype na niego.
0
@CopaAmerica2021 Ten fragment z Cristiano pozamiatał. You made my day
0
@lucca87 A Setiena już spłaciliśmy? Bo jak nie to masz odpowiedź jaki burdel jest w tym klubie. Obawiam sie że Lapciowi chyba koncepcja po odejściu Leo jebła i tera po omacku próbuje to naprawić
0
@Huck Skutki długofalowego niszczenia klubu. Wiele osób mówiło to już dawno temu ale zostali zwyzywani ze stwierdzeniem że gówno wiedzą. Socios myśleli podobnie to niech teraz cierpią
0
@Bagsik88 Umówcie sie na jakieś fame MMA to wam przejdzie chłopaki :D
1
@lucca87 Powtórzę co pisałem kiedyś. Gdyby nie te 12 baniek za wcześniejsze zwolnienie to Koeman nie zacząłby tego sezonu
6
Czy wydawało wam sie że wczoraj Fati, Coutinho i Depay przeszkadzali sobie na boisku? Miałem wrażenie że oglądam 3 gości którzy grają jednocześnie na tej samej pozycji.
O ile jeszcze w pierwszej połowie trzymaliśmy Dynamo krótko i nie pozwalaliśmy im na wiele tak w drugiej połowie był taki chaos że nie dało sie tego po prostu oglądać. To był zlepek ludzi którzy sie skrzyknęli żeby pokopać. Zero kontroli, pressingu, pomysłu na grę pozycyjną czy nawet kontry. Masa głupich podań, a to niecelnych a nawet jak były celne to i tak partner był wsadzany na minę. Mam mocne obawy przed klasykiem bo Real ma argumenty żeby nas rozjechać.
0
@Encore Kuźwa za dużo tych terrorystów.
0
CR chyba La Bambę czyta, specjalnie gra paździerz cały mecz by użądlić na koniec i rozpętać piekło. Co za pipek :)
1
Pana Andrzeja naprawdę przyjemnie sie słucha.
0
@masq Messi, Lewy i ten 3 to sam nie wiem. Dużo sie mówi o Benzemie ostatnio ale nie zdziwiłbym sie jak będzie Jorginho bo triumfy w LM i Euro mimo że byli lepsi od niego w poszczególnych ekipach.
1
Ale Gryzak zrobił w ciula Van Dijka przy bramce 2:2.
9
@FafitFCB Ma taką minę jakby sie dowiedział że przychodzi do naszej trupiarni za rok :D
4
@Encore Może właśnie kończył :D...
1
@arasz1819 Będą dzwonić codziennie o 6 rano?
0
@Momals11 A co mnie obchodzi co było sezon temu.
2
Zespół z przesłabej(wg ekspertów) ligi niemieckiej wyjaśnia PSG